Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku

Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku Kategoria: Historia i literatura faktu Multibook „Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku” to unikalne połączenie tradycyjnego tekstu i audiobooka. uzupełnione przez filmy i pokazy slajdów. Aby w pełni cieszyć się nowatorskimi rozwiązaniami. które udostępnia ten format. konieczne jest posiadanie iPada.   Jedwabny szlak. Otoczony nimbem tajemniczości. budzący…

Published by admin in15 sierpnia 2019
Tagi: , , , , ,

Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku

Kategoria: Historia i literatura faktu

Multibook „Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku” to unikalne połączenie tradycyjnego tekstu i audiobooka. uzupełnione przez filmy i pokazy slajdów. Aby w pełni cieszyć się nowatorskimi rozwiązaniami. które udostępnia ten format. konieczne jest posiadanie iPada.

 

Jedwabny szlak. Otoczony nimbem tajemniczości. budzący baśniowe skojarzenia. przecinający miasta. których nazwy przywołują w pamięci historie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Szlak kupców. podróżników i poszukiwaczy przygód. lecz również miejsce spotkań i wymiany myśli filozofów. mistyków. świętych mężów. Droga. którą na zachód podążały jedwab. żelazo i papier. w przeciwnym kierunku – złoto. perfumy i żywność. a w obydwie strony – idee. opowieści i legendy.

 

Tysiąc szklanek herbaty” to w gruncie rzeczy nie jest książka o jedwabnym szlaku. lecz raczej o ludziach. którzy nim podążają. i o ludziach. którzy żyją na jego trasie. O ludziach i o spotkaniach z nimi przy tytułowej herbacie. Ta herbata – jak pisze autor – jest zawsze gorąca. tak jak zaproszenie do domu.

Przekonajcie się. jak przebiegały te spotkania i na czym polega prawdziwa magia azjatyckiej gościnności.


Zobacz jak Robb opowiada o krajach. które odwiedził podczas podróży:

 • Turcja
 • Syria
 • Pamir
 • Jedwabny Szlak
 • Iran
 • Uzbekistan
 • Chiny

Patroni medialni:

Autor: Robert Maciąg

Cena: 29.90

Robert Maciąg: MP3


Meet Me at the Morgue

Kategoria: Pozostałe

Meet Me at the Morgue is the story of a kidnapping that led to four murders. In his search for the killer. Howard Cross digs deep into the Los Angeles underworld. finding along the way a beautiful. lost adolescent mourning a dead lover. a suitcase hidden under an aging sadist’s bed. and a slovenly gentleman with an ice pick in his neck. Ross Macdonald has never written a story quite like this. and neither has anyone else.

Autor: Ross Macdonald

Cena: 71.90

Ross Macdonald: MP3


hodzenia rosyjskiego. autorki nominowanego do nagrody Reymonta bestsellera „Zapach malin”. a także takich powieści jak: „Schronisko”. „Białe noce”. „Och. Elvis!”. „No. Asiu!” czy „Hej. mała!”

Kategoria: Autor

Marika Krajniewska

ISBN: 978-83-272-6768-9

Cena: 9999

978-83-272-6768-9:


Kategoria:

:

Cena:

:


Minas Warsaw

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„RADUJCIE SIĘ. MIESZKAŃCY! WIELKI MAG WYBRAŁ WASZ GRÓD NA SWĄ SIEDZIBĘ. ZOSTALIŚCIE ZASZCZYCENI!”

Pewnego pięknego. a właściwie całkiem pochmurnego dnia. nad Warszawą przetoczył się grom. A potem oczom mieszkańców i przyjezdnych ukazał się smok. I mag. Ale naprawdę dziwnie zrobiło się dopiero chwilę później…

Maciek Jeżewski. młodszy asystent w dziale IT Urzędu Miasta. nie jest idealnym kandydatem na negocjacje z Czarodziejem. który był łaskaw zasiedlić Pałac Kultury. Niestety. dla siebie i dla wielu innych ludzi. akurat był pod ręką. Życie chłopaka zmienia się więc niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zamiast podłączać drukarki w Urzędzie. rozpoczyna karierę nadwornego pazia i próbuje tłumaczyć Czarodziejowi naszą rzeczywistość. Idzie mu znakomicie. Prawie. Właściwie to zupełnie mu nie idzie. Ale przecież w książkach wszystko się zawsze jakoś układa. prawda?

Autor: Magdalena Kozak

Cena: 44.90

Magdalena Kozak: MP3


78-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


is_tresci

Kategoria:

Fragment

306363: 29.90

Cena:

29.90:


Komornik 3. Kant

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wypełniło się Proroctwo. Teraz pozostaje tylko jeden. ostatni akord.

Oto nadchodzi dzień Pana. okrutny. pełen srogości i płonącego gniewu. aby obrócić ziemię w pustynię. a grzeszników z niej wytępić.

Księga Izajasza 13:9. Psalm 86. Dzieje Apostolskie 9

Świat musi spłonąć.

Ale jeszcze można pokazać pazur.

Jeszcze można przetrącić skrzydełka tym zasranym cherubinkom.

Jeszcze skundlona ludzkość do końca nie sczezła.

Jak by tak zebrać wszystkich. nawet największych wypierdków. szaleńców. emerytowanych gladiatorów i najmroczniejsze bestie Rewersu. to może uda się zasadzić skrzydlatym siarczystego kopa i zgasić świętoszkowate uśmieszki na gładkich gębach.

Do boju ludzie! A ci z góry mogą nam skoczyć na kant!

To postapo pełnym ryjem. Paskudnym. wysuszonym z braku wody. podjadającym kawałki ludziny. wygrzebującym śm

Autor: M.L. Stedman

Cena: 31.50

M.L. Stedman: MP3


Czerwona nitka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych autorów PRL!

Sierżant Franek Kociuba wybiera się na spacer nad rzekę. Nagle coś przyciąga jego uwagę. Okazuje się. że w wodzie znajdują się zwłoki młodej kobiety. którą ktoś zasztyletował. Po wstępnych ustaleniach udaje się zidentyfikować ciało. To przewodniczka wycieczek. której wdzięki przyciągały rzesze mężczyzn. Podejrzanych jest wielu. a wśród nich ktoś z bliskiego otoczenia Kociuby. Na miejscu zjawia się znany śledczy Stefan Downar. który pomaga początkującemu milicjantowi w rozwikłaniu zagadki tajemniczego morderstwa.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów. z których pochodzi.

Seria popularnych powieści kryminalnych autorstwa Zygmunta Zeydlera-Zborowskie

ISBN: 978-87-26-77351-4

Cena: 9999

978-87-26-77351-4:


które sprawiają. że człowiek osiąga sukces finansowy. Można je w sobie wypracować. pielęgnując odpowiednie nawyki i wykorzeniając te mniej korzystne. właściwe ludziom ubogim i przeciętnym. Dzięki tej książce dowiesz się. co robić i czego się nauczyć. aby dołączyć do grona milionerów. Znajdziesz w niej bogatą skarbnicę wskazówek i praktycznych porad ułatwiających wykształcenie odpowiednich nawyków. a także szereg motywujących przykładów i prawdziwych historii ludzi. którzy odnieśli wielki sukces finansowy.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • osobowość może ułatwić albo utrudnić zdobycie majątku
 • wypracować nawyki milionerów
 • przestawić się na myślenie typowe dla bogatych ludzi
 • wdrożyć 7 nawyków powodzenia w biznesie
 • wdrożyć 7 nawyków przynoszących sukces osobisty

Czy już zaczynasz myśleć jak milioner?

Kategoria: Autor

Brian Tracy

ISBN: 978-83-283-7866-7

Cena: 37.90

978-83-283-7866-7: MP3


Co teraz. Panie Jones?

Kategoria: Pozostałe

Kevin Jones. legenda rocka. zakochał się bez pamięci w młodej kobiecie. którą zatrudnił do opieki nad domem. Postanowił. że rozwiedzie się z żoną i po zaledwie sześciu miesiącach wspólnego życia z Jennifer ożenił się z nią. Małżonkowie wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. ale kariera muzyczna Kevina zaczyna kłaść się cieniem na ich związku. pytanie zatem – co teraz?

Autor: Camille Bech

Cena: 14.99

Camille Bech: MP3o mario czemu pobladłaś nuty, napoleon wielki andrew roberts, wiktor hugo katedra marii, twierdza szyfrów film, katarzyna rudzka, command & conquer 3: wojny o tyberium, uczta dla wron sieć spisków pdf, wyznania gejszy pdf, adrienne basso, iluzjonista remigiusz mróz, magbet pdf, uwikłani tom 3, twierdza legendy, e ksiegarnia, śmieszne dokumenty, tolle eckhart, ucieczka mickiewicz, cicha jak ostatnie tchnienie…