Czas przed śmiercią: część 3

Czas przed śmiercią: część 3 Kategoria: Powieści i opowiadania Losy duńskiego policjanta. angielskiego lotnika. dwunastoletniej Niemki oraz niemieckiego i rosyjskiego żołnierza splatają się ze sobą za sprawą pogmatwanych okoliczności II wojny światowej. Życiem każdego z nich rządzi przypadek. ale jednocześnie każdy dąży do tego samego celu: chce przetrwać. Astrid i jej młodsza siostra Marta nie…

Published by admin in1 czerwca 2019
Tagi: , , ,

Czas przed śmiercią: część 3

Kategoria: Powieści i opowiadania

Losy duńskiego policjanta. angielskiego lotnika. dwunastoletniej Niemki oraz niemieckiego i rosyjskiego żołnierza splatają się ze sobą za sprawą pogmatwanych okoliczności II wojny światowej. Życiem każdego z nich rządzi przypadek. ale jednocześnie każdy dąży do tego samego celu: chce przetrwać.

Astrid i jej młodsza siostra Marta nie powinny się znaleźć w samym sercu wojny. Mimo to za wszelką cenę próbują przedrzeć się do dziadków. by znaleźć u nich schronienie. Samotna wędrówka dwóch małych dziewczynek przez ogarnięty wojną kraj jest pełna niebezpieczeństw. a one mogą liczyć tylko na siebie.

Na początku Astrid jest sparaliżowana strachem. Stoi nieruchomo. oszołomiona. Są bezbronne. nie mają niczego. czym mogłyby odeprzeć atak. Rozgląda się. Jej wzrok pada na mosiężny świecznik. Unosi go w dłoni – wydaje się ciężki. Spływa po nim wosk. kilka świeczek spa

ISBN: 978-83-7964-470-4

Cena: 9999

978-83-7964-470-4:


Władcy czasu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”.

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Władcy czasu” to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w „Ciszy białego miasta”. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.

Vitoria. rok 2019. Nieznany autor. ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz. publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii. powieść natychmiast podobija serca czytelników.

Vitoria. rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji. jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa. że jego własny brat poślubił jego narzeczoną. inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.

Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo. że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry. zamurowuje dwie ofiary żywcem. a jedną topi w rzece. zamkniętą w beczce razem z psem. kotem. kogutem i żmiją.

Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro. ufortyfikowanego donżonu. od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa. że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.

Kraken dowie się również. że powieść Władcy czasu ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


an>wiek: 2+
© BUKA radość słuchania

Kategoria: Autor

Czesław Janczarski

ISBN: 978-83-64690-18-1

Cena: 9999

978-83-64690-18-1:bogowie z kosmosu, boży gniew, chyłka kolejność książek, możnaby pwn, anioł życia z auschwitz pdf, podróż nieślubna pdf, szczęśliwy singiel, krew świętego sebastien de castell, .epub, czarny humor, opowiadania +18, beczkook, until nico pdf, rozłączenie pdf, kropla drąży skałę po angielsku, anna nejman, marta klubowicz dzieci, dziewczyna we mgle lektor…