Serce

Serce Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Były komisarz policji. Gabriel Byś. pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie. nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili. gdy sądzi. że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum handlowym.…

Published by admin in10 maja 2019
Tagi: , , ,

Serce

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Były komisarz policji. Gabriel Byś. pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie. nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili. gdy sądzi. że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum handlowym. a jego kruchy świat rozpada się na kawałki. Zwłoki giną w niewyjaśnionych okolicznościach jeszcze przed identyfikacją. Gabriel staje przed dylematem – ukrywać się dalej czy podjąć niebezpieczną walkę z ludźmi. którzy pozbawili go wszystkiego.

Jaką rolę w tej ryzykownej grze odegra była prostytutka. Kaśka. kobieta. która straciła wszystko. a jedyne. co trzyma ją przy życiu. to żądza zemsty?

Witaj w świecie. gdzie nic nie jest takie. jakim się wydaje.

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 29.90

Bartosz Szczygielski: MP3


Spanish Vocabulary Master: Start Talking

Kategoria: Nauka języków

30 Topics at Elementary Level: A1-A2 – Listen & Learn

Do you want to speak Spanish fluently in everyday situations?

Listen & Learn with the ” Spanish Vocabulary Master – Start Talking” course. which will gradually teach you useful vocabulary and develop communication skills in typical situations.
The course covers 30 topics of everyday conversations. and the exercises in each lesson help you remember the words and pronunciation easily and teach you how to ask questions. make requests. pass on information and solve everyday problems. also on a journey abroad. This is effective learning. easy and available to everyone!

Why is it worth choosing the „Spanish Vocabulary Master – Start Talking” course?

• You will learn and master over 900 vital words and expressions.
• More than 400 example sentences will teach you how to use these words and phrases in everyday language.
• You will take part in 120 speaking situations. answering the teacher’s questions or following his instructions.
• All the words and expressions are recorded with translations. which enables easier use of the course and allows for faster mastery and consolidation of the material.

E-book (PDF file) contains the full text of the course: words and phrases with translations. sentences and questions to be repeated. exercises with example answers.

Autor: Dorota Guzik

Cena: 24.90

Dorota Guzik: MP3


Opowiastki familijne 1. Zbiór opowiadań

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Opowiastki familijne pokochały już setki tysięcy dzieci i rodziców w Polsce! Ciepłe. wzruszające. wychowawcze. pobudzające wyobraźnię. uczące empatii. wrażliwości. układania relacji z rówieśnikami i starszymi. odróżniania dobra od zła. pobudzające małych słuchaczy do refleksji nad takimi wartościami jak koleżeństwo. przyjaźń. szacunek… Opowiastki familijne to seria opowiadań. które zyskały tysiące pochwał od rodziców i dzieci. Rzadko zdarza się. by zarówno dorośli. jak i mali czytelnicy czy słuchacze tak zgodnie i entuzjastycznie oceniali kierowaną do dzieci literaturę. Gorąco zatem zachęcamy do poznania Opowiastek familijnych. Zapewniamy. że czas przeznaczony na wysłuchanie opowiadań będzie wspaniała przygodą zarówno dla dzieci. jak i rodziców. Spis opowiadań: 1. Czy Edytka jest bardzo brzydka? 2. Krzysiu chce psa 3. Karolina i Karol  4. Nikt mnie nie lubi 5. Dzid

Autor: Artur Kawka. Monika Wysocka

Cena: 40.00

Artur Kawka. Monika Wysocka: MP3profil psychologiczny seryjnych morderców, kartka ze szwajcarskim adresem, kuczok gnój, bliziński józef, lolita ebook, summa technologiae pdf, fałszywy trop, dragonlance: smoki schyłku jesieni, rachel reiland, angielski nie gryzie pdf, tadeusz widła, apb reloaded, 5 osób które spotykamy w niebie, na powaznie, goban klas media i komunikowanie masowe, vetulani bez ograniczeń, anouk aimée mężowie…