Takie tam babskie zapiski

Takie tam babskie zapiski Kategoria: Powieści i opowiadania Prawdziwe życie zaczyna się po trzydziestce! Poznaj szalone pomysły i skrywane skrzętnie tajemnice autorki wyjątkowego pamiętnika. To zaskakująca opowieść o wielkich przyjaźniach. a czasem jeszcze większych zawodach. także tych miłosnych. Jak wygląda codzienność młodej kobiety. która wciąż szuka swojego miejsca na ziemi?   „Takie tam babskie zapiski”…

Published by admin in29 marca 2019
Tagi: , , , ,

Takie tam babskie zapiski

Kategoria: Powieści i opowiadania

Prawdziwe życie zaczyna się po trzydziestce! Poznaj szalone pomysły i skrywane skrzętnie tajemnice autorki wyjątkowego pamiętnika. To zaskakująca opowieść o wielkich przyjaźniach. a czasem jeszcze większych zawodach. także tych miłosnych. Jak wygląda codzienność młodej kobiety. która wciąż szuka swojego miejsca na ziemi?

 

„Takie tam babskie zapiski” zapewnią Ci sporą dawkę śmiechu. czułości i wzruszenia. Prawdziwy mix emocji – bo takie właśnie jest życie!

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracowała jako pilot wycieczek. mieszkała m.in. w Turcji i Egipcie. Podróże stały się dla niej inspiracją do podjęcia autorskiej pracy twórczej.

Autor: Monika Hołyk-Arora

Cena: 24.90

Monika Hołyk-Arora: MP3


my Rozdział ósmy Rozdział dziewiąty Rozdział dziesiąty Rozdział jedenasty Część druga. Pieniądze zmieniają wszystko Rozdział dwunasty Rozdział trzynasty Rozdział czternasty Rozdział piętnasty Rozdział szesnasty Epilog Podziękowania Załącznik 1 Załącznik 2 Zdjęcia Przypisy Indeks  

Kategoria: Fragment

310954

59.90: 1

Cena:

1:


Bramkarze. Samotnicy. akrobaci. dyrygenci

Kategoria: Bajki i baśnie

Kim są zawodnicy. którzy zamiast biegać po murawie przez cały mecz w skupieniu stoją na bramce? Bramkarze to niezwykle ważne postacie w każdej drużynie. To w dużej mierze na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za wynik każdego meczu.

Sięgnij po lekturę książki o pięciu topowych bramkarzach świata piłki nożnej: Neuera. Čecha. Casillasa. Buffona i Fabiańskiego.

Dowiedz się jak przebiegała ich droga do mistrzowskiego poziomu. Jakie cechy charakteru sprawiły. że dziś ich nazwiska zna każdy fan futbolu?

Zdradzamy tajemnice pracy bramkarzy i przepisy na spektakularny sukces największych sław. Nie czekaj. wejdź do gry!

„Mali mistrzowie” to seria skierowana przede wszystkim do młodych miłośników sportu i piłki nożnej. Zachęca dzieci do rozwijania swoich pasji przez czytanie.

Cykl książek na temat znanych piłkarzy stanowi kompendium wiedzy dla każdego fana futbolu. Starannie wydane książki to nie tylko wciągające opowieści. ale i zdjęcia z życia ulubionych piłkarzy – nie tylko z boiska.

Wśród bohaterów serii znajdziemy najważniejsze nazwiska sportowców. m.in.: Lewandowskiego. Messiego. Neymara czy Suareza. W cyklu „Mali mistrzowie” poznamy biografie zawodników. a także historie piłkarskich klubów. Jednym tchem przeczytamy o wzlotach i upadkach najsłynniejszych drużyn świata. To opowieści o ludziach. którzy swoim życiem. zaangażowaniem i pasją na naszych oczach tworzą nowy rozdział w historii sportu.

Joanna Jagiełło – redaktorka. autorka książek. Jest absolwentką anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opublikowała książki dla młodzieży – „Kawa z kardamonem” i „Czekolada z chili”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest szczęśliwą matką dwóch córek: dziewiętnastoletniej Julki i dziewięcioletniej Basi. Chętnie zaczytuje się w polskiej prozie i szwedzkich kryminałach. Lubi hiszpańskie kino oraz podróże z plecakiem. podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.

 

Jarosław Kaczmarek – polonista. autor piosenek. animator kultury i zawodowy opowiadacz. Współtworzy pierwsze polskie stowarzyszenie opowiadaczy – Grupę Studnia O. gdzie uprawia tzw. LITERATURĘ OPOWIADANĄ. Przekazuje dzieciom i dorosłym baśnie. legendy i historie współczesne. Jego praca przekłada się na język książek. które pisze tak. jak gdyby były opowiadane na żywo.

Autor: Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek

Cena: 12.99

Joanna Jagiełło. Jarosław Kaczmarek: MP3


klasycznych. czyli treści odbieranych świadomie. a także przekazu podprogowego. który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Kategoria: Autor

Maxx-audio

ISBN: 978-87-26-48030-6

Cena: 9999

978-87-26-48030-6:co to jest zajazd pan tadeusz, jean christophe grangé, mapa halin’sulahn, chyłka ekstradycja pdf, listy miłości, rogue pdf, naprzykrzanie się komuś krzyżówka, sparks książki, zapomnij ze mną pdf, jak żyć poradnik dla nieogarniętych, o poprawie rzeczypospolitej, wiatr nadziei, royals. tom 2. sekret księcia pdf, remigiusz mróz komisarz forst…