ne przytyki. jakie autorka robi mieszkańcom królestwa. Przytyki zasłużone. bo każdemu tu daleko do ideału. Co nie przeszkadza ich lubić. I pewnie dlatego tę książkę połyka się na raz”

mjakmama.pl

***

„Energiczna lektura. którą naprawdę dobrze się czyta i przy tym bawi”.

Bernadeta Listwoń. blog Półeczka z książkami

ne przytyki. jakie autorka robi mieszkańcom królestwa. Przytyki zasłużone. bo każdemu tu daleko do ideału. Co nie przeszkadza ich lubić. I pewnie dlatego tę książkę połyka się na raz” mjakmama.pl *** „Energiczna lektura. którą naprawdę dobrze się czyta i przy tym bawi”. Bernadeta Listwoń. blog Półeczka z książkami Kategoria: Autor Katarzyna Wasilkowska ISBN: 978-83-8194-506-6 Cena:…

Published by admin in18 września 2019
Tagi: , , ,

ne przytyki. jakie autorka robi mieszkańcom królestwa. Przytyki zasłużone. bo każdemu tu daleko do ideału. Co nie przeszkadza ich lubić. I pewnie dlatego tę książkę połyka się na raz”

mjakmama.pl

***

„Energiczna lektura. którą naprawdę dobrze się czyta i przy tym bawi”.

Bernadeta Listwoń. blog Półeczka z książkami

Kategoria: Autor

Katarzyna Wasilkowska

ISBN: 978-83-8194-506-6

Cena: 9999

978-83-8194-506-6:


Voices Of The Powerless The Napoleonic Wars

Kategoria: Pozostałe

In this episode taken from the BBC Radio 4 series. Melvyn Bragg travels to the historic dockyard of Chatham to explore the life of a seaman in Nelson’s navy. Our popular image of the 18th century sailor below decks is one of a downtrodden. press-ganged man who was a victim of regular beatings. While Bragg finds some evidence to support this view. he also discovers that for many working-class men a career on board ship was an opportunity for a better life.

Autor: Melvyn Bragg

Cena: 17.90

Melvyn Bragg: MP3


Swingersi. Pięć gorących opowiadań erotycznych

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o seks. Johanna i Patrik próbowali już niemal wszystkiego. Jednak gdy pewnego wieczoru odwiedza ich koleżanka. która opowiada o swoich perwersyjnych upodobaniach. budzi się w nich ciekawość i chęć doświadczenia czegoś. o czym nigdy wcześniej nawet nie myśleli. Jak to jest być swingersem? I co się dzieje w tajemniczych klubach? W tym ekscytującym opowiadaniu erotycznym Johanna i Patrik. prowadzeni przez labirynty rozkoszy. odkrywają nowe rejony własnej seksualności.

 

Zbiór składa się z pięciu opowiadań erotycznych:

Swingersi – opowiadanie erotyczne

Pożądanie – opowiadanie erotyczne

Doktor Lukas – opowiadanie erotyczne

Córki szefa – opowiadanie erotyczne

Carpe diem – opowiadanie erotyczne

 

Alexandra Södergran to pseudonim szwedzkiej autorki opowiadań. W swoich tekstach w fascynujący i nowatorski sposób porusza ró

ISBN: 978-87-26-79647-6

Cena: 9999

978-87-26-79647-6:


Towarzyszka Panienka

Kategoria: Biografie i dzienniki

„Towarzyszka Panienka” to autoironiczna opowieść o dorastaniu w cieniu znanego ojca. Pełna specyficznego poczucia humoru. dystansu. ale przede wszystkim wnikliwych obserwacji świata. do którego niewielu z nas miało dostęp.
Jak pisze Monika Jaruzelska w rozdziale wstępnym:
„Nie ma w mojej książce etosu ani patosu. każdy. kto spodziewa się gloryfikacji czy też politycznych uzasadnień. do których winna być zobowiązana córka „komunistycznego dyktatora”. może poczuć się rozczarowany. To jest opowieść o normalnej rodzinie. choć uwikłanej historycznie. Napisana z perspektywy najpierw dziecka. potem dziewczyny. a na końcu dojrzałej kobiety. Z dystansem i ironią. choć bardzo szczerze”.

Autor: Monika Jaruzelska

Cena: 34.90

Monika Jaruzelska: MP3różaniec + wampir, w systemie operacyjnym ubuntu konto użytkownika student można usunąć za pomocą polecenia, samantha shannon czas żniw, syrokomla drzewo, drewniany człowiek, protokoły mędrców syjonu pdf, architektura uczuć pdf, lato nagich dziewcząt, straznik czasu, leki w ratownictwie, uśmiech losu krawczyk, ślady paznokci na trumnie, żywoty pań swawolnych, do anny, konsorcjum tom 2 doci, olga tokarczuk nobel 2019, miraże klondike, my rodzice dorosłych dzieci, skąd ściągać ebooki, monika wacikowska, wanda chotomska legendy polskie pdf, podstawy pielęgniarstwa tom 1 pdf, moby dicka książka, kwiat paproci książka, disce puer…