Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci

Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci Kategoria: Bajki i baśnie Kim są zawodnicy. którzy zamiast biegać po murawie przez cały mecz w skupieniu stoją na bramce? Bramkarze to niezwykle ważne postacie w każdej drużynie. To w dużej mierze na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za wynik każdego meczu. Sięgnij po lekturę książki o pięciu topowych bramkarzach świata piłki…

Published by admin in31 października 2019
Tagi: , , , , , , ,

Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci

Kategoria: Bajki i baśnie

Kim są zawodnicy. którzy zamiast biegać po murawie przez cały mecz w skupieniu stoją na bramce? Bramkarze to niezwykle ważne postacie w każdej drużynie. To w dużej mierze na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za wynik każdego meczu.

Sięgnij po lekturę książki o pięciu topowych bramkarzach świata piłki nożnej: Neuera. Čecha. Casillasa. Buffona i Fabiańskiego.

Dowiedz się jak przebiegała ich droga do mistrzowskiego poziomu. Jakie cechy charakteru sprawiły. że dziś ich nazwiska zna każdy fan futbolu?

Zdradzamy tajemnice pracy bramkarzy i przepisy na spektakularny sukces największych sław. Nie czekaj. wejdź do gry!

„Mali mistrzowie” to seria skierowana przede wszystkim do młodych miłośników sportu i piłki nożnej. Zachęca dzieci do rozwijania swoich pasji przez czytanie.

Cykl książek na temat znanych piłkarzy stanowi kompendium wiedzy dla każdego fana futbolu. Starannie wydane książki to nie tylko wciągające opowieści. ale i zdjęcia z życia ulubionych piłkarzy – nie tylko z boiska.

Wśród bohaterów serii znajdziemy najważniejsze nazwiska sportowców. m.in.: Lewandowskiego. Messiego. Neymara czy Suareza. W cyklu „Mali mistrzowie” poznamy biografie zawodników. a także historie piłkarskich klubów. Jednym tchem przeczytamy o wzlotach i upadkach najsłynniejszych drużyn świata. To opowieści o ludziach. którzy swoim życiem. zaangażowaniem i pasją na naszych oczach tworzą nowy rozdział w historii sportu.

Joanna Jagiełło – redaktorka. autorka książek. Jest absolwentką anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opublikowała książki dla młodzieży – „Kawa z kardamonem” i „Czekolada z chili”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest szczęśliwą matką dwóch córek: dziewiętnastoletniej Julki i dziewięcioletniej Basi. Chętnie zaczytuje się w polskiej prozie i szwedzkich kryminałach. Lubi hiszpańskie kino oraz podróże z plecakiem. podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.

 

Jarosław Kaczmarek – polonista. autor piosenek. animator kultury i zawodowy opowiadacz. Współtworzy pierwsze polskie stowarzyszenie opowiadaczy – Grupę Studnia O. gdzie uprawia tzw. LITERATURĘ OPOWIADANĄ. Przekazuje dzieciom i dorosłym baśnie. legendy i historie współczesne. Jego praca przekłada się na język książek. które pisze tak. jak gdyby były opowiadane na żywo.

Autor: Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek

Cena: 12.99

Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek: MP3


dwik Marian Kurnatowski

Kategoria: ISBN

978-87-26-57901-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 305633


s_tresci

Kategoria:

Fragment

308544: 35.00

Cena:

35.00:


H. Rushford

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 257104


kim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

„Długo nie zgadzałam się na tę publikację. wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu. który ukazał się w «Wysokich Obcasach». Po raz pierwszy pomyślałam wtedy. że może warto. by ludzie. którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani. jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach. ale prawdziwy. Taki. który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka” – mówi Krystyna Przybylska. matka aktorki.

„Ania” to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Ksi

Kategoria: Biografie i dzienniki

Ania Przybylska. przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek. utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa. która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Została „Królową Serc” w kraju. w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze „Złotopolskich”. ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła. że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem. innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości. lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak. jakby czuła. że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała. że szybko musi zawierać związek. zakładać rodzinę. urodzić dzieci. by zdążyć się jeszcze tym wszyst

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


ach lat od poprzedniego zniknięcia. To będzie początek epickiego pojedynku pomiędzy kilkoma ocalałymi Autobotami i potworami. które będą walczyć do końca. by uratować Algnisten. Jeśli ten wpadnie w szpony Decepticonów. będzie oznaczało to koniec zarówno ludzkości. jak i Autobotów. Od teraz roboty i ludzie muszą współpracować. aby pokonać strasznego Megatrona.

Książka oparta na popularnych filmach z serii Transformers. które były nominowane do kilku Oscarów.

Kategoria: Autor

Michael Kelly

ISBN: 978-87-26-51045-4

Cena: 9999

978-87-26-51045-4:dziewczyna na smyczy, czerwien rubinu, lew starowicz o rozkoszy, legenda czechowicz, holistyczne podejście do życia, twd gubernator, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy pdf pobierz za darmo, budzik dla dziecka z kilkoma melodyjkami pobudka, treny jana kochanowskiego opracowanie, kaprys milionera izabella frączyk pdf, pandemia riddle, silver pierwsza księga snów pdf, anna wolf serce gangstera pdf doci…