Szybując pośród chmur

Szybując pośród chmur Kategoria: Pozostałe Maya nigdy nie miała chłopaka. Tak naprawdę nigdy też nie była zakochana. Gdy jej brat Jimmy dzwoni do niej pewnego dnia i prosi. żeby pojechała do ich wspólnego małego hangaru i naprawiła samolot. jest przekonana. że to będzie zwyczajny dzień. niczym nieróżniący się od pozostałych. Przy czym Maya nie wie.…

Published by admin in20 lipca 2019
Tagi: , , ,

Szybując pośród chmur

Kategoria: Pozostałe

Maya nigdy nie miała chłopaka. Tak naprawdę nigdy też nie była zakochana. Gdy jej brat Jimmy dzwoni do niej pewnego dnia i prosi. żeby pojechała do ich wspólnego małego hangaru i naprawiła samolot. jest przekonana. że to będzie zwyczajny dzień. niczym nieróżniący się od pozostałych. Przy czym Maya nie wie. że jej brat zaoferował lot awionetką szalenie przystojnemu facetowi. po czym wystawił go do wiatru. Maya niezwłocznie proponuje. że zastąpi Jimmy’ego. Ostatecznie to jednak ona czuje. jakby oderwała się od ziemi i unosiła powietrzu.

Nowela została wydana we współpracy ze szwedzką reżyserką filmową Eriką Lust. Stara się ona ukazać prawdziwą naturę człowieka oraz to. jak bardzo się od siebie nawzajem różnimy. w opowiadaniach pełnych pasji. intymności. miłości i pożądania. łącząc intrygujące historie z elementami komedii erotycznej.
Olrik jest autorem wielu opowiadań

:

Cena:

:


Freedomas Child

Kategoria: Pozostałe

A heart-stopping debut thriller about a woman named Freedom. who will stop at nothing to save the daughter she only knew for two minutes and seventeen seconds.Call me what you will: a murderer. a cop killer. a fugitive. a drunkaFreedom Oliver has spent the last eighteen years living a quietly desperate life under Witness Protection in a backwater of Oregon after being exonerated of her husbands murder.But now Freedoms daughter Rebekah is missing. the same one who was wrenched from her arms just moments after birth. Freedom slips her handlers and embarks on an epic journey across the US to Kentucky. determined to find her child.No longer under the protection of the U.S. Marshalls. Freedom is tracked by her late husbands psychotic brothers. who will stop at nothing in their quest for vengeance. But they are not the only threat she faces as she draws nearer to the horrifying truth behind Rebekahs disappearancea

Autor: Jax Miller

Cena: 9.90

Jax Miller: MP3


Gaja nie ma sobie równych

Kategoria: Pozostałe

Monica kocha siebie. kocha swoje ciało. kocha się z nim kochać. Ale myśli wtedy nie tylko o sobie… Wyobraźnią przywołuje czarnoskórego kochanka Marcusa. Ich wspólna noc była czymś. od czego Monica nie potrafi się uwolnić. Jedno jest pewne: pragnie go więcej. bardziej. zawsze. Problem w tym. że Marcus ma żonę. Czy będzie w stanie zrezygnować dla niej z tego. co posiada? Gaja to jego żona. matka jego dzieci i doskonała kochanka. Idealnie połączenie. Kiedy są razem. jej nagie ciało udowadnia mu. że Gaja nie ma sobie równych…

Autor: Camille Bech

Cena: 4.99

Camille Bech: MP3


Natalia Carpetieri

Kategoria: Powieści i opowiadania

Młody student Stanisław porzuca naukę na rzecz pracy nad swoją pierwszą książką. co bardzo nie podoba się jego rodzicom. Podczas przypadkowego spotkania w jednym z pubów. otrzymuje ofertę pracy. Zatrudnia się w antykwariacie starszego mężczyzny. pana Henryka.

 

Tam poznaje jedną z jego najlepszych klientek Natalię Carpetieri. żonę bogatego biznesmena z Włoch. Pewnego dnia zawozi jej meble i przy okazji otrzymuje propozycję nie do odrzucenia.

 

Zakochuje się w starszej od siebie kobiecie i spełnia jej wszystkie życzenia. Znajomość przepełniona jest niespełnionym uczuciem i spotkaniami z ekscentrycznymi osobami. Młody chłopak poddaje się wszystkiemu. byle tylko być blisko ukochanej. Zaślepiony swoim uwielbieniem. wplątuje się w wydarzenia. które w końcu doprowadzają go w ślepy zaułek.

Autor: Marcin Radwański

Cena: 102.90

Marcin Radwański: MP3


nd finally. in Episode Four he’s a health and diet guru who plans to take over the world by means of a Walnutshell and Nettle face scrub. The man they call ‚Britain’s funniest Milton’. Milton Jones stars in this smash hit BBC Radio 4 comedy show. with Tom Goodman-Hill (The Office. Spamalot).

Kategoria: Autor

Milton Jones. James Cary

ISBN:

Cena: 9999

:pamiętnik zofii bobrówny, faraon pc, zadania programowanie, sophie james, krople miłości, ken follett zima świata, lalka epub, klęska pod stalingradem, materiał ludzki, burza obrazek, owoc granatu tom 4, jesteś tylko diabłem, 50 twarzy greya 3, harry hole, seksowny kłamca pdf, historia polski jerzy topolski, tiziano terzani nic nie zdarza się przypadkiem…