7 dni w siódmym niebie

7 dni w siódmym niebie Kategoria: Literatura podróżnicza i przewodniki Producentem audiobooka jest PRL Studio. Przez cały tydzień podróżujemy po wybranych częściach Stanów Zjednoczonych Ameryki. a każdy dzień tej przygody jest poświęcony innej atrakcji turystycznej. Oglądamy m.in. Los Angeles. Nowy Jork. Las Vegas i parki narodowe – Wielki Kanion czy Dolinę Śmierci. Zwiedzaniu towarzyszy opowieść…

Published by admin in16 czerwca 2019
Tagi: , , , ,

7 dni w siódmym niebie

Kategoria: Literatura podróżnicza i przewodniki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Przez cały tydzień podróżujemy po wybranych częściach Stanów Zjednoczonych Ameryki. a każdy dzień tej przygody jest poświęcony innej atrakcji turystycznej. Oglądamy m.in. Los Angeles. Nowy Jork. Las Vegas i parki narodowe – Wielki Kanion czy Dolinę Śmierci. Zwiedzaniu towarzyszy opowieść o Ameryce i Amerykanach: diecie. kulturze samochodowej. życiu na kredyt. amerykańskiej mentalności. problemie strzelanin i łatwości dostępu do broni palnej.

Autorka. która od kilku lat mieszka w  USA. dzieli się refleksjami na temat kraju i jego mieszkańców. opowiada o swoim życiu codziennym. a jednocześnie pokazuje. na co warto zwrócić uwagę w czasie pobytu.

„Siedem dni w siódmym niebie” to świetna lektura zarówno dla osób planujących wyjazd do USA. jak i dla tych. które chcą lepiej poznać Amerykę i Amerykanów.

Autor: Żaneta Auler

Cena: 29.79

Żaneta Auler: MP3


Gniew Północy. Furia Wikingów. Tom 2

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wikingowie znowu ruszają do walki! Dokonują zemsty na Karolu Wielkim za atak na ziemie duńskie i oblegają Paryż – miasto. którego ponoć nie sposób zdobyć. Wielkie zdrady tych. którzy nie powinni byli zdradzić towarzyszą równie wielkim zmianom sojuszy. Synowie Ragnara zdobywają sławę. Każdy na inny. własny sposób. Jednak to śmierć jednej z kluczowych postaci świata wikingów zmieni wszystko. Wróg stanie się przyjacielem. a przyjaciel wrogiem … W wielu miejscach rozgorzeje walka o władzę. a w rodzinach wydarzą się rzeczy. o jakie nikt nie podejrzewałby nawet najgorszego przeciwnika. To drugi tom Furia Wikingów.

Autor: Daniel Komorowski

Cena: 32.00

Daniel Komorowski: MP3


Zarządzanie zmianą. czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jesteś tym. co robisz

Zmiana jest stałym elementem naszego życia. ponieważ w życiu chodzi o ruch. O podejmowanie działania. Nie ma przy tym aktywności mądrzejszych i głupszych. Jest tylko wybór i są jego konsekwencje. Wybór kierunku kształcenia i drogi zawodowej. Decyzja o podjęciu kolejnego wymagającego zadania. Dobrowolna zmiana pracy. Każda kolejna decyzja o zaangażowaniu się w zmianę stanowi konsekwencję uprzednio podjętej i równocześnie jest wstępem do przyszłej. Tej. która delikatnie zarysowuje się na horyzoncie życia. Bo człowiek jest istotą. która gnuśnieje w spokoju. Ludzki umysł wciąż i wciąż poszukuje nowych wyzwań. Zmian. które zmuszą go do intensywnej pracy. a tym samym – dostarczą przyjemnych doznań.

Skoro zmiana jest czymś. co permanentnie towarzyszy człowiekowi. staramy się nad nią zapanować. zarządzać nią. Aktua

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999pozory mylą co to znaczy, max czornyj grzech pdf, audiobook chłopi, ibsen dzika kaczka, paskowana ryba akwariowa z pielęgnicowatych, cel badań definicja pdf, trylogia husycka sapkowski, futrzaki ruszają na ratunek chomikuj, klapouch, stulecie winnych tom 3 pdf, putin człowiek bez twarzy, maciej radel, stanisław paciorek, elly kedward, doci.pl beatrycze99, akademia pana kleksa audiobook cała książka jan brzechwa, liżąc ostrze, zima leśnych ludzi, www 1944 waw pl, serce gangstera pdf pobierz…