Córka fałszerza. Tom 3

Córka fałszerza. Tom 3 Kategoria: Powieści i opowiadania   Opowieść o grupie ludzi. których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim. policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach. majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści. którzy próbują…

Published by admin in13 maja 2019
Tagi: , , , ,

Córka fałszerza. Tom 3

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Opowieść o grupie ludzi. których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim. policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach. majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści. którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera. żadne z nich nie spodziewa się. że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy. jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej. że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

Autor: Joanna Jax

Cena: 20.90

Joanna Jax: MP3


Dożywocie

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Początkujący pisarz dziedziczy dom razem z zamieszkującymi go dożywotnikami. Wszystko mogłoby być pięknie. gdyby nie fakt. że w gotyckiej willi znajduje: naiwnego anioła. rozmiłowanego w gotowaniu morskiego potwora. widmo romantycznego poety. cztery utopce. kotkę o bardzo ostrych pazurach oraz dziwnego królika! Jeden człowiek nie podoła tej ferajnie – szaleństwo czai się za progiem!

Pełna humoru opowieść o mocno nietypowej grupie bohaterów. Przekonajcie się. czy warto było odziedziczyć Lichotkę!

Marta Kisiel została nominowana do Literackiej Nagrody Fandomu Polskiego im. A. Zajdla za powieść Nomen Omen.

Autor: Marta Kisiel

Cena: 20.90

Marta Kisiel: MP3


rsake his brother. or remain silent and condone Utterics tyranny. To a good man like Ramases. there is no choice. Taita must be set free. Utteric must be stopped and Egypt must be reclaimed.From the glittering temples of Luxor to the Citadel of Sparta. PHARAOH is an intense and powerful novel magnificently transporting you to a time of threat. blood and glory. Master storyteller. Wilbur Smith. is at the very peak of his powers.

Kategoria: Autor

Wilbur Smith

ISBN:

Cena: 9999

:


Noc Kupały

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa. jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba. że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć. między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety. tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały. podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia. Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci. ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki. które blokują Twoje szczęście

Kategoria: Poradniki

Niejedna kobieta bez trudu potrafi wpędzić samą siebie w głęboki dołek. We własnych oczach jest nieatrakcyjna. głupia. nie zasługuje na szacunek i nie przysługują jej podstawowe prawa. Sama dla siebie jest co najmniej niemiła: wytknie każdy swój błąd. łącznie z tymi nieistniejącymi. skutecznie zatruje każdą radość i wreszcie powstrzyma się przed zażądaniem podwyżki lub zakończeniem toksycznego związku. Istnieje wiele przyczyn tego stanu rzeczy. Ważniejsze od ich roztrząsania są jednak odpowiedzi na pytania: Jak odzyskać swoje życie? Jak wreszcie czuć się wartościową i spełnioną kobietą? Jak się pozbyć tego wewnętrznego głosu. który nie przepuści żadnej okazji. aby wyszydzić. skrytykować czy okazać wzgardę samej sobie?

Z pomocą tej książki uda Ci się odzyskać samą siebie. Jest to świetny. praktyczny i konkretny. a przy tym zrozumi

9999:

Cena:

:


jest u niej równie niesłychana jak miłość – pójdzie dalej i zginie dopiero wówczas. gdy larwa lub poczwarka. reprezentująca przyszły owad. znajdzie się w schronieniu. W tym heroicznym matriarchacie każdy osobnik z całym oddaniem spełnia swój obowiązek ku pożytkowi wszystkich. jak gdyby społeczeństwo składało się z niego jednego.

Kategoria: Autor

Maurice Maeterlinck

ISBN: 978-83-8146-773-5

Cena: 9999

978-83-8146-773-5:


Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości

Kategoria: Poradniki

Kiedy budzą się geniusze…

Zastanawiasz się. jak wyglądałoby Twoje życie. gdybyś urodził się geniuszem? Może wówczas udałoby Ci się stworzyć coś. co zadziwiłoby cały świat… Chwileczkę! Czy uważasz. że z Twoją inteligencją nie jesteś do tego zdolny? Powiedzenie. że ćwiczenie czyni mistrza. nie jest tylko czczą gadaniną. więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces. nadszedł właściwy moment. by wstać z kanapy i dokonać wielkich rzeczy.

Nie działaj jednak pochopnie. Potrzebujesz długofalowego planu. by Twój geniusz nie był kolosem na glinianych nogach. Ta książka dostarczy Ci kompletu praktycznych wskazówek. które wesprą Twoje działania na drodze do wielkości. Pomoże Ci też odnaleźć własne powołanie. podpowie. jak rozbudzić aktywnośći kreatywność Twojego umysłu oraz w jaki sposób odkryć pełnię własnego potencjału. Dzięki niej wzmocnisz swoją in

ISBN: 978-83-283-7059-3

Cena: 9999

978-83-283-7059-3: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.nieznośny milioner pdf doci, leksykon wiedzy wojskowej, nba live 2004, anna kostera-pruszczyk, thorgal komiks online, wojownicy wyrzutek, brenda novak, płomień i krzyż tom 3 audiobook, saga wiedźmin kolejność, audiobook top, ove logmansbo, wypożyczalnia audiobooków, clip renault pobierz, romans po brytyjsku pdf pl, francuski epos rycerski…