Krótka piłka

Krótka piłka Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Od kuli ginie była gwiazdka tenisa. dwudziestoczteroletnia Valerie Simpson. Przed śmiercią próbowała bezskutecznie umówić się z Myronem Bolitarem. Głównym podejrzanym jest klient Myrona. utalentowany czarnoskóry tenisista. Duane Richwood. który prawdopodobnie rozmawiał z Valerie dzień przed morderstwem. Prowadząc prywatne dochodzenie. Myron i jego przyjaciel. zblazowany psychopata Win Lockwood. wpadają…

Published by admin in3 października 2019
Tagi: , , , ,

Krótka piłka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Od kuli ginie była gwiazdka tenisa. dwudziestoczteroletnia Valerie Simpson. Przed śmiercią próbowała bezskutecznie umówić się z Myronem Bolitarem. Głównym podejrzanym jest klient Myrona. utalentowany czarnoskóry tenisista. Duane Richwood. który prawdopodobnie rozmawiał z Valerie dzień przed morderstwem. Prowadząc prywatne dochodzenie. Myron i jego przyjaciel. zblazowany psychopata Win Lockwood. wpadają na ślad zabójstwa popełnionego sześć lat wcześniej w ekskluzywnym klubie tenisowym.

Autor: Harlan Coben

Cena: 20.90

Harlan Coben: MP3


Superbohater z antyku. Tom 6. Pod żaglami Jazona!

Kategoria: Pozostałe

 

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Tim szukał u Jazona porady. jak zbudować model łódki. jednak gdy Zoe została ranna. ocalić ją mógł jedynie Jazon i jego żaglowiec. Argonauta. Poluźnij żagle. ziomku! Ten rejs to nie zabawa! Tim wciąż zatapia się w myślach. jak najszybciej pomóc Zoe? Nie dość. że czeka na nich człowiek z brązu i trzy Forkidy. trzeba jeszcze poradzić sobie z torbą pełną morskich wichrów!

Autor: Stella Tarakson

Cena: 17.90

Stella Tarakson: MP3


Kolejne 365 dni

Kategoria: Pozostałe

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż. głowa sycylijskiej mafii. musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu – kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko… Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie. ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie. jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi?
„Kolejne 365 dni” to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki. „365 dni” i „Ten dzień”. sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść. porównywana do światowego bestsellera „50 twarzy Greya”. podbiła serca polskich kobiet. Jeśli komuś się wydaje. że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników. to powinien zapiąć pasy. bo „Kolejne 365 dni” jest niczym jazda rollercosterem!
Trwają prace nad ekranizacją serii. Premiera filmu planowana jest na walentynki 2020 roku.

Autor: Blanka Lipińska

Cena: 31.99

Blanka Lipińska: MP3agusiktorrent, więzadła skrzydłowate, co zrobić żeby nie chrapać w nocy zapytaj, c# podręcznik, bogdan szagdaj, audiobook angielski, alchemia odchudzania, kości nie kłamią, remigiusz mróz ebook za darmo, hannah arendt korzenie totalitaryzmu, anna wolf ryzyko gangstera pdf, doci.pl domcia242a, jak zyskać przyjaciół, budowa wnętrza ziemi prezentacja, helena rubinstein mężowie, różaniec do słuchania, miasto 44 download, mitologia egipska pdf, ameryka północna rośliny i zwierzęta, wszystkie nasze dni, krew elfów epub, grazyna biskupska, król anglii henryk 5, oktawian nawrot, pedeutologia kwiatkowska, najdłuższa podróż nicholas sparks, córka diabła, gdyby nie ty colleen hoover pdf…