Rok_wydania

Rok_wydania Kategoria: 2017 Oprawa : Format Cena: Format: Pewnego Razu Latem. Edycja specjalna Kategoria: Literatura młodzieżowa EDYCJA SPECJALNA – Muzyka Mate.O   Opis wydawcy Z pewnością jest to niezwykła sytuacja. mieć osiemnastoletnią matkę. gdy samemu ma się już dwanaście lat. Ale jeśli jesteś sierotą. a ona twoją ciocią – i jedyną matką. jaką znasz –…

Published by admin in14 listopada 2019
Tagi: , , , ,

Rok_wydania

Kategoria: 2017

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Pewnego Razu Latem. Edycja specjalna

Kategoria: Literatura młodzieżowa

EDYCJA SPECJALNA – Muzyka Mate.O

 

Opis wydawcy

Z pewnością jest to niezwykła sytuacja. mieć osiemnastoletnią matkę. gdy samemu ma się już dwanaście lat. Ale jeśli jesteś sierotą. a ona twoją ciocią – i jedyną matką. jaką znasz – no cóż. sprawdza się to całkiem dobrze.

Dlatego tak się zaniepokoiłem usłyszawszy. że dziadek i wujek Charlie rozmawiają o znalezieniu odpowiedniego męża dla cioci Lou!

Przecież trzeba było jakoś temu przeciwdziałać. Nie mogłem stać z boku i patrzeć. jak nasza rodzina się rozpada. Dziadek z wujkiem Charliem zadawali sobie wiele trudu. by wydać ciocię Lou za mąż. stąd też i ja musiałem nieźle się napracować. by do tego nie doszło. Ale wtedy zjawił się ten młody duszpasterz i sprawy strasznie się pokomplikowały…

O serii

Akcja dzieje się na amerykańskiej farmie. na po koniec XIX wieku. Josh Jones zdaje sobie sprawę. że jego rodzina nie jest typowa. ale to jedyne życie. jakie kiedykolwiek poznał. Ciocia Lou. dziadek. wujek Charlie i pradziadek – wszyscy ukształtowali młodego mężczyznę. jakim się stał. Ale kiedy dorasta. Josh zaczyna stawiać czoła ważnym pytaniom dotyczącym życia. miłości i wiary.

Trzy miliony książek sprzedanych w serii (na świecie).

 

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono znany w Polsce serial). W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość Przychodzi Łagodnie oraz powieść z czasów biblijnych: Śledztwo Setnika.

 

Muzyka: Mateusz Mate.O Otremba
Gdy po wysłuchaniu tej niezwykle ciekawej historii zabrałem się do pisania muzyki. chciałem aby dzięki niej czytelnik mógł przenieść się w czasie do Ameryki przełomu XIX i XX wieku. Przepięknie opisane pejzaże. dawne wiejskie i małomiasteczkowe życie opisane w powieści. starałem się również opisać muzycznie korzystając ze stylistyki. która narodziła się właśnie w tamtej czasoprzestrzeni. Poza autorskimi pomysłami wybrałem jedne z najbardziej znanych hymnów kościelnych w Ameryce. Myślę. że są bardzo „stylowe” dla ówczesnej. opisanej w książce społeczności chrześcijańskiej.
Zachęcam do posłuchania tej historii!

Mate.O- gitara. bouzouki. flet pasterski. instr.perkusyjne
Paweł Wszołek- kontrabas
Paweł Bzim Zarecki- organy

 

Autor: Janette Oke

Cena: 7.77

Janette Oke: MP3


Głębia. Tom 3 – Napór

Kategoria: Literatura młodzieżowa

WOJNA!

Wypaloną Galaktyką wstrząsa kosmiczny konflikt. jakiego nie widziano od tysięcy lat. Zagrożone są nie tylko systemy gwiezdne. ale i całe galaktyczne Ramiona. Wojna Naporu wchodzi w decydującą fazę. Linia frontu przesuwa się w głąb Systemów Wewnętrznych.

Na tym tle problemy załogi skokowca „Wstążka” wydają się mało istotne. Zniewoleni przez potężnego wroga sprzed wieków. są zaledwie pionkami na galaktycznej szachownicy.

Ale czy na pewno?

Głębia NAPIERA z nową mocą – czy jesteś gotów na kolejną podróż?

Autor: Marcin Podlewski

Cena: 37.90

Marcin Podlewski: MP3


Glass Cell

Kategoria: Pozostałe

Rife with overtones of Dostoevsky. The Glass Cell. first published in 1964. combines a quintessential Highsmith mystery with a penetrating critique of the psychological devastation wrought by the prison system.Falsely convicted of fraud. the easygoing but naive Philip Carter is sentenced to six lonely. drug-ravaged years in prison. Upon his release. Carter is a more suspicious and violent man. For those around him. earning back his trust can mean the difference between life and death.The Glass Cell’s bleak and compelling portrait of daily prison lifeand the consequences for those who live itis. sadly. as relevant today as it was when the book was first published.

Autor: Patricia Highsmith

Cena: 102.90

Patricia Highsmith: MP3


Kategoria: Rok_wydania

2018

Oprawa:

Cena:

:


ok_wydania

Kategoria: 2008

Oprawa

: Format

Cena:

Format:audiobook nowy testament, john sack, java dla początkujących pdf, mia sheridan leo, słownik polski ortografia, ojciec 2015, piotr patykiewicz, harlan coben pdf, gry shrek i fiona, pola roxa osaczona pdf, filozofia historii, 1408 stephen king, piotr sobański, powrot krola online, szklany tron audiobook, dzien wagarowicz, kukuryku na ręczniku pdf, beata guziejewska, 50 twarzy grey 2, after doci…