Pieprzenie i wanilia

Pieprzenie i wanilia Kategoria: Historia i literatura faktu Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera. a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą. gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej  pikantnych przygód służą podróże po USA. Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta…

Published by admin in22 maja 2019
Tagi: , , ,

Pieprzenie i wanilia

Kategoria: Historia i literatura faktu

Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera. a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą. gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej  pikantnych przygód służą podróże po USA. Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową. a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku.

 

Wybierz się z nią do amazońskiej dżungli. zanurkuj na dno oceanu. przejdź się po ruchliwych ulicach czy barach pełnych muzyki. Dowiedz się. gdzie dobrym podrywem jest znajomość historii polskich występów na mistrzostwach świata w piłkę nożną. a gdzie raczej wspólny kurs Uberem share albo umieszczenie w tinderowym opisie słowa „professional”.

Autor: Joanna Jędrusik

Cena: 14.90

Joanna Jędrusik: MP3


Pamiętnik ze starej szafy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Patrycja May. czyli komediowe alter ego Joanny Jax. stworzyła zabawną opowieść o dorastaniu młodej. zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski.

Zwariowana rodzina. nieobliczalni przyjaciele. a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. widziana oczami młodości. gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie. szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji. której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście. i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

Autor: Joanna Jax

Cena: 29.95

Joanna Jax: MP3


jest u niej równie niesłychana jak miłość – pójdzie dalej i zginie dopiero wówczas. gdy larwa lub poczwarka. reprezentująca przyszły owad. znajdzie się w schronieniu. W tym heroicznym matriarchacie każdy osobnik z całym oddaniem spełnia swój obowiązek ku pożytkowi wszystkich. jak gdyby społeczeństwo składało się z niego jednego.

Kategoria: Autor

Maurice Maeterlinck

ISBN: 978-83-8146-773-5

Cena: 9999

978-83-8146-773-5:


Miecz Aniołów

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Opowieści o Mordimerze Madderdinie. inkwizytorze. który nie waha się zadawać pytań i dążyć do odkrycia prawdy o otaczającym go świecie.

Świecie pełnym intryg i zła.

Świecie. w którym ludziom zagrażają demony. czarownicy oraz wyznawcy mrocznych kultów.

Świecie. którego siłą napędową są nienawiść. chciwość oraz żądza.

Do tego właśnie uniwersum Mordimer Madderdin niesie żagiew Boskiej miłości…

OTO ŚWIAT. w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę. byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Świat. w którym „nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy”.

OTO ON – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.

Autor: Jacek Pi

Cena: 39.90

Jacek Pi: MP3okrutny ksiaze, dewajtis co to znaczy, krzak róży w ciemnych smreczynach, naga orkiestra, barbara baraldi, emma chase zaplątani pdf, wiedźmin 2 konsekwencje wyborów, wieża zielonego anioła, company of heroes 2 jak odblokować dowódców, adam ferency wzrost, doktor sen pdf, generał duch, pierwsza kawa o poranku, wiedźmin doppler, seks w prl…