Drugi sen

Drugi sen Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Robert Harris udowadnia. że jest pisarzem absolutnie wszechstronnym. Do gatunku powieści. w których jest mistrzem. właśnie dołączył thriller postapokaliptyczny Świat kojarzący się klimatem z Imieniem róży i Opowieściami podręcznej. Sceneria. która mogłaby pochodzić z późnego średniowiecza… gdyby nie to. że czasem można znaleźć w ziemi plastikowe przedmioty. Młody ksiądz Christopher…

Published by admin in9 listopada 2019
Tagi: , , ,

Drugi sen

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Robert Harris udowadnia. że jest pisarzem absolutnie wszechstronnym. Do gatunku powieści. w których jest mistrzem. właśnie dołączył thriller postapokaliptyczny

Świat kojarzący się klimatem z Imieniem różyOpowieściami podręcznej. Sceneria. która mogłaby pochodzić z późnego średniowiecza… gdyby nie to. że czasem można znaleźć w ziemi plastikowe przedmioty.

Młody ksiądz Christopher Fairfax  przybywa do położonej na odludziu wioski. by odprawić pogrzeb tamtejszego proboszcza. Nie jest witany z otwartymi ramionami i budzą się w nim podejrzenia. że stary proboszcz nie zmarł śmiercią naturalną. a jego zgon mógł mieć coś wspólnego z księgą. która zaginęła. i znajdowanymi w pobliżu kośćmi.

Autor: Robert Harris

Cena: 21.90

Robert Harris: MP3


Wombat Maksymilian i królestwo grzmiącego smoka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Zdobywca Nagrody Magellana dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku

Przyjaciele mówią do mnie Maks. A to dlatego. że wszystko robię na maksa. najlepiej jak umiem. No. czasami zdarza mi się trochę przedobrzyć. Wykopałem tunel tak długi. że o dłuższym nie słyszały najstarsze wombaty. I tak głęboki. że bez moczenia futerka pokonałem ocean. Wyszedłem w Himalajach. najwyższych górach świata. W samym sercu Królestwa Grzmiącego Smoka. nazywanego też Bhutanem. Ale to nie był koniec wielkiej podróży i niesamowitych przygód. Oj. nie. To był dopiero początek!

ZUZA. młoda podróżniczka. pomaga Maksowi spisać przygody z niezwykłej wyprawy:
– On naprawdę wszystko

Autor: various authors

Cena: 72.90

various authors: MP3


Zombie Fest

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wakacje. upał i rock’n’roll.

 

Festiwal muzyczny w małym miasteczku gdzieś w Polsce i młodzi ludzie cieszący się swobodą. bez nadzoru ze strony szkoły i bez kontroli rodzicielskiej. Pierwsze nastoletnie miłości i muzyczne fascynacje… Czy to nie brzmi jak świetny przepis na wakacyjne dni?

Niekoniecznie.

Nie w późnym PRL-u. w Polsce. kraju permanentnych niedoróbek i niedoborów.

Nie z hordą wygłodniałych zombie na karku. zagrożeniem. na które ani rząd. ani obywatele absolutnie nie są gotowi. Przez dłuższy czas nikt nawet nie wie. czym są te dziwne stwory z apetytem na ludzkie mięso. Tymczasem wśród chaosu. krwi i zniszczenia Anka. Janek i grupa ich przyjaciół próbują… cóż. po prostu nie dać się zjeść. Jak im idzie i czy wyjdą cało z apokalipsy zombie. dowiecie się z tej książki. Trochę strasznej – w końcu opowiada o żywych trupach. Ale też trochę śmiesznej – bo napisał ją Dariusz Dusza. mistrz groteski. znany z autorstwa takich piosenek jak Au sza la la la czy Och. Ziuta.

Gotowi na podróż w czasie? Prosimy o zapięcie pasów. bo tempo tej opowieści nie zwalnia od pierwszej do ostatniej strony!

„Zombie Fest” w mediach:

Radio Katowice: „Zombie Fest” – debiut powieściopisarski Dariusza Duszy

Polskie Radio | Jedynka: 40-lecie pracy artystycznej Dariusza Duszy i prezentacja „Zombie Fest”

Interia: Darek Dusza zaprasza na apokalipsę

Helikopter: „Zombie Fest” – rozdział V

Ultramaryna: Dariusz Dusza: Muszę robić coś nowego

Iminfected.pl: „Tak naprawdę to chciałem napisać kryminał”

Hammerzeit.pl: Zombie Fest (feat. Dariusz Dusza)

Autor: Dariusz Dusza

Cena: 22.90

Dariusz Dusza: MP3siostra mojej siostry, czarnobylska modlitwa pdf, niebezpieczna rozgrywka, joanna łuczak, alan carr jak rzucić palenie pdf, artysta – sławomir mrożek, akademia wampirów 5, dracula 3, baby siter, caryca mokrego śniegu, adam aduszkiewicz, romans po brytyjsku doci, 50 twarzy greya książka pdf, life’s a beach, programowanie c++ pdf, tradycyjna kuchnia polska, gramatyka angielska dla początkujących pdf, standing finansowy, pod.powierzchnia, gdy morze cichnie…