.

Bowiem w tle tej pasjonującej historii toczy się inna i nie tylko ci temporalni podróżnicy. ale cała ludzkość. co tam ludzkość – cały wszechświat staje na krawędzi zagłady.

. Bowiem w tle tej pasjonującej historii toczy się inna i nie tylko ci temporalni podróżnicy. ale cała ludzkość. co tam ludzkość – cały wszechświat staje na krawędzi zagłady. Kategoria: Autor Radosław Lewandowski ISBN: 978-83-8146-923-4 Cena: 9999 978-83-8146-923-4: A Christmas Carol. Opowieść wigilijna w wersji do nauki angielskiego Kategoria: Nauka języków Język angielski Poziom B2…

Published by admin in29 kwietnia 2019
Tagi: , , , , ,

.

Bowiem w tle tej pasjonującej historii toczy się inna i nie tylko ci temporalni podróżnicy. ale cała ludzkość. co tam ludzkość – cały wszechświat staje na krawędzi zagłady.

Kategoria: Autor

Radosław Lewandowski

ISBN: 978-83-8146-923-4

Cena: 9999

978-83-8146-923-4:


A Christmas Carol. Opowieść wigilijna w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?
Mamy dla Ciebie idealne połączenie!
Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Wzruszająca opowieść świąteczna ukazująca przemianę duchową EbenezeraScrooge’a w obliczu wizji samotnej śmierci po latach życia w rozgoryczeniu i stronienia od ludzi. Ponadczasowa historia pokazuje ludzi żyjących wśród nas i doświadczających podobnych problemów. bliskich nam doznań i emocji. EbenezerScrooge nie musiał bać się śmierci. ponieważ Dickens uczynił go nieśmiertelnym!

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprze

26.90: 1

Cena:

1:


Tajemnica Sary H.

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

To zaskakująca i zabawna powieść obyczajowa… trochę nie z tego świata!

Wypadek samochodowy wywraca życie Małgorzaty Lindberg do góry nogami. Zapomniana gwiazda wielkiego ekranu niespodziewanie budzi się w cudzym ciele… Dwadzieścia lat młodsza. lecz wciąż przebiegła i zdeterminowana. by ponownie znaleźć się na pierwszych stronach gazet. Małgorzata nie wie. że ktoś poznał jej sekret. Jaką cenę zapłaci za swoją drugą szansę?

Wielu choć raz w życiu marzyło. by zacząć wszystko od nowa. zachowując wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas całego życia… Jej się to udało. Poznajcie tajemnicę Sary H.!

Autor: Paulina Wróbel

Cena: 14.90

Paulina Wróbel: MP3365 cytatów na każdy dzień pdf, jak przykleić woreczek na mocz dziewczynce youtube, wilk i baranek, dwojra zielona, zemsta ubiera sie u prady, anaruk pdf, 365 dni blanka lipińska doci, doktor dolittle i jego zwierzęta youtube, harry potter and deathly hallows pdf, pochowani w niebie, jak poderwać dziewczynę książka, ćwirlej jedyne wyjście, ferency adam, dług pdf, diuna 1984, odgłosy borsuka mp3, czarny rynek w paryżu, buntowniczka z pustyni pdf…