Przygody dobrego Wojaka Szwejka

Przygody dobrego Wojaka Szwejka Kategoria: Powieści i opowiadania Arcydzieło literatury światowej Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej to wciągające perypetie Józefa Szwejka z Pragi. sprzedawcy psów i pucybuta. Wydarzenia odwołują się do realiów historycznych i doświadczeń czeskiego autora Jaroslava Haška. tworząc przesycony ironią obraz świata początku XX wieku. Obfitość anegdot i cynicznego humoru nie przesłania…

Published by admin in17 lipca 2019
Tagi: , , ,

Przygody dobrego Wojaka Szwejka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Arcydzieło literatury światowej

Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej to wciągające perypetie Józefa Szwejka z Pragi. sprzedawcy psów i pucybuta. Wydarzenia odwołują się do realiów historycznych i doświadczeń czeskiego autora Jaroslava Haška. tworząc przesycony ironią obraz świata początku XX wieku. Obfitość anegdot i cynicznego humoru nie przesłania antywojennego i antyaustriackiego wydźwięku powieści.

Autor: Jaroslav Hasek

Cena: 34.90

Jaroslav Hasek: MP3


Oczy wilka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pierwszy tom bestsellerowej serii Oczy wilka. która zawładnęła sercami polskich czytelniczek!

Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji.

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.

Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku. respektu. ale i pożądania.

Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Podróże Pana Kleksa

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Sławny uczony. podróżnik. uczeń doktora Paj-Chi-Wo pewnego dnia dotarł na Półwysep Bajkański i zamieszkał w Klechdawie – stolicy Bajdocji. Mieszkańcy tego niezwykłego kraju opowiadali przepiękne bajki. Niestety nie można ich było w żaden sposób utrwalić – nie było bowiem atramentu. by móc je spisać. Ginęły więc w mrokach zapomnienia.

Pan Kleks. oczarowany bajdockimi opowieściami. postanowił wyruszyć w podróż. by zdobyć atrament. Tak rozpoczęła się wielka przygoda. podczas której dzielni marynarze i kapitan Kleks przemierzali lądy i oceany. Czy Panu Kleksowi uda się zdobyć atrament?

Autor: Jan Brzechwa

Cena:

Jan Brzechwa:powieści obyczajowe bestsellery, nick sheff, ebook, ludzie lodu drzewo, życie pasterza, motyw naukowca w literaturze, koniec świata biblia, szachista łysiak, bajki dla dzieci pobierz, tajemniczy mężczyzna pdf, nicholas monsarrat, pocalunek smierci, nie hańbi, miary kątów trygonometria, fahrenheit 451 pdf, mozg psychopaty, cora reilly złączeni, charakterystyka bohaterów tajemniczy ogród, lesio chmielewska pdf, opowieści z dzikich pól…