or the Whitethorns…Warm. funny and gloriously feel-good. this is the perfect summer read for fans of Veronica Henry and Milly Johnson.Praise for Jenny Oliver:’This book made me want to fly to Spain and dance on the beach with a glass of sangria in my hand. The perfect summer read.’ Sarah Morgan’Brilliantly written. this is packed full of humour and there is a wonderful thread of love… A perfect holiday read.’ The Sun’Heartwarming. funny and wonderfully observed. The House We Called Home explores one family’s wake-up call with wit and wisdom. Jenny Oliver’s characters are so real and relatable they could just walk off the page.’ Fiona Harper

or the Whitethorns…Warm. funny and gloriously feel-good. this is the perfect summer read for fans of Veronica Henry and Milly Johnson.Praise for Jenny Oliver:’This book made me want to fly to Spain and dance on the beach with a glass of sangria in my hand. The perfect summer read.’ Sarah Morgan’Brilliantly written. this is packed…

Published by admin in25 sierpnia 2019
Tagi: , ,

or the Whitethorns…Warm. funny and gloriously feel-good. this is the perfect summer read for fans of Veronica Henry and Milly Johnson.Praise for Jenny Oliver:’This book made me want to fly to Spain and dance on the beach with a glass of sangria in my hand. The perfect summer read.’ Sarah Morgan’Brilliantly written. this is packed full of humour and there is a wonderful thread of love… A perfect holiday read.’ The Sun’Heartwarming. funny and wonderfully observed. The House We Called Home explores one family’s wake-up call with wit and wisdom. Jenny Oliver’s characters are so real and relatable they could just walk off the page.’ Fiona Harper

Kategoria: Autor

Jenny Oliver

ISBN:

Cena: 9999

:


What Do Women Want?

Kategoria: Pozostałe

When it comes to sex. common wisdom holds that men roam while women crave closeness and commitment. But in this provocative. headline-making book. Daniel Bergner turns everything we thought we knew about womens arousal and desire inside out. Drawing on extensive research and interviews with renowned behavioral scientists. sexologists. psychologists. and everyday women. he forces us to reconsider long-held notions about female sexuality.This bold and captivating journey into the world of female desire explores answers to such thought-provoking questions as: Are women perhaps the less monogamous sex? What effect do intimacy and emotional connection really have on lust? What is the role of narcissismthe desire to be desiredin female sexuality? Are political gains for women (No means no) detrimental in the bedroom? And is the hunt for a female Viagra anything but a search for the cure for monogamy?Bergner goes behind the scenes of some of the most groundbreak

ISBN:

Cena: 9999

:


Piegowate opowiadania

Kategoria: Pozostałe

Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia

Trzecia książka o przygodach przedszkolaka Tomka. znanego z „Opowiadań dla przedszkolaków” i „Opowiadań z piaskownicy”.

Pełne ciepłego humoru opowiadania o rezolutnym chłopcu. dla którego codzienne życie w rodzinie i w przedszkolu jest pełne niezwykłych przygód i odkryć. Interesujące może być obserwowanie muchy chodzącej po szybie. jak i wymyślanie niezwykłych wynalazków. a wyścig z kolegami do drzwi przedszkola może być bardziej pasjonujący niż lekcja karate. Szkoda tylko. że dorośli nie zawsze to rozumieją…

Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami. a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe. mądre i dowcipne opowiadania. których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.

Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


the story of how far a mother will go to vindicate the memory of a daughter whose life she couldnt save.Fans of Gillian Flynns Gone Girl will find Reconstructing Amelia just as gripping and surprising.

Kategoria: Autor

Kimberly McCreight

ISBN:

Cena: 9999

:


Sztuka wojny według Machiavellego

Kategoria: Poradniki

Umiejętność walki czyni ludzi śmielszymi. gdyż nie obawiają się robić rzeczy. których uprzednio wyuczyć by się trzeba. Nic tak nie sprzyja możliwości odniesienia sukcesu jak to. gdy nieprzyjaciel uwierzy. że już się nie podniesiesz. W ludziach wielkość urasta i dzielność swą okazują wtedy. gdy się z nich korzysta i gdy są dostrzegani. Pierwszą oznaką przegranej jest brak wiary w możliwość wygrania.

Chińskie przysłowie: „Obyś żył w ciekawych czasach” bywa często najzwyklejszym przekleństwem. Niccolo Machiavelli niewątpliwie żył w czasach bardzo ciekawych. a jego biografia mogłaby posłużyć za scenariusz dla niejednego politycznego dreszczowca. Ten znakomity obserwator rzeczywistości stał się autorem ponadczasowych podręczników dotyczących sztuki organizacji społecznej i sprawowania władzy. Sztuka wojny według Machiavellego to zbiór inspirujących przemyśleń. który mimo upływu kolejnych stuleci nie stracił nic na aktualności.

Sukces. zarówno pięć wieków temu. jak i dziś. uzależniony jest od kilku czynników – szczęścia. przedsiębiorczości. talentu oraz aktywności. Ważne. by opracować odpowiednią strategię i maksymalnie wykorzystać to. co dostajemy od losu. Machiavelli chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Jego wskazówki. kierowane pierwotnie do wodzów wielkich armii. docenią także współcześni menedżerowie. którzy kierują firmami i organizacjami walczącymi na bezlitosnym rynku gospodarki XXI wieku. Dla głównodowodzących małych firm i wielkich korporacji. dla tych. którzy chcą przekuć ambicje na osiągnięcia. a także dla miłośników Sztuki wojny Sun Tzu ta książka stanie się podręcznikiem. do którego wracać będą po wielokroć – świeżym. odkrywczym i inspirującym.


Niccolo Machiavelli (1469 – 1527) – prawnik. filozof. pisarz społeczny i polityczny. historyk i dyplomata florencki. jedna z postaci włoskiego odrodzenia. jeden z najwybitniejszych przedstawicieli renesansowej myśli politycznej. Zwolennik republiki jako ustroju idealnego. napisał Księcia. słynny traktat o sprawowaniu władzy. W 1559 jego pisma znalazły się na kościelnym indeksie ksiąg zakazanych.

Autor: Niccolo Machiavelli

Cena: 31.99

Niccolo Machiavelli: MP3



prawo rzeczowe skrypt, wymarzone święta, land warrior, najlepsze lata naszego zycia, karlsson z dachu, dariusz ćwiklak, szadź brejdygant, darmowe audiobooki do pobrania, pamiętnik pisany miłością, marvel strike force poradnik, pod kłuszynem, one night in paris, wojciech chmielarz rana, zaklęci w czasie, jo nesbo harry hole, bogowie honor ankh-morpork…