wydania

wydania Kategoria: 2021 Oprawa : Format Cena: Format: niki dwudziestu lat badań w postaci wnikliwych obserwacji dotyczących praktyki odważnego przywództwa. Ta książka to poradnik dla każdego. kto pragnie odważnie przewodzić. śmiało żyć i w sposób świadomy wskazywać drogę innym.Sheryl Sandberg. dyrektor operacyjna Facebooka. założycielka LeanIn.Org oraz OptionB.Org Brené była kiedyś gościem studia Pixar. Rozmawiała z…

Published by admin in5 listopada 2019
Tagi: , , ,

wydania

Kategoria: 2021

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


niki dwudziestu lat badań w postaci wnikliwych obserwacji dotyczących praktyki odważnego przywództwa. Ta książka to poradnik dla każdego. kto pragnie odważnie przewodzić. śmiało żyć i w sposób świadomy wskazywać drogę innym.
Sheryl Sandberg. dyrektor operacyjna Facebooka. założycielka LeanIn.Org oraz OptionB.Org

Brené była kiedyś gościem studia Pixar. Rozmawiała z naszymi ludźmi od filmów. którzy słuchali jej uważnie. ponieważ najlepsze filmy to te. które powstają pod wpływem wrażliwości. gdy się przezwycięża przeszkody i mierzy z trudnościami. gdy się pada na twarz. Łatwo jest siedzieć i opowiadać o wartościach. na których powinna się opierać kultura stanowiąca źródło poczucia bezpieczeństwa i sensu – bardzo trudno natomiast coś takiego w praktyce stworzyć. Trzeba się wykazywać ciągłą uwagą. Trzeba tworzyć środowisko. w którym ludzie czują się

Kategoria: Ekonomia i biznes

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jak budować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. których można się nauczyć. które mają konkretne prz

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3


ń i w efekcie jest szczerze zaskoczona swoim położeniem. lecz wciąż płynie z prądem. wierząc. że to dobry prąd i dokądś ją doprowadzi. I prowadzi na Jeżyce. gdzie wszystko może się zdarzyć.

Kategoria: Autor

Anna Kapczyńska

ISBN: 978-83-8194-205-8

Cena: 9999

978-83-8194-205-8:


nku w ciągu zaledwie paru lat. Okaże się ona szczególnie przydatna dla przedsiębiorców. potencjalnych inwestorów. a nawet menedżerów czy liderów. którzy chcą szybko rozwinąć swój projekt. Z przedstawionych technik z powodzeniem skorzystają również osoby prowadzące kampanie polityczne czy organizacje non profit. Liczne studia przypadków i spektakularne przykłady rozwoju najsłynniejszych firm technologicznych pozwoliły na sformułowanie szeregu taktyk. dzięki którym blitzscaling okazuje się możliwy. Znalazły się tu także odpowiedzi na pytania. w jaki sposób należy przeprowadzać blitzscaling. w jakich okolicznościach i jakie mogą być jego konsekwencje.

W tej książce:

  • czym jest blitzscaling i jakimi technikami się go przeprowadza
  • sprawdzone wzorce modelu biznesowego
  • nowatorskie strategie działania i zarządzania
  • reguły blitzscalingu
  • obrona przed blitzscalingiem

Blitzscali

Kategoria: Poradniki

Termin blitzscaling oznacza zarówno ogólny schemat błyskawicznego rozwoju firm na olbrzymią skalę. jak i zbiór używanych w tym celu technik. Blitzscaling stał się możliwy dzięki przełomowi. jaki przyniosła rewolucja internetowa: to ona sprawiła. że wkraczanie na rynki światowe odbywa się w sposób wcześniej niewyobrażalny. Niewyobrażalna okazuje się też intensywność rywalizacji: szybkość jest ważniejsza od efektywności. a wszystko przebiega w warunkach niepewności i wysokiego ryzyka. Blitzscaling oznacza również działania. które w tradycyjnym myśleniu biznesowym są uważane za bezsensowne. a także konieczność podejmowania trudnych decyzji. Alternatywą dla szaleńczego rozwoju jest klęska. gdy konkurencja dokona blitzscalingu szybciej i skuteczniej.

Dzięki tej książce poznasz i zrozumiesz techniki skalowania biznesu od zera do wielomiliardowego lidera ry

ISBN: 978-83-283-6907-8

Cena: 9999

978-83-283-6907-8: O autorze Podziękowania Wprowadzenie Rewolucja przedsiębiorców z laptopami Styl życia przedsiębiorcy z laptopem Żyć wolnym dlaczego musisz stać się przedsiębiorcą z laptopem Jak poznałem Laptopowego Milionera Od zera do 10 tysięcy dolarów w 28 dni Seminarium. które zmieniło moje życie Mój mentor. Laptopowy Milioner Pierwszy Sekret Milionera: im więcej wiesz. tym więcej zarabiasz Czym są pieniądze? Czym jest biznes? Czym jest marketing? Czym jest marketing internetowy…pan romantyczny pdf, przygody matematyka, gęsty las, ebok gazownia dolny śląsk logowanie, alfabet mafi, tomasz kaźmierczak, jakub kenig, ostatni mohikanin pdf, seria joanna chyłka, tadeusz gospodarek, wojny bogów i ludzi, agata kowalczyk, fantastyczny lem…