iut Roku 2018.

iut Roku 2018. Kategoria: Autor Elżbieta Walczak ISBN: 978-83-951259-5-9 Cena: 9999 978-83-951259-5-9: Pan Tadeusz Kategoria: Powieści i opowiadania „Poezję powinno się czytać głośno. Sam czytałem «Pana Tadeusza» głośno. byłem wtedy małym dzieckiem. kiedy czytałem go po raz pierwszy. Właściwie chyba tak do dzisiaj czytam «Pana Tadeusza»: po cichu. dla siebie. próbując go usłyszeć. Wydaje mi…

Published by admin in28 października 2019
Tagi: , , ,

iut Roku 2018.

Kategoria: Autor

Elżbieta Walczak

ISBN: 978-83-951259-5-9

Cena: 9999

978-83-951259-5-9:


Pan Tadeusz

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Poezję powinno się czytać głośno. Sam czytałem «Pana Tadeusza» głośno. byłem wtedy małym dzieckiem. kiedy czytałem go po raz pierwszy. Właściwie chyba tak do dzisiaj czytam «Pana Tadeusza»: po cichu. dla siebie. próbując go usłyszeć. Wydaje mi się. że jest to lektura właściwsza. że poezję powinniśmy smakować. poniekąd słysząc. W przypadku «Pana Tadeusza» – dzieła w moim przypadku absolutnego – jest to prawda wyjątkowa. «Pan Tadeusz» brzmi. Jeśli – a mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością – kocham ten tekst. to kocham go właśnie za język. za to. co w nim brzmi” – prof. Jerzy Bralczyk

Autor: Adam Mickiewicz

Cena: 39.99

Adam Mickiewicz: MP3


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  as otacza. umiejętność analizy zjawisk. zdolność pojmowania ich skutków. przyczyn i mechanizmów. Pytamy o wartość życia. sens pracy. znaczenie etyki. Niestety. powszechna edukacja. skupiona na testowaniu i egzaminowaniu. pomija te wielkie filozoficzne pytania. I tu wkracza mentoring. bazujący na prastarej relacji mistrz – uczeń. Korzystając z określonych. dobrze zdefiniowanych narzędzi. mentoring oducza starych. złych nawyków. których nabraliśmy w dzieciństwie i młodości. i czyni mentora źródłem wiedzy. nauczania i wsparcia. W efekcie podopieczny rozwija swoje kompetencje i wypracowuje nową. satysfakcjonującą postawę wobec realizowanych zadań.

  Kategoria: Autor

  Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz

  ISBN: 978-83-283-5544-6

  Cena: 9999

  978-83-283-5544-6: Wstęp. Mentoring. Nowy – stary model edukacji 8 Tradycja 9 Współcześnie 12 Główne założenia mentoringu 14 Cel i wynik 17 Kinestetyka 19Rozdział 1. Mode


  wiańskiego kultu. gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł. ponownie otwiera się przejście między światami.

  „Wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urbanfantasy „Opowieści z Wieloświata”. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum. przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

  Kategoria: Autor

  Anna Sokalska

  ISBN: 978-83-8146-869-5

  Cena: 9999

  978-83-8146-869-5:


  go zniknięcia. To będzie początek epickiego pojedynku pomiędzy kilkoma ocalałymi Autobotami i potworami. które będą walczyć do końca. by uratować Algnisten. Jeśli ten wpadnie w szpony Decepticonów. będzie oznaczało to koniec zarówno ludzkości. jak i Autobotów. Od teraz roboty i ludzie muszą współpracować. aby pokonać strasznego Megatrona.

   

  Książka oparta na popularnych filmach z serii Transformers. które były nominowane do kilku Oscarów.

  Kategoria: Autor

  Dan Jolley

  ISBN: 978-87-26-51043-0

  Cena: 9999

  978-87-26-51043-0:


  Morze krwi. ziemia ognia

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Powojnie. Kamień Pomorski. rubieże nowego państwa. Z pozoru senne miasteczko. w którym dochodzi do okrutnej zbrodni. Czy może być lepszy czas i miejsce dla mrocznego kryminału?

  Zagadkę rozwiązuje komendant Stanisław Brzeziński. przedwojenny prawnik. bonvivant. Śledztwo prowadzi do dawnego obozu pracy dla robotników przymusowych. a później do opuszczonej leśniczówki. gdzie milicjanci i komunistyczni dygnitarze organizowali tajemnicze spotkania.

  Brzezińskiemu cały czas towarzyszą duchy przeszłości. a po piętach depcząmu funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Czy upora się z przeciwnościami i znajdzie mordercę?

  Autor: Maciej Paterczyk

  Cena: 14.90

  Maciej Paterczyk: MP3  oda horacego, sarah mallory, korona pdf, tołstoj zmartwychwstanie, assassin’s creed renesans pdf, gry spiderman, krasicki świat zepsuty, światło pomiędzy oceanami, azulejos wymowa, jedna rzecz. zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć, woda utleniona na strazy zdrowia, zapomniany holocaust, diana brzezińska, teofil lenartowicz mazowiecki, ciekawe kryminały, dym pdf, wykłady ze stylistyki, szpony i kły pdf…