Jak oddech

Jak oddech Kategoria: Powieści i opowiadania Jasnim i Staszek przysięgli sobie miłość. a dla wielu osób byli idealną parą. Pewnego dnia Staszek wychodzi z domu i… znika. Policja kieruje się podrzuconym tropem: wstrząsającą fotografią chłopaka. Tymczasem Jasnim dociera o wiele dalej niż do rozwikłania tajemnicy. Czy to możliwe. że tylko jej się wydawało. że zna…

Published by admin in22 marca 2019
Tagi: , , ,

Jak oddech

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jasnim i Staszek przysięgli sobie miłość. a dla wielu osób byli idealną parą. Pewnego dnia Staszek wychodzi z domu i… znika. Policja kieruje się podrzuconym tropem: wstrząsającą fotografią chłopaka. Tymczasem Jasnim dociera o wiele dalej niż do rozwikłania tajemnicy. Czy to możliwe. że tylko jej się wydawało. że zna swojego partnera? Gdzie leży prawda o Staszku? Opowieść o miłości i przyjaźni zmienia się w mroczną historię. gdzie wobec bezradności pozostają tylko uczucia.

***

»Jak oddech« to książka mocna. wyrazista i zwracająca uwagę na wiele problemów; nie tylko na kwestię braku i pustki tych. którym giną w niewyjaśnionych okolicznościach bliskie osoby”. – Jarosław Czechowicz „Krytycznym Okiem”

„Polecam wszystkim wielbicielom inteligentnej powieści obyczajowej. wzbogaconej kryminalnym dreszczykiem”. – Magdalena Pioruńska. Szuflada.net

ISBN: 978-83-283-6543-8

Cena: 9999

978-83-283-6543-8: Wprowadzenie do serii (5)Przedmowa (9)Rozdział 1. Tak. jesteś charyzmatyczny (15)Rozdział 2. Zdobądź nowych przyjaciół. zatrzymaj dotychczasowych (39)Rozdział 3. Trzy „W” – współpraca. współdziałanie i współgranie (59)Rozdział 4. Budowanie zaufania (81)Rozdział 5. Poznaj swoich ludzi (103)Rozdział 6. Przekonywanie innych do Twojego sposobu myślenia (121)Rozdział 7. Radzenie sobie z problematycznymi jednostkami (141)Rozdział 8. Jak się nie zgadzać. nie będąc przy tym nieuprzejmym (161)Rozdział 9….


Plotkara: Wejście Carlsów

Kategoria: Pozostałe

Pierwsza część serii „Plotkara: Wejście Carlsów”.

Avery. Baby i Owen mają po szesnaście lat. Są trojaczkami i właśnie przeprowadzili się wraz z matką z Nantucket do Nowego Jorku. Początek roku szkolnego jest dla rodzeństwa burzliwym czasem. Avery wchodzi w konflikt z jedną z klasowych znajomych. Baby już pierwszego dnia zajęć zostaje wezwana do dyrektorki szkoły. Owen tęskni za dziewczyną. z którą przeżył swój pierwszy raz – Kelsey. tajemnicza nieznajoma. okazuje się partnerką jego kolegi z drużyny.

Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach. którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu. a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

„Plotkara” to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele. 12 części poświęconych jej głównym bohaterom. a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Autor: Cecily von Ziegesar

Cena: 24.99

Cecily von Ziegesar: MP3


Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym

Kategoria: Poradniki

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste – zmiany niosą ryzyko. że coś się pogorszy. a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany. ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników. zwłaszcza gdy się okazuje. że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć. że bez względu na to. jak dobrze idzie dziś. warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody. dla których ludzie się przed nią bronią. a także przedstawiono techni

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


milionów dolarów. W głównych rolach zagrali Meryl Streep. Anne Hathaway. Emily Blunt oraz Stanley Tucci.

 

Kategoria: Autor

Lauren Weisberger

ISBN: 978-83-6578-198-7

Cena: 9999

978-83-6578-198-7:


Klub Mało Używanych Dziewic

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Klub Mało Używanych Dziewic” to – wbrew prowokującej nazwie – coś niemal tak niewinnego jak drużyna harcerska. Matkami założycielkami są cztery interesujące kobiety. których celem nie jest złapanie wreszcie chłopa (nie da się ukryć. lata lecą). lecz – w pewnym sensie – poprawianie rzeczywistości. Mają w sobie coś z dzielnych pozytywistek. choć broń Boże. nie są w typie Siłaczek padających na posterunku. Skuteczność – oto ich dewiza. Inteligencja i wdzięk pomagają im osiągać cele…

Pierwszy tom z cyklu opowiada o perypetiach przyjaciółek. które odnawiają swoją przyjaźń. pomagają sobie. pomagają potrzebującym wokół – robiąc przy tym niemało zamieszania.

Jeśli szukasz nieco zwariowanej. inspirującej. przywracającej wiarę w ludzi historii na smutne dni – to książka dla Ciebie.

Autor: Monika Szwaja

Cena: 17.90

Monika Szwaja: MP3wiedźmin kościany poker zawodowiec, opowieść o świętym mikołaju, poślubić księcia sarah mallory chomikuj, kolejne 365 dni doci, bracia slater tom 3, kamasutra czyli traktat o miłowaniu pdf, pdf książka, romanse pdf doci, nagi chłopiec, rafał bakalarczyk, tamte dni tamte noce książka pdf, rafał wos, z ogrodowej altany wojewoda zdyszany, kolejnosc uczuc, king śpiące królewny…