Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku Kategoria: Ekonomia i biznes Książka została wyróżniona w kwartalnym przeglądzie najważniejszych książek (lato 2013) opublikowanego przez THINKTANK. Zapraszamy do lektury przeglądu nowości wydawniczych Twój startup – instrukcja obsługi Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną. bezsenną noc. Nie należy pochłaniać jej bezrefleksyjnie. by następnie odłożyć…

Published by admin in27 kwietnia 2019
Tagi: , , ,

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Kategoria: Ekonomia i biznes

Książka została wyróżniona w kwartalnym przeglądzie najważniejszych książek (lato 2013) opublikowanego przez THINKTANK. Zapraszamy do lektury przeglądu nowości wydawniczych


Twój startup – instrukcja obsługi

Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną. bezsenną noc. Nie należy pochłaniać jej bezrefleksyjnie. by następnie odłożyć na półkę i już do niej nie wrócić. Wręcz przeciwnie – jeśli chcesz skorzystać z tego niezwykłego podręcznika. studiuj go po trochu. systematycznie i wracaj do niego regularnie. Niech stanie się Twoim najlepszym przyjacielem na najbliższe sześć do trzydziestu miesięcy… ponieważ właśnie taki czas musisz dać sobie i swojemu przedsięwzięciu. by stało się rentowną firmą. zdolną do odniesienia rynkowego sukcesu.

Dla ułatwienia pracy z podręcznikiem został on podzielony na cztery części. Z pierwszej dowiesz się. czym jest Customer Development. Poznasz też jego manifest. czyli katalog czternastu zasad. którymi powinny kierować się startupy przystępujące do wdrażania tej metodologii zarządzania. opracowanej specjalnie dla nich. Następna część opisuje proces przełożenia wizji założycielskiej na szablon modelu biznesowego. a następnie na szereg hipotez. weryfikowanych przy udziale klientów. W części trzeciej znajduje się opis programu testów pozwalających zorientować się. jaka jest potencjalna rentowność Twojej firmy. Autorzy przygotowali też dla Ciebie listy kontrolne. pomocne przy sprawdzaniu postępów na kolejnych etapach związanych z realizacją procesu Customer Development.

 

 

 

 

Wywiad z Bobem Dorfem cz. II: oglądaj

 

 

Wywiad z Bobem Dorfem cz. III: oglądaj


 

Patroni wydania:

Autor: Steve Blank. Bob Dorf

Cena: 99.00

Steve Blank. Bob Dorf: MP3


i Artur Daniel Liskowaccy oraz ci. którzy przyjechali tam z wielkiego świata – jak Charles Wasserman. korespondent kanadyjskiego radia. Prawdziwi świadkowie. którzy patrzyli historii w oczy. I to z najbliższej odległości.
Wojna. trudne relacje polsko-niemieckie. historia Polski Ludowej i transformacyjny przełom – wszystko to odcisnęło tu swoje piętno. Najnowsza historia Polski przegląda się w historii Pomorza jak w lustrze.

Kategoria: Autor

Cezary Łazarewicz. Andrzej Klim

ISBN: 978-83-66517-04-2

Cena: 9999

978-83-66517-04-2:


szczęście na przekór całemu światu? Przeszłość i związane z nią konflikty odzywają się ze zdwojoną siłą…

Kategoria: Autor

Nicholas Sparks

ISBN: 978-83-7885-285-8

Cena: 9999

978-83-7885-285-8:


Wiara

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie. kim jest i skąd się wzięła.
Młody proboszcz. który znalazł ciało. nie może przestać myśleć o zbrodni. Jego poprzednicy znikali z miasteczka w niejasnych okolicznościach. ale kiedy próbuje się czegoś o nich dowiedzieć. trafia na ścianę milczenia. Czyżby pogłoski o przeklętej parafii miały w sobie ziarno prawdy? Kto postawił przed laty krzyż przy torach i dlaczego zostawia przy nim świeże kwiaty?
Śledztwo. które prowadzi wezwany do Rokitnicy kapitan Witczak. idzie dość opornie. Miejscowi niechętnie dzielą się tajemnicami. nie chcą wywoływać duchów przeszłości.
Wierzą. że zło nadejdzie ze wschodu. Al

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:dary bogów audiobook, dead space 2 poradnik, unravel wymagania, nie bój się plamy na swetrze, katarzyna, księżna cambridge wykształcenie, dawca przysięgi pdf, zbuntowane serce vi keeland pdf, ake edwardson, chyłka oskarżenie pdf, morskie opowieści dla dorosłych, drzewo do samego nieba tekst, siedem życzeń książka, korona na zawsze geneva lee, jack reacher 1, the sims 4 poradnik, elle kennedy ryzyko pdf, król demonów…