Drzewo Wspomnień 11: Płacz! Płacz!

Drzewo Wspomnień 11: Płacz! Płacz! Kategoria: Fantastyka i fantasy Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to. że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens.   W desperackiej próbie ocalenia…

Published by admin in15 sierpnia 2019
Tagi: , , , , ,

Drzewo Wspomnień 11: Płacz! Płacz!

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to. że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens.

 

W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja – dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira. wilka Skry. zielarek. sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję – zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen. bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem.

 

Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru. o mocy. jaką niesie wierność tradycji.

 

 

 

Magdalena Lewandowska to nałogowy c

Autor: Sarah McCoy

Cena: 39.90

Sarah McCoy: MP3


Zawód: handlowiec. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji. Wydanie 2 rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Mocno stań na obu handlowych nogach!

Kariera w sprzedaży nie jest dla każdego. To praca trudna. Można rzec: elitarna. Wymaga bowiem od wykonującego ją człowieka predyspozycji. które często pozostają ze sobą w sprzeczności. Trzeba być równocześnie świetnym analitykiem – potrafiącym pracować z danymi. tabelami. liczbami – oraz empatycznym psychologiem odczytującym prawdziwe potrzeby klienta z zawoalowanych nieraz słów. mimiki. mowy ciała. Sprzeczności jest więcej. Doświadczonym handlowcom. zbrojnym w wiedzę i umiejętności sprzedażowe. brakować może entuzjazmu. jaki mają początkujący. Ci z kolei zdolni są zarazić rozmówcę swoją świeżą energią. by zaraz potem zniechęcić do siebie nieświadomie popełnioną gafą – zachowaniem dalece wykraczającym poza ramy biznesowej etykiety.

Jak to pogodzić? Jak umiejętnie i

29.90: 1

Cena:

1:


Napij się i zadzwoń do mnie

Kategoria: Pozostałe

Po wypiciu butelki dobrego wina wiele może się zdarzyć – szczególnie jeśli w zasięgu ręki ma się telefon. a szlachetny trunek posłużył do wskrzeszenia wspomnień z czasów. kiedy się było zakochaną smarkulą. Rana Saloomi. śliczna i bystra tancerka brzucha. najwidoczniej o tym zapomniała. Pamiętała natomiast świetnie dawne dni. I oczywiście Landona Rodericka. Jej rodzice wynajmowali od Rodericków mieszkanie w garażu. Rana była wtedy taka szczęśliwa. Oboje byli zaledwie nastolatkami. ale więź. która ich połączyła. była niezwykła.

Wszystko się skończyło. gdy rodzice Rany zostali wyrzuceni z wynajmowanego lokum i rodzina musiała wyjechać na drugi koniec stanu. Tamtego dnia kontakt się urwał. Dziewczyna doszła do wniosku. że chłopak o niej zapomniał i że ona powinna zrobić to samo. Niestety. jej się to nie udało – mimo upływu lat nie zapomniała. Rana wyrosła na przepiękną młodą kobiet

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 44.90

Andrzej Ziemiański: MP3


Asertywność i sztuka celnej riposty

Kategoria: Poradniki

Powinienem był mu na to od razu odpowiedzieć… – jak często zdarza ci się tak pomyśleć?

W dyskusjach. negocjacjach czy rozmowach z kolegami nie zawsze wygrywa ten. kto ma najmocniejsze argumenty. O wiele częściej liczą się błyskotliwe komentarze.
Niestety w chwili. gdy powinieneś zareagować celną ripostą. w Twojej głowie hula wiatr. Dopiero po kilku minutach wpadasz na genialną odpowiedź. której powinieneś był udzielić…

Wypracuj w sobie szybkość reagowania! Pamiętaj. że asertywność ułatwia życie. a cięta riposta częstokroć pozwala na odparcie ataków i rozładowanie sytuacji konfliktowych. Dzięki tej książce poznasz techniki wykorzystania riposty w praktyce i najważniejsze zasady asertywności. Znajdziesz tu m.in. wskazówki. jak wykorzystywać mowę ciała. reagować na bezpodstawną krytykę i radzić sobie z nieuzasadnioną agresją słowną. A wszystko to zobrazowane licznymi przykładami i ćwiczeniami. które pokażą każdemu. jak stać się mistrzem ciętej riposty!

Autor: Matthias Nollke

Cena: 11.90

Matthias Nollke: MP3gta 5 przeloty pod mostem, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie, ścieżka miłości pdf, wytańczyć witaminy, szczepańska joanna, opowieści kanterberyjskie prolog, seria 50 twarzy greya, randez vous z nieznajomą, żona ryszarda riedla, ebok książki, rozwiąż krzyżówkę jej rozwiązanie utworzą nazwę ssaka którego skóra ma zdolność wytwarzania łusek, skradzione dzieci, udręka i ekstaza książka, jakub wędrowycz audiobook, biblia excel, maciej małolepszy, dorota byla piecioboistka, agata przybylek książki, tomasz turek…