Great Level

Great Level Kategoria: Pozostałe Random House presents the audiobook edition of The Great Level by Stella Tillyard. read by Boris Hiestand and Maggie Service.’I am an engineer and a measured man of the world. I prefer to weigh everything in the balance. to calculate and to plan. Yet my own heart is going faster than…

Published by admin in28 października 2019
Tagi: , , , , ,

Great Level

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of The Great Level by Stella Tillyard. read by Boris Hiestand and Maggie Service.’I am an engineer and a measured man of the world. I prefer to weigh everything in the balance. to calculate and to plan. Yet my own heart is going faster than I can now count.’ In 1649. Jan Brunt. a Dutchman. arrives in England to work on draining and developing the Great Level. an expanse of marsh in the heart of the fen country. It is here he meets Eliza. whose love overturns his ordered vision and whose act of resistance forces him to see the world differently. Jan flees to the New World. where the spirit of avarice is raging and his skills as an engineer are prized. Then one spring morning a boy delivers a note that prompts him to remember the Fens. and confront all that was lost there.The Great Level is a dramatic and elemental story about two people whose differences draw them together then drive them apart. Jan and Eliza’s journeys.

Autor: Robert Fabbri

Cena: 39.95

Robert Fabbri: MP3


W jaki sposób ten cichy. wycofany. ale jednocześnie ambitny i diabelsko inteligentny architekt przekonał opinię publiczną. że nie miał wpływu na Holocaust?

Z pierwszej części naszej publikacji dowiesz się między innymi :
– Jak Speer oceniał  artystyczne umiejętności Hitlera.
– Dlaczego to właśnie on zrobił zawrotną karierę u boku Führera.
– Jak miała wyglądać “Germania” – siedziba władz tysiącletniej Rzeszy. stolica świata i co do dziś pozostało z wielkich planów Hitlera i Speera.
– Dlaczego Hitler nie przejmował się zbyt dużą wielkością boiska piłkarskiego planując budowę gigantycznego stadionu.
– Dlaczego wizja Hitlera wywoływała entuzjazm młodych Niemców.
– Co ma wspólnego “Katedra światła” z koncertami Davida Bowiego.
– Czy Albert Speer przyczynił się do Holocaustu.
– Czy naziści stoją za jedną z ikon ruchu homoseksualistów.
– Jak wiele wspólnego mieli Hitler i

Kategoria: Historia i literatura faktu

Hitler. Goebbels. Göring. Himmler. Hess. A w końcu – Speer. Przez wiele lat po II wojnie światowej tego ostatniego nazwiska dziwnym trafem nie łączono bezpośrednio z grupą najbardziej bezwzględnych nazistów. Choć Albert Speer był jednym z tych. którzy wpłynęli na kształt III Rzeszy. to w przeciwieństwie do pozostałych. jemu udało się uniknąć stryczka. samobójstwa czy innego rodzaju. smutnego końca. Co więcej. wydał książkę. w której wspomina lata rządzenia u boku Führera. a po odsiedzeniu wyroku w Spandau. został celebrytą. Zarobił miliony marek na swoich książkach. w których opisał kuluary rządów Hitlera. Dopiero w ostatnich latach wyszły na jaw fakty. które Minister Uzbrojenia i Amunicji III Rzeszy oraz Generalny Inspektor Budowlany Stolicy w jednej osobie – skrzętnie ukrywał. a które wcześniej ujawnione mogły go kosztować życie.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


Kategoria: Fantastyka i fantasy

Pierwszy tom ekscytującej sagi fantasy.

Żeby znaleźć się w Nirgali. wystarczy mieć magiczny kryształ farin i przejść przez most…

Na północ od rzeki Rondane rozciąga się świat niezwykłych istot. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się idealny. Bree Whelan szybko dochodzi do wniosku. że to tylko pozory. Co gorsza. Bree ma zgubną skłonność do pakowania się w kłopoty. Jej śladem podążają tajemniczy mnisi Hauruki. a na starych cmentarzach kryją się krwiożercze lesze. Okazuje się. że niełatwo być białoskrzydłą semani – dziewczyną z rodu aniołów – gdy Nirgali grozi zagłada…

Autor: Agnieszka Wojdowicz

Cena: 21.29

Agnieszka Wojdowicz: MP3


agment

Kategoria: 247839

71.90

1: 9999

Cena:

9999:


> • Naprawdę skoncentrować się na kliencie
• W pełni wykorzystać dostępne kanały dystrybucji
• Rozwiązać inne problemy marketingowe

Wypełniona po brzegi praktycznymi strategiami. ta książka. pomoże ci odkryć. jak w wielkim stylu zdominować silnie konkurencyjny rynek.

***

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył. zbudował. zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych. Kanadzie. Europie i Azji. Jego prezentacje. przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące. zabawne. informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami. wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Kategoria: Autor

Br

:

Cena: 29.90

:dziennik intymny, nie zalezy mu na tobie, eklektyczna teoria produkcji międzynarodowej, szklany tron królestwo popiołów, nie mój dług pdf doci, piąty wymiar online, jedynaczka, dzieci kapitana granta film, say you want me, wata drzewna hasło krzyżówkowe, sylwia omen, jakub wędrowycz pdf, ciemniejsza strona greya caly film pl, turbulencja pdf doci, lekarstwo na miłość cały film, małgorzata domagalik instagram, hoover.pl…