Przekupić wiedźmę

Przekupić wiedźmę Kategoria: Powieści i opowiadania Życie Konstancji Myszyńskiej po raz kolejny legło w gruzach. Po dwóch latach. wydawałoby się. szczęśliwego związku przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Zemsta tylko na chwilę wyrywa ją z psychicznego dołka. By odreagować. ucieka na wieś i zaszywa się w opustoszałym ośrodku agroturystycznym. Czy w dwudziestym pierwszym wieku można uwierzyć…

Published by admin in27 października 2019
Tagi: , , ,

Przekupić wiedźmę

Kategoria: Powieści i opowiadania

Życie Konstancji Myszyńskiej po raz kolejny legło w gruzach. Po dwóch latach. wydawałoby się. szczęśliwego związku przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Zemsta tylko na chwilę wyrywa ją z psychicznego dołka. By odreagować. ucieka na wieś i zaszywa się w opustoszałym ośrodku agroturystycznym.

Czy w dwudziestym pierwszym wieku można uwierzyć w czary? Czy proszenie wiedźmy o pomoc ma jakikolwiek sens? I co wiejska szeptucha może wiedzieć o tym. czego potrzebuje współczesna młoda kobieta?

 

Barbara Mikulska – ur. w Warszawie. absolwentka germanistyki UW. obecnie mieszka na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej. Zaczęła przygodę z pisaniem jako dojrzała już kobieta. Wcześniej była redaktorką biuletynu. menadżerem w korporacji. sprzedawczynią w sklepie i nianią. Jej pierwszą wydaną książką była bajka dla dzieci „Myszka Hania”.

Autor: Barbara Mikulska

Cena:

Barbara Mikulska:


ą PZPR i Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.

Jej dorobek obejmuje ponad 700 utworów i jest niejednorodny. Fleszarowa-Muskat zasłynęła jako powieściopisarka. choć pisała także poezję oraz utwory o charakterze publicystycznym.

Kategoria: Autor

Stanisława Fleszarowa-Muskat

ISBN: 978-87-26-44321-9

Cena: 9999

978-87-26-44321-9:


Znak Czterech

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

„Wyeliminuj wszystkie inne możliwości. a to. co ci zostanie. będzie prawdą.”

Sherlock Holmes

Druga część. po Studium w szkarłacie. cyklu audiobooków o przygodach legendarnego Sherlocka Holmesa.

Spokój panujący przy Baker Street przerywa wizyta Mary Morstan. Piękna. młoda kobieta zwraca się o pomoc do Sherlocka Holmesa. Okazuje się. że od 10 lat. w rocznicę tajemniczego zniknięcia jej ojca. ktoś przysyła jej drogocenną perłę. Tym razem jednak otrzymała także list. a w nim propozycję spotkania. Podejmując się rozwikłania tej zagadki. bohaterowie nie spodziewają się nawet. jak trudna i niebezpieczna będzie to przygoda. Wkrótce pojawi się tytułowy znak czterech. w zamkniętym od wewnątrz pokoju odnajdą ciało mężczyzny zabitego w dość nietypowy sposób. ruszą w s

Autor: Edith Wharton

Cena: 34.90

Edith Wharton: MP3


torię tego samego autora. gdzie ta sama przygoda opowiedziana została z punktu widzenia drugiej postaci kobiecej.

 

 

 

Fabien Dumaître to francuski pisarz. mieszkający w Brive-la-Gaillarde w południowo-zachodniej Francji. Jest autorem jednej powieści i ponad czterdziestu opowiadań różnych gatunków. od fantasy przez science-fiction i dramat. po opowiadania erotyczne.

Kategoria: Autor

Fabien Dumaître

ISBN: 978-87-26-33254-4

Cena: 9999

978-87-26-33254-4:


ę jednak. że niewidzialna nić łączy współczesne zbrodnie z dawnymi. Idąc jej śladem. Michele Balistreri będzie zmuszony zanurzyć się w najmroczniejsze epizody swojej przeszłości. wrócić do czasów „piasku i krwi”. z którymi nigdy się do końca nie rozliczył. Na tej drodze miłość. przyjaźń i ideały zderzą się z poszukiwaniem bolesnej prawdy i niemożnością odróżnienia kto jest zdrajcą. a kto został zdradzony. Dopiero rozpaczliwy heroizm pewnej dziewczyny poprowadzi go za rękę do źródeł zła.

Kategoria: Autor

Roberto Costantini

ISBN: 978-83-8110-059-5

Cena: 9999

978-83-8110-059-5:


ny Amor pudłuje. posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam. gdzie powinna trafić.

Wrocław. Miasto idealne do tego. by zacząć wszystko od nowa. Miasto. w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie.

Kategoria: Autor

Malwina Ferenz

ISBN: 978-83-8146-624-0

Cena: 9999

978-83-8146-624-0:


Kategoria:

:

Cena:

:przewieszenie mróz pdf, amanda quick pdf, max payne 2: the fall of max payne, gra o tron sezon 8 kiedy premiera, wiedźmin saga książki, królowa margot, maya banks bez tchu, królestwo marzeń, ps. kocham cię, nie obrażaj się, na most warszewski, siedem sióstr tom 3, audiobooki torrenty chomikuj, wisława szymborska wiersze wybrane…