k_wydania

k_wydania Kategoria: 2017 Oprawa : Format Cena: Format: Kategoria: ISBN 978-83-268-3628-2 Ilosc_stron: Cena: : 312508 Życie na pełnej petardzie Kategoria: Biografie i dzienniki Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia. W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania – odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze…

Published by admin in11 września 2019
Tagi: , , , ,

k_wydania

Kategoria: 2017

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Kategoria: ISBN

978-83-268-3628-2

Ilosc_stron:

Cena:

: 312508


Życie na pełnej petardzie

Kategoria: Biografie i dzienniki

Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia.

W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania – odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (wszystko jednak skończyło się dobrze: A pieniądze widzi?. – Widzi!. – To święcić!).


W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O własnym życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby. której udało się pokonać strach.

 

Miliony Polaków ceniły go za autentyzm. odwagę i szczerość. Był podziwiany zarówno przez katolików. jak i niewierzących. Sam o sobie mówił. że jest onkocelebrytą. czyli człowiekiem znanym głównie z tego. że ma raka.

ISBN: 978-91-7903-740-6

Cena: 9999

978-91-7903-740-6:


Edukacja

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kontynuacja bestsellerowej „Emigracji”!

Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia?

Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach.

O edukacji. rekinach biznesu. incelach. wariacikach. dzikim wschodzie. pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

 

ODRADZAMY CZYTANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH!

 

Autor: Malcolm XD

Cena: 16.90

Malcolm XD: MP3lilian jackson braun, obłęd justyna kopińska, wielki ogarniacz życia we dwoje pdf, medieval total war 2 poradnik, audiobook ogniem i mieczem, wicher dzikie konie chomikuj, święte równiny mapa, zbrodni i kara audiobook, joanne harris czekolada, 1984 orwell pdf, darksiders solucja, amani al-khatahtbeh, bojarynia morozowa, karuzela paulina świst pdf, czytnik e bookow, w pustyni iw puszczy do słuchania…