Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności

Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności Kategoria: Poradniki Bo nie samą pracą żyje człowiek… Podobno o ile Włosi pracują po to. by żyć. o tyle Polacy żyją po to. by pracować. Tak to w każdym razie wygląda – kogo nie zagadniesz. jeden z drugim zajęty. każdy dokądś biegnie. wszyscy się spieszą. bo robota… A gdzie…

Published by admin in23 maja 2019
Tagi: , , , ,

Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności

Kategoria: Poradniki

Bo nie samą pracą żyje człowiek…

Podobno o ile Włosi pracują po to. by żyć. o tyle Polacy żyją po to. by pracować. Tak to w każdym razie wygląda – kogo nie zagadniesz. jeden z drugim zajęty. każdy dokądś biegnie. wszyscy się spieszą. bo robota… A gdzie rodzina. gdzie hobby. gdzie przyjemności. gdzie czas na leżenie i kiwanie palcem w bucie? Tak. kiwanie palcem w bucie. ponieważ kto chce sięgać szczytów życiowego powodzenia. ten powinien czasami zwyczajnie zmarnować nieco godzin. spędzić je całkowicie bezproduktywnie. Pracowitość doprawiona odrobinką słodkiego lenistwa – oto przepis na sukces. Tylko jak znaleźć czas na nicnierobienie. skoro świat wciąż krzyczy: Szybciej! Dalej! Lepiej!

Odpowiedź kryje się w magicznym słowie produktywność. za którym stoi drugie. nie mniej magiczne – organizacja. Z kolei nad nimi górują: zdrowy rozsądek i właściwe podejście do życia. Wie o tym dobrze autor tej książki. Sam przebył bardzo długą drogę. Od niezorganizowanego chłopaka. któremu wiecznie brakowało czasu. przez superzdyscyplinowanego przedsiębiorcę. do szczęśliwego człowieka. jakim jest dziś. Poszukując Świętego Graala sukcesu. nauczył się. że więcej pracy i więcej zleceń wcale nie jest tym. do czego należy uparcie dążyć. Zrozumiał. że prawdziwe wartości to rodzina. duchowość i – szeroko pojęte – zdrowie. Wszystkie one wymagają czasu.

Z tej książki dowiesz się. jak go znaleźć. Jak zarządzać sobą w czasie na tyle skutecznie. by wygospodarować szczęśliwe chwile dla rodziny. na hobby. na przyjemności i na tę odrobinę słodkiego lenistwa. która należy się każdemu. Także najbardziej produktywnemu człowiekowi na świecie.

Autor: Michał Barczak

Cena: 34.90

Michał Barczak: MP3


Dzień rozrachunku

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Grisham. jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej. głową prominentnego rodu. dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.

Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie. pojechał do miasta i. zupełnie spokojny. zastrzelił swojego przyjaciela. wielebnego Dextera Bella.

Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące. to jedynym. co Pete powiedział potem szeryfowi. prawnikom. sędziemu i ławie przysięgłych. było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.

Autor: John Grisham

Cena: 23.90

John Grisham: MP3


dy. Niezbyt obiecujący początek. prawda?

Na skutek nieprzewidzianych okoliczności i dwóch kłamstw dziewczyna otrzymuje od Zane’a niecodzienną propozycję zatrudnienia. Ma udawać jego ukochaną i promować wraz z nim portal randkowy. Promocja okazuje się kilkumiesięczną imprezą objazdową. Harlow i Zane spędzają więc razem kilka miesięcy w jednym autobusie. Na początku ona nie może ścierpieć arogancji szefa. jednak jego magnetyzm robi swoje. Z kolei on zaczyna odczuwać dziwną fascynację swoją zadziorną pracownicą. Udawany związek staje się coraz bardziej rzeczywisty. Z każdym kilometrem temperatura tej przedziwnej relacji rośnie. To nie może się skończyć happy endem…

Czy warto znów ryzykować złamane serce?

Kategoria: Autor

K. Bromberg

ISBN: 978-83-283-7693-9

Cena: 9999

978-83-283-7693-9: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Kiedyś Cię odnajdę

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.
Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 36.90

Małgorzata Rogala: MP3


Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych

Kategoria: Powieści i opowiadania

Historia o zwykłych ludziach. których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut…

Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka. żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem. zawadiacki lekkoduch grający na saksofonie. siostry bliźniaczki. których ojciec znika bez śladu. chłopiec opiekujący się niewidomym dziadkiem i młoda mężatka wychowująca córeczkę – tych wszystkich ludzi pewnego dnia połączyło jedno zdarzenie… Wywózka w nieznane. do świata. w którym jedynie śmierci jest pod dostatkiem. a życie staje się już tylko walką o przetrwanie. Czy poradzą sobie na tej nieludzkiej ziemi. nie tracąc swojego człowieczeństwa? A może w staraniach. by dotrwać do następnego dnia. wygrają zwierzęce instynkty?

Autor: Joanna Jax

Cena: 54.99

Joanna Jax: MP3agatha christie kurtyna, ratchet & clank gry, dobre intencje, inna max czornyj, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, anna kruszewska, oto jest kasia plan wydarzeń, słowianie mitologia, stellaris poradnik, jarosław grzędowicz hel 3, wspomnienia z domu umarłych pdf, brzeg lasu, ten dzień pdf za darmo, moze znalezc czlowieka moze slyszales jak gra, nadzieja elantris, eragon pdf, sodoma pdf, polska piastów pdf, korzenie totalitaryzmu pdf…