. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki. jak zwiększyć produktywność. poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów. kierowników i przywódców.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa
 • stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi
 • znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie
 • znaleźć równowagę między motywacją a odpowiedzialnością
 • poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniem

Prawdziwy przywódca służy swoim podwładnym!

. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki. jak zwiększyć produktywność. poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów. kierowników i przywódców. Dzięki tej książce dowiesz się. jak: sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa stworzyć wizję i podzielić…

Published by admin in23 sierpnia 2019
Tagi: , , , , , , , , ,

. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki. jak zwiększyć produktywność. poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów. kierowników i przywódców.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa
 • stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi
 • znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie
 • znaleźć równowagę między motywacją a odpowiedzialnością
 • poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniem

Prawdziwy przywódca służy swoim podwładnym!

Kategoria: Autor

Dale Carnegie

ISBN: 978-83-283-5831-7

Cena: 9999

978-83-283-5831-7: Przedmowa 5 Rozdział 1. Nie bądź szef


Carska Droga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowa Carska Droga stanowi tło splatających się losów kilku kobiet. Mimo. że pochodzą z różnych epok. łączy je pragnienie głębokiej miłości. Szukają jej wszędzie. te nam współczesne również na Facebooku. portalach randkowych. wreszcie w realu. Są odważne i zdeterminowane. a co najważniejsze wspierają się nawzajem. udzielają sobie porad. bywa że po prostu chcą się wypłakać… Bo na Carskiej Drodze wszystko może się zdarzyć.

Wspaniała powieść mojej przyjaciółki. pisarki Teresy Moniki. pierwszej czytelniczki moich książek. „Carska Droga” to powieść o nas. kobietach. które chcą żyć pełnią życia mimo pechowego losu. choroby czy straty najbliższej osoby. Pragniemy miłości i spełnienia. lecz czy umiemy odróżnić tombak od złota? Krystyna. Lily. Danusia i Renata umieją dobrze doradzić przyjaciółkom. ale same błądzą niczym dzieci we mgle. Świetna historia ukazująca zder

59.00: 1

Cena:

1:


Firma jako CAŁOŚĆ. Porządkowanie chaosu korporacyjnego/Corporate Global Thinking

Kategoria: Ekonomia i biznes

Perfekcyjnie. jak to w korporacji

Chaos. chaos. wszędzie chaos. Fabryka nie nadąża z produkcją. ponieważ zamówienia docierają do niej zbyt późno. Kontrahent otrzymuje nie ten towar. który kupił. albo owszem – ten. tyle że w zbyt małej/zbyt dużej ilości. Faktury kupujący nie dostaje wcale. gdyż zawalona papierami księgowość zapomniała ją wystawić. Dział obsługi klienta gęsto się tłumaczy. szuka winnych. ale nie znajduje. bo w tym samym czasie wściekli handlowcy okupują biurko dyrektora marketingu – przekrzykując się nawzajem. narzekają na marketingowców i pytają: „Gdzie druki reklamowe? Gdzie gadżety?”. „Nie ma – broni swoich ludzi dyrektor marketingu. – Nie ma. bo nie złożyliście na czas zapotrzebowania. Zresztą. i tak nigdy nie odbieracie materiałów z magazynu”. Zamieszanie. nerwy. bałagan. Stan naturalny w większości dużych przedsiębiorstw.

Skąd to się bierze?

Krótkowzroczność. daleko posunięta specjalizacja. ściśle określony zakres obowiązków na każdym stanowisku wyłączają w umysłach pracowników tzw. świadomość biznesową. Tracą oni zdolność ustalania priorytetów i postrzegania swojej pracy szerzej. z punktu widzenia skuteczności firmy. Tymczasem nawet pojedyncza nietrafnie podjęta decyzja w jednym dziale skutkować może obniżeniem efektywności całego korporacyjnego mechanizmu. Jak to zmienić? Jak wyrwać przedsiębiorstwo z chaosu?

Po pierwsze. trzeba zrozumieć. że ludzie są tylko ludźmi i zawsze będą stawiać własny interes nad interes kolegi z innego działu. Po drugie. sprzęgnąć interes pracownika z interesem przedsiębiorstwa. Proste? Nie. raczej trudne. Wykonalne? Jak najbardziej. jeśli będzie się działać krok po kroku. konsekwentnie eliminując poukrywane po firmowych kątach problemy. Design Thinking to nie tylko metoda tworzenia innowacji produktowych. ale też narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie organizacją.

W książce znajdziesz odpowiedź na pytania:

 • Jak wykorzystać narzędzie desing thinking. aby w korporacji żyło się lepiej. a zespół osiągał maksymalną efektywność?
 • Jak nauczyć się sprawnej komunikacji i współpracy?
 • Jak zwiększyć kreatywność zatrudnionych pracowników?
 • Jak w dobie rynku pracy pracownika pozyskać i utrzymać najlepszych specjalistów. a także zwiększyć lojalność już zatrudnionych?
 • Jak zmniejszyć wydatki marketingowe już na etapie projektowania produktów i usług?
 • Jak pracować w organizacji. wdrażając sposób pracy Design Thinking oparty na empatii?

Autor: Łukasz Kuciński. Dagmara Mielczarek

Cena: 35.90

Łukasz Kuciński. Dagmara Mielczarek: MP3


Cudowna podróż. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czternastoletni Nils Holgersson mieszka z rodzicami na wsi na południu Szwecji – niestety ma bardzo zły charakter – nie słucha rodziców i męczy zwierzęta.

Pewnego dnia znajduje krasnoludka. który zmienia go w człowieczka własnego wzrostu! Teraz wszystkie dręczone zwierzęta chcą zrewanżować się za krzywdy. które im wcześniej wyrządził. Z kłopotów ratuje go gąsior Marcin. z którym wyrusza na długą wyprawę. Chłopiec leci z nim na północ – do Laponii.

Czy dzięki tej podróży Nils Holgersson się zmieni?

Autor: Selma Lagerlof

Cena: 24.90

Selma Lagerlof: MP3


k_wydania

Kategoria: 2017

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Nero

Kategoria: Pozostałe

Nero ma władzę.

Dla Nero. króla Legacy Prep. Elle jest tylko zadaniem do wykonania – jego przepustką do mafijnych szeregów i szansą na zdobycie uznania w oczach własnego ojca. Chłopak nigdy nie znał takiej dziewczyny jak ona. Jedyne panny. które kiedykolwiek zaprzątały jego myśli. to te. które wskakiwały mu do łóżka. I to wtedy. kiedy mówił im. że mają to zrobić.

Elle się boi.

Dla Elle Nero był tylko ciekawym zjawiskiem. które lubiła podziwiać z daleka. Obserwowała go jak film. na którego oglądanie nie miała czasu. Jej codzienna rzeczywistość była walką o przetrwanie na szkolnych korytarzach i zapewnienie ochrony najbliższej przyjaciółce. Chloe.

Zły czas. złe miejsce.

Kiedy Elle przez przypadek staje się świadkiem porachunków mafijnych. drogi jej i Nero w końcu się przecinają. Chłopak musi się dowiedzieć. co dokładnie widziała tamtego wieczoru. I lepiej. żeby dziewczyna powiedziała to. co on chce usłyszeć. bo w przeciwnym razie może nie doczekać swoich kolejnych urodzin.

Autor: Sarah Brianne

Cena: 17.90

Sarah Brianne: MP3zawżdy, gry horrory po polsku, twojweekend pl, zniewolony książę chomikuj, laila shukri wygląd, petroglify rdr2, tnt torennty, nowe media pdf, c++ pdf, leszek herman sedinum, kolonia karna kafka, francis lee, w blasku nocy film, lawa przysieglych, resident evil 2 solucja, subnatica, anatomia i fizjologia człowieka michajlik, alicja sinicka oczy wilka pdf, nieznośny milioner pdf doci, faroe wiedzmin, andrzej adamski…