Niemiecki Gramatyka

Niemiecki Gramatyka Kategoria: Nauka języków Niemiecki Gramatyka to kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę. Kurs objaśnia najważniejsze zagadnienia: budowa zdania prostego. pytania. przeczenia. rodzajniki. zaimki. deklinacja rzeczownika. czasy przeszłe i inne. Zaletą kursu są przystępnie wytłumaczone reguły oraz liczne przykłady. czytane przez rodowitych Niemców. a tłumaczenia – polskich aktorów. Praktyczne ćwiczenia sprawią. że zrozumiesz…

Published by admin in27 lipca 2019
Tagi: , , , , ,

Niemiecki Gramatyka

Kategoria: Nauka języków

Niemiecki Gramatyka to kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę. Kurs objaśnia najważniejsze zagadnienia: budowa zdania prostego. pytania. przeczenia. rodzajniki. zaimki. deklinacja rzeczownika. czasy przeszłe i inne. Zaletą kursu są przystępnie wytłumaczone reguły oraz liczne przykłady. czytane przez rodowitych Niemców. a tłumaczenia – polskich aktorów. Praktyczne ćwiczenia sprawią. że zrozumiesz i zapamiętasz zasady gramatyczne. Spróbuj – efekty Cię zaskoczą!
Kurs obejmuje 26 lekcji. a e-book zawiera pełne teksty wszystkich reguł wraz z przykładami i tłumaczeniami. odpowiedziami do ćwiczeń oraz dodatkowe zadania. np. czasowniki nieregularne.

Niemiecki Gramatyka to:
– przystępnie objaśnione reguły gramatyczne
– liczne przykłady
– nagrania Muttersprachlerów z tłumaczeniami
– ćwiczenia praktyczne

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 29.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu uratowali bociana Szczepana

Kategoria: Pozostałe

Gdy ktoś potrzebuje pomocy. trzej bracia – Gucio. Leoś i Tadziu – przestają się kłócić i ruszają do akcji! Tym razem. gdy chłopcy jedli obiad. do ich kuchni przyleciała mama bociana Szczepana. Okazało się. że jej synek – pisklak wypadł z gniazda. bo jest ciekawym świata małym wiercipiętą i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Biedak leży pod drzewem i czeka na ratunek. A że w ptasim świecie nie ma karetek pogotowia. potrzebna jest pomoc braci. którzy kochają zwierzęta. Gucio. Leoś i Tadziu. na szczęście. nie zawiedli.

Autor: Ewa Ruszkiewicz

Cena: 9.90

Ewa Ruszkiewicz: MP3


ak odejść czem prędzej. abym wam czego nie odebrał! – I tak oto rozstali się ze sobą starzec i mąż. śmiejąc się jako dwa żaki.
Gdy Zaratustra sam pozostał. rzekł do swego serca:
„Czyżby to było możliwe! Wszak ten święty starzec nic jeszcze w swem lesie nie słyszał o tem. że Bóg już umarł!”

Friedrich Nietzsche. Tako rzecze Zaratustra

Kategoria: Autor

Fryderyk Nietzsche

ISBN: 978-83-66167-72-8

Cena: 9999

978-83-66167-72-8:


Kuna za kaloryferem

Kategoria: Literatura podróżnicza i przewodniki

Wszystko zaczęło się od wrony o imieniu Kra – pisklaka znalezionego przez Adama Wajraka na warszawskim Żoliborzu. Potem Adam i Nuria Selva Fernandez przygarnęli jeszcze wiele dzikich zwierząt. A gdy zamieszkali razem w Teremiskach w Puszczy Białowieskiej. ich dom stał się istnym schroniskiem. Trafiły tu m.in.: wyrzucone z gniazda bociany (Kuternoga oraz szalony Declan). osierocone borsuki. małe wydry (w tym wydra Julek. która została holenderskim skarbem narodowym). kuny. nietoperze. jerzyki. srokosze czy gromada sów. A Nuria i Adam z naukowczyni i dziennikarza zamienili się w pełnoetatowych opiekunów tej wspaniałej menażerii.
Swoje perypetie opisali czule i z humorem w kultowej książce „Kuna za kaloryferem”. Po latach wznawiają ją w nowej oprawie graficznej. z mnóstwem pięknych zdjęć własnego autorstwa. a przede wszystkim uzupełnioną o dalsze losy ich podopiecznych

Au: Mike Resnick

Cena: 34.95

Mike Resnick: MP3


Król Maciuś na wyspie bezludnej

Kategoria: Powieści i opowiadania

Druga część historii o dzielnym Królu Maciusiu rozpoczyna się w więzieniu. skąd chłopiec ma zostać zesłany na bezludną wyspę. Gdy nadarza się okazja Maciuś ucieka i wtedy zaczynają się prawdziwe przygody. Czy chłopiec wróci na tron? Poznajcie dalsze losy młodego króla i jego przyjaciół.


 

Autor: Janusz Korczak

Cena: 24.99

Janusz Korczak: MP3


Porozumienie Trzech

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Nowemu Ereburgowi grozi całkowite zniszczenie i bynajmniej nie chodzi o oblegającą go od miesięcy armię rebeliantów czy o siejące zamęt na ulicach Dzieci Czarnego Wilka. Prosty lud. zwiedziony manifestami myślicieli z Nichtael. zamęcza władze swoimi ordynarnymi postulatami. Domaga się równego traktowania. godziwych warunków pracy. a nawet powszechnego dostępu do edukacji. zupełnie jakby wysiadywanie w szkołach i pobieranie nauk stanowiło jakiś przywilej. Uświęcony tradycją porządek społeczny zaczyna chwiać się w posadach.

 

Te trudne czasy wymagają prawdziwego bohatera. ale z braku lepszych opcji mieszkańcy Caellarh będą musieli zadowolić się przeciętnie kompetentnym. patologicznie leniwym i doszczętnie skorumpowanym porucznikiem. który zrobi. co w jego mocy. by zwalić robotę na innych. Isevdrir Norgaard raz jeszcze zanurza się w kłębowisko spisków i intryg. walcząc o przetrwanie. zdradzając swoich mocodawców i zastanawiając się. po co to wszystko robi.

 

Tomasz Niziński – ukończył studia. jednak nie lubi ich wspominać. Gardzi programami rozrywkowymi dla gwiazd i raczej nigdy nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Jest niekonwencjonalny i taką chciałby też pozostawić swoją notkę biograficzną. Jego debiutancka powieść to”Taniec marionetek”. która jest również początkiem serii. Autora fascynuje motyw walki Dobra ze Złem. który często wykorzystuje w swoich książkach.

Autor: Tomasz Niziński

Cena: 19.99

Tomasz Niziński: MP3180 sekund, bibliotekarka z auschwitz, wiedźmin download, ameryka kafka, bajka o wilku i koźlątkach, programowanie dla bystrzaków, renata szczepanik, eleidyna, pan widmowej wyspy, na progu zła pdf, ichigo ichie, chyłka tom 10, rakel fauke, boys wciąż pamiętam chomikuj, korona w mroku pdf, wampiraci, ja nie mam duszy, wiedźmin 3 bazyliszek…