Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień

Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień Kategoria: Poradniki Gdy urocze wady przestają być takie urocze… Początki są piękne. On wspaniały. ona cudowna. Myszka. misio. dzióbek. żabka. Świata poza sobą nie widzą. a wspólna przyszłość rysuje się wspaniale. Co mogłoby pójść nie tak. skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko.…

Published by admin in5 października 2019
Tagi: , , , , , , ,

Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień

Kategoria: Poradniki

Gdy urocze wady przestają być takie urocze…

Początki są piękne. On wspaniały. ona cudowna. Myszka. misio. dzióbek. żabka. Świata poza sobą nie widzą. a wspólna przyszłość rysuje się wspaniale. Co mogłoby pójść nie tak. skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko. co na etapie zauroczenia wydaje się rozczulające. szybko zaczyna drażnić. Irytować. Przeszkadzać. Doprowadzać do szaleństwa. Takiego z awanturą. pretensjami. krzykami. a nawet obrzucaniem się wyzwiskami.

Bo ty zawsze. bo ty nigdy!

W tego typu sytuacjach można oczywiście okopać się na swoim stanowisku w myśl zasady „moje jest mojsze” i toczyć z partnerem zajadłe wojny. Można. tylko dokąd to doprowadzi? Czy nie lepiej byłoby wyjść drugiej stronie naprzeciw i ustalić. które z codziennych rytuałów. charakterystycznych zachowań i ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są dla obojga akceptowalne? Warto umówić się. co jest do przyjęcia. a co absolutnie nie. To nie będzie łatwe ani szybkie. Jednak. o ile obie strony zechcą. jest duża szansa. by wspólna praca nad związkiem zakończyła się sukcesem.

Chciałybyśmy. żeby ta książka stała się inspiracją do odświeżenia Twojego związku i wzbudzenia na nowo fascynacji partnerem. Zachęcamy do czytania jej we dwoje. tak by wspólna lektura stała się zalążkiem bliskiej i szczerej rozmowy.

Autorki

Autor: Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz

Cena: 39.90

Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz: MP3


Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego Mojżesza. Wszystko się przeplata. Jak w życiu … To lekka i zabawna historia czterech przyjaciółek dotykając wielu damskich tematów; czyli małżeństwa. macierzyństwa. randek czy nawet braku wiary w siebie. Kobiety. które choć nie są idealne i popełniają każdego dnia jakieś drobne błędy. starają się iść na przód z podniesionym czołem wierząc. że wszystko może się udać. Jednym słowem: kobiety nieidealne wyjątkowe!

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3


ekara

Kategoria: ISBN

978-83-63162-04-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 14173wyrodna matka, 4zlr pl, ksiądz paradoks, lee child wróg bez twarzy, zawisza czarny jakub ćwiek, ebook kup, jak oczarować dziewczynę, repetytorium maturalne matematyka pdf, dary anioła miasto popiołów pdf, kometa nad doliną muminków pdf, wojna dwóch róż. upadek plantagenetów i triumf tudorów, moralnosc panu dulskiej pdf, zespół neurasteniczny objawy, ksin początek, serce z szuflady, przerażające po angielsku…