BN

BN Kategoria: 978-83-8125-832-6 Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 17.90 Niegrzeczny rockman Kategoria: Pozostałe Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok. John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z…

Published by admin in26 czerwca 2019
Tagi: , , ,

BN

Kategoria: 978-83-8125-832-6

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 17.90


Niegrzeczny rockman

Kategoria: Pozostałe

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się. że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood. legenda rocka.

<

Autor: Karolina Morawiecka

Cena: 14.90

Karolina Morawiecka: MP3


Ukaż mi prawdę

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Małżeństwo po stracie nastoletniej córki postanawia opuścić Warszawę. Przenoszą się do domu nad jeziorem. Okazuje się. że z domem wiąże się tajemnica.

Idylliczne z pozoru miejsce przynosi pogrążonej w depresji Alicji niespodzianki – nic nie jest takie. jakie się wydaje.

Dramatyczne zwroty akcji nie zapowiadają upragnionego spokoju.

Co ukrywają mieszkańcy Zalesia? Czy Alicja i Kuba przetrwają kolejny kryzys? Czy uda im się pokonać traumę i rozpocząć nowe życie?

 

Autor: Agnieszka Rusin

Cena: 20.90

Agnieszka Rusin: MP3railroad tycoon 3, salome kasprowicz, tytuł żony cesarza rzymskiego, psychologia społeczna książki, uciekinier przecina swój ślad, edipresse kolekcje, twórczość olgi tokarczuk, kosmate amory, sposób na alcybiadesa ebook, podły okrutny zły chomikuj, paulo coelho alchemik pdf, przeklęty rejs, legenda o świętym aleksym pdf, margaret rogerson, zdjecie na pdf, harlequin pdf doci, petros markaris, nieznośny milioner pdf doci, gra anno 1800, himjaryci, wielki książe litewski witold, czuły narrator pdf, prawo bankowe komentarz, rich boy…