Saga rodu Cantendorfów. Tom II. Cena szczęścia

Saga rodu Cantendorfów. Tom II. Cena szczęścia Kategoria: Powieści i opowiadania Mroczne tajemnice kryjące się za grubymi murami zamku zaczynają wychodzić na jaw. Kto jest sprawcą. a kto ofiarą? Kto przyjacielem. a kto wrogiem? Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać wszystkie burze? Kiedy Kate Milton poznaje hrabiego Aleksandra. marzy tylko o jednym – by zostać…

Published by admin in3 listopada 2019
Tagi: , , ,

Saga rodu Cantendorfów. Tom II. Cena szczęścia

Kategoria: Powieści i opowiadania

Mroczne tajemnice kryjące się za grubymi murami zamku zaczynają wychodzić na jaw. Kto jest sprawcą. a kto ofiarą? Kto przyjacielem. a kto wrogiem? Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać wszystkie burze?

Kiedy Kate Milton poznaje hrabiego Aleksandra. marzy tylko o jednym – by zostać jego żoną. Cantendorf równie mocno zakochuje się w tej młodej dziewczynie: zwykłej. lecz niezwyczajnej. tak odmiennej od jego poprzednich żon. Na palcu Kate pojawia się pierścionek zaręczynowy. Jednak ukryte na zamku zło nie śpi. Duchy przeszłości nie pozwolą budować szczęścia. a za każdą błędną decyzję trzeba będzie zapłacić wysoką cenę.

Opowieść o sile kobiecych więzi. o zasadach. które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

Autor: Krystyna Mirek

Cena: 25.90

Krystyna Mirek: MP3


2 miliony za Grunwald

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Śmiertelne Dwa miliony za Grunwald. którego nie spodziewał się sam Matejko!

I zapewne nawet w najczarniejszych snach nie mógł przypuszczać. że za sześćdziesiąt lat nadejdą takie czasy. w których polem bitwy będzie cały kraj! Siejące grozę czarne krzyże na białym tle pojawią się znowu. Tym razem na skrzydłach Luftwaffe. Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też śmiertelna gra. Pojawią się ludzie. którzy będą chcieli zniszczyć obraz! Będą zabijać. Będą szukać i ścigać. Wyznaczą nagrodę. jak za największego przestępcę. Niektórzy oddadzą mu swoje życie i poświęcą życie najbliższych.
Dla ratowania płótna. Dla ratowania nadziei. Dla ratowania Bitwy pod Grunwaldem. Ta opowieść jest o nich i o czasach. w których żyli.

Autor: Joanna Jodełka

Cena: 39.90

Joanna Jodełka: MP3


Tomek w grobowcach faraonów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Tomek w grobowcach faraonów to dziewiąty i ostatni tom cyklu książek Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół. po raz pierwszy wydany w 1994 roku. a później kilkukrotnie wznawiany. Został ukończony i wydany po śmierci autora. Współautorem powieści jest ks. Adam Zelga.

Tomek tym razem musi zmierzyć się ze starożytną zagadką. pustynnymi rozbójnikami i czarownikiem w murzyńskiej wiosce.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 17.90

Alfred Szklarski: MP3


o znak właśnie.

Kategoria: Autor

Andrzej Ziemiański

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:vladimir wolff armagedon, moskiewska saga, magdalena kordel książki chronologicznie, etykieta w biznesie pdf, michał krzykawski, piaskowy wilk pdf, kwantowy efekt zenona, chłopak na zastępstwo pdf, biblia ekumeniczna opinie, myśl jak programista, wiedźmin 3 poradnik pdf, kroniki tygodniowe, przeprowadzka mcallistera, sci-fiction, łajanie krzyżówka, blanka lipińska ten dzień chomikuj…