Klub pana G.

Klub pana G. Kategoria: Pozostałe Milena jest znudzoną. zmęczoną i nieco zaniedbaną mężatką. Nie potrafi nic zmienić w swoim życiu. więc zmiana przychodzi do niej. Gabriel zaprasza ją do tajemniczego klubu. w którym wejście do każdej następnej komnaty oznacza przekroczenie kolejnej seksualnej granicy. Jak daleko posunie się Milena? I czy Gabriel na pewno jest gotowy…

Published by admin in17 października 2019
Tagi: , , , , , ,

Klub pana G.

Kategoria: Pozostałe

Milena jest znudzoną. zmęczoną i nieco zaniedbaną mężatką. Nie potrafi nic zmienić w swoim życiu. więc zmiana przychodzi do niej. Gabriel zaprasza ją do tajemniczego klubu. w którym wejście do każdej następnej komnaty oznacza przekroczenie kolejnej seksualnej granicy. Jak daleko posunie się Milena? I czy Gabriel na pewno jest gotowy na wszystko?

 

Autor: Maya Frost

Cena: 24.90

Maya Frost: MP3


Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców

Kategoria: Poradniki

To przewodnik dla rodziców. którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Mądrzy rodzice przyczyniają się nie tylko do rozwoju swoich dzieci. ale budują również lepsze społeczeństwo. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie. a tym samym zostaną nagradze emocjonalnie i finansowo.

Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą. jaką ludzie sukcesu przejmują… od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania. kształtując nastawienie i oczekiwania. przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.

Poradnik. który trzymasz w rękach. pokazuje. jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów. Bowiem sukces to nie tylko pieniądze. ale również zadowolenie z życia. dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom. bo na tym polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.

Bogate dzieci to książka. od której nie można się oderwać. Pokazuje rodzicom. jak wychować dziecko. by sukces towarzyszył mu przez całe życie”.
Brian Tracy. autor takich bestsellerów. jak: Zjedz tę żabę. Siła pewności siebie. Nawyki warte miliony i ponad 40 innych książek z dziedziny rozwoju osobistego.

Autor: Tom Corley

Cena: 24.90

Tom Corley: MP3


5 sekund do Io. Rebeliantka

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Kontynuacja losów Miki. bohaterki głośnego „5 sekund do Io”.

Nie milkną echa strzelaniny. do jakiej doszło w szkole dziewczyny. Policja prowadzi śledztwo. a Mika przeżywa ciężkie chwile wśród kolegów. którzy uważają. że skoro znała napastnika. mogła zapobiec tragedii. Na dodatek uczucie. które zakwitło między nią a Jankiem. napotyka pierwsze przeszkody. gdy na jaw wychodzą kolejne tajemnice chłopaka. Również w wirtualnym świecie jest niespokojnie – zbliża się premiera nowej interaktywnej gry rozgrywającej się na mroźnym księżycu Tytanie. która już przed premierą wzbudza euforię. ale i wątpliwości…

Czy Mika zdecyduje się po raz kolejny zanurzyć w wirtualnym świecie. by ocalić nie tylko siebie?

Autor: Małgorzata Warda

Cena: 14.90

Małgorzata Warda: MP3kabina prysznicowa breezz, dom ojca, biblia w 365 dni, odmiana czasownika niemiecki ćwiczenia pdf, emi książka, jakub żulczyk ślepnąć od świateł pdf, heinrich cornelius agrippa, o psie który jeździł koleją ebook za darmo, show vi keeland, oko świata robert jordan, diablica rysunek, kierowca w firmie, książki o sexie pdf, szkoła wdzięku madame chic, znak kobiety i mężczyzny, doci.pl julka_15, sieć – ostatni bastion ss…