Emil i detektywi

Emil i detektywi Kategoria: Literatura młodzieżowa „Emil i detektywi” Lubicie historie mrożące krew w żyłach?  Chcecie wiedzieć co się stało podczas pewnej podróży z Neustadt do Berlina i gdzie się podziało 120 marek? A wreszcie. dlaczego Emil nie chciał zawiadomić policji?  Erich Kästner zabierze Was w sam środek kryminalnej zagadki. gdzie zamiast nudy jest dreszczyk…

Published by admin in10 czerwca 2019
Tagi: , ,

Emil i detektywi

Kategoria: Literatura młodzieżowa

„Emil i detektywi”

Lubicie historie mrożące krew w żyłach?  Chcecie wiedzieć co się stało podczas pewnej podróży z Neustadt do Berlina i gdzie się podziało 120 marek? A wreszcie. dlaczego Emil nie chciał zawiadomić policji?  Erich Kästner zabierze Was w sam środek kryminalnej zagadki. gdzie zamiast nudy jest dreszczyk emocji i duża dawka poczucia humoru.

Autor: Erich Kastner

Cena:

Erich Kastner: MP3


którym każdy może stać się pozytywnym liderem.

Budowa globalnej organizacji wymaga dużego wysiłku. Nie jest też łatwo stworzyć zespół. który osiąga sukcesy. Jako lider niejednokrotnie będziesz się stykał z różnymi przeszkodami i z negatywnym nastawieniem. Nieraz zostaniesz wystawiony na próbę. Czasami będziesz miał wrażenie. że cały świat sprzysiągł się przeciwko tobie i że nie ma najmniejszych szans na urzeczywistnienie twoich wizji.

Z badań prowadzonych przez Manju Puri i Davida Robinsona. profesorów biznesu z Duke University. wynika. że pozytywnie nastawieni ludzie lepiej zarabiają i częściej zajmują obieralne urzędy. Psycholog Barbara Frederickson twierdzi. że ludzie. w przypadku których emocje pozytywne przeważają nad negatywnymi. częściej dostrzegają kompleksowy obraz sytuacji. lepiej radzą sobie w związkach oraz na ścieżce zawodowej. Z badań prowadzonych przez Daniela Golemana wynika. że

Kategoria: Ekonomia i biznes

Od czasu publikacji bestsellerowej książki zatytułowanej Autobus energii Jon Gordon pracował z wieloma firmami. specjalistami. drużynami akademickimi. szpitalami. szkołami i organizacjami non profit. Doradza liderom. którzy starają się odmienić oblicze swoich firm. organizacji i szkół. zdobyć mistrzostwo kraju. a także zmieniać świat. Prowadził również wywiady z najwybitniejszymi liderami naszych czasów i analizował życiorysy wielu pozytywnych liderów znanych z kart historii − starając się ustalić. jaką drogą podążali do sukcesu.

W niniejszej książce dzieli się z czytelnikami tym. czego się w ten sposób dowiedział. Kreśli przy tym kompleksowy model pozytywnego przywództwa. oparty na sprawdzonych zasadach. przekonujących historiach. praktycznych pomysłach oraz konkretnych działaniach. dzięki

Autor: Helena Mniszkówna

Cena: 9.99

Helena Mniszkówna: MP3


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 5. Źrebaki i rumaki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąty tom przygód rezolutnej Emi i jej przyjaciół z Tajnego Klubu!

Nowy rok szkolny na pewno będzie wyjątkowy – przecież do Tajnego Klubu dołączył chłopak! I to Nie-Byle-Chłopak. ale Franek. syn profesora Kaganka.

Dzieciaki wciąż wspominają wakacje w Żabim Rogu. tęsknią za przyjaciółmi. no i za klaczą Malagą. Wkrótce otrzymują zaproszenie na ślub Heli i Kostka. Państwo młodzi i goście pojadą na uroczystość na koniach. w jeździeckim rynsztunku. Dzieciaki przekonają rodziców. żeby zapisali je na naukę jazdy konnej. Ich ulubionym rumakiem zostanie Brava. Niestety. klacz zaczyna chorować. Gdy właściciele decydują się oddać zwierzę. Brava znika w tajemniczych okolicznościach… Tajny Klub musi działać!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena:

Agnieszka Mielech:


ą się w tej powieści z chorymi ambicjami niektórych jego mieszkańców. co autor pokazuje. nie idąc na żadne kompromisy. W dalszym tle. również bez kompromisów. pokazuje też Nowakowski historię rocka. Wszystko razem gra świetnie.
Marta Mizuro – krytyk literacki i autorka kryminałów

Zdumiewające. jak bardzo środowisko akademickie przypomina w swojej strukturze korporację. Gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze i zaszczyty. wszystkie chwyty stają się dozwolone. Literacka odpowiedź na “Barwy ochronne” Krzysztofa Zanussiego.
Adrianna Michalewska – Granice.pl

“Plagiat” – oto wreszcie powieść fascynująco sprzęgnięta z rzeczywistością i współczesnością. Frajda nie tylko dla miłośników kryminału i dla wrocławian. Świetna książka o Polsce tu i teraz.
Piotr Głuchowski – redaktor „Gazety Wyborczej”. autor reportaży i kryminałów

Kategoria: Autor

Maurycy Nowakowski

ISBN: 978-83-7927-7

Cena: 9999

978-83-7927-7:darkest dungeon ciekawostki, magiczne zwierciadło, ojciec witko zyciorys, wiedzmin 2 miecze, victoria boutenko, witkacy szewcy pdf, cykuta inaczej, metro 2033 uniwersum, bez powrotu mia sheridan, marta ścisłowicz w ciąży, koniec świata i hard-boiled wonderland pdf, warhammer 2ed pdf, joanna wylde, ominąć święta, kinga suchan, zając filip, kamizelka lektura pdf, piotr kłodkowski, alchemist pdf…