Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót

Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót Kategoria: Literatura młodzieżowa Świat Erdas wciąż jest w niebezpieczeństwie! Conor. Abeke. Meilin i Rollan starają się uratować świat przed starożytnym złem. ale więź łącząca zwierzoduchy z ich opiekunami jest coraz słabsza. Przyjaciele stają oko w oko z wrogiem. który posiada zdolność niewolenia umysłów i odbierania zwierzoduchów ich prawowitym…

Published by admin in12 sierpnia 2019
Tagi: , , , ,

Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Świat Erdas wciąż jest w niebezpieczeństwie!

Conor. Abeke. Meilin i Rollan starają się uratować świat przed starożytnym złem. ale więź łącząca zwierzoduchy z ich opiekunami jest coraz słabsza. Przyjaciele stają oko w oko z wrogiem. który posiada zdolność niewolenia umysłów i odbierania zwierzoduchów ich prawowitym opiekunom. W czasach gdy nawet sojusznicy pogrążają się w mroku. bohaterowie muszą bardziej niż zwykle wierzyć w pradawną więź. by odnaleźć nadzieję. Czy wszystkim uda się powrócić z niebezpiecznej wyprawy?

SPIRIT ANIMALS: UPADEK BESTII to kontynuacja serii SPIRIT ANIMALS – projektu wydawniczego. jakiego jeszcze nie było: każdą z części tworzy inny autor o międzynarodowej sławie. Trzeci tom napisał Johnson Varian.

Autor: Varian Johnson

Cena: 15.90

Varian Johnson: MP3


Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego Mojżesza. Wszystko się przeplata. Jak w życiu … To lekka i zabawna historia czterech przyjaciółek dotykając wielu damskich tematów; czyli małżeństwa. macierzyństwa. randek czy nawet braku wiary w siebie. Kobiety. które choć nie są idealne i popełniają każdego dnia jakieś drobne błędy. starają się iść na przód z podniesionym czołem wierząc. że wszystko może się udać. Jednym słowem: kobiety nieidealne wyjątkowe!

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3


Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Kategoria: Pozostałe

Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu.

Stephen Leeb.
autor książek The Oil Factor oraz Red Alert

Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie – firmą. która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego. co chciałby kupić przez internet.

deklaracja misji Amazon.com

Po prostu kup!

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces. podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.

Oto opowieść o człowieku. który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć. w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje. ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

 


 

Richard L. Brandt jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem. który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu „BusinessWeek„. Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę Potęga Google’a o założycielach firmy Google.

Autor: Richard L. Brandt

Cena: 27.90

Richard L. Brandt: MP3podróż sentymentalna przez francję i włochy, tomek na tropach yeti pdf, barbara mujica frida, pogięta szpada, wundermistrz, harry potter i kamień filozoficzny książka pdf, wiedźmin kolejność czytania, dzien.dobry kochanie, fikcje borges, król darknetu, melania1987 doci, puzyńska pokrzyk, okiem psa, dekalog piotr glas, perwersyjna milosc…