MP3

MP3 Kategoria: Spis_tresci Fragment: 304768 Cena: 304768: eniu dociera do ludzi. do których zachodni dziennikarze nie mają dostępu. To ona jako pierwsza opisała tortury w tajnych więzieniach CIA i odkryła. że Jihadi John był Brytyjczykiem. który nazywał się Mohammed Emwazi. Książka roku 2017 według „Washington Post”. „Guardian” i „Publisher’s Weekly”! Kategoria: Autor Souad Mekhennet ISBN:…

Published by admin in19 marca 2019
Tagi: , , , , ,

MP3

Kategoria: Spis_tresci

Fragment: 304768

Cena:

304768:


eniu dociera do ludzi. do których zachodni dziennikarze nie mają dostępu. To ona jako pierwsza opisała tortury w tajnych więzieniach CIA i odkryła. że Jihadi John był Brytyjczykiem. który nazywał się Mohammed Emwazi.

Książka roku 2017 według „Washington Post”. „Guardian” i „Publisher’s Weekly”!

Kategoria: Autor

Souad Mekhennet

ISBN: 978-83-66517-10-3

Cena: 9999

978-83-66517-10-3:


Hubal

Kategoria: Powieści i opowiadania

Henryk Hubal-Dobrzański herbu Leliwa. to legenda.

Ostatni żołnierz września. Zbuntowany duch gnębiący Niemców w dawno już okupowanym kraju.

Poprzez bagna i zawieruchę wojny. zasadzki i obławy prowadził Wydzielony Oddział Wojska Polskiego.

Dzięki niemu. symbolicznie. Rzeczpospolita nie poddała się nigdy.

Dla wrogów Ojczyzny miał tylko kule. a dla żołnierzy słowa:

Nie było rozkazu kapitulacji… przeszliście przez piekło…

za nami groby kolegów… czy po to ginęli. abyśmy teraz mieli złożyć broń?

Ja w żadnym razie broni nie złożę. munduru nie zdejmę… tak mi dopomóż Bóg!

Książka którą trzymacie w rękach to najtrudniejsza powieść w pisarskiej karierze Jacka Komudy. Przeszedł on w wyobraźni. na mapach. trochę konno. trochę samochodem cały szlak bojowy majora Hubala. Powieść w całości oparta jest na faktach. pamiętnikach i najnowszych opr

ISBN: 978-83-287-1481-6

Cena: 9999

978-83-287-1481-6:


Siła Lucyfera. Ciemna strona copywritingu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Grzech nie skorzystać z książki. która podaje na tacy siedem głównych metod wywierania wpływu na każdego. zgodzisz się? Okazuje się. że każdy człowiek nosi w sobie pewne pierwotne i bardzo silne pragnienia. Jeśli je rozszyfrujesz i dopasujesz do nich swoje słowa. możesz wywierać silny i głęboki wpływ na zachowanie i decyzje klientów. urzędników. czytelników i bliskich.

Każdemu można wmówić wszystko. Nie. ta książka tego nie uczy. Pokazuje jednak pewne schematy reagowania na różne słowa. Być może zastanawiasz się. jak silny wpływ można wywrzeć na człowieka samymi słowami. Skrajnym przykładem jest znana historia osiemnastoletniego Petera Reilly’ego. któremu w trakcie przesłuchania wmówiono. że zabił własną matkę. Policja zastała go w domu. gdy siedział otępiały przed zwłokami. bez śladu krwi na sobie ani jakiegokolwiek narzędzia zbrodni. Nie było żadnego powodu. by go oskarżyć o morderstwo. poza tym. że pasował do hipotezy śledczych. Tak poprowadzili śledztwo. że chłopak zaczął sobie „przypominać” sceny zabójstwa. Niewinnego człowieka doprowadzili do przyznania się do zbrodni na własnej matce. Bez przemocy. tortur ani żadnych gróźb! Wystarczyły odpowiednio dobrane słowa…

Zakładam. że nie masz zamiaru nikogo krzywdzić. Jeśli jednak szukasz sposobów na to. by wywierać większy wpływ swoimi słowami – jest pewna szansa. że ta książka Ci w tym pomoże. Niczego Ci nie obiecuję ani nie daję żadnej gwarancji. Wkraczasz bowiem w mroczną sferę osobowości człowieka. w której nie ma sztywnych zasad. są jedynie nieracjonalne pragnienia. Jeśli rozważasz zakup tej książki. zadaj sobie tylko jedno pytanie: czy naprawdę chcesz poznać ciemną stronę copywritingu?

Autor: Dariusz Puzyrkiewicz

Cena: 39.90

Dariusz Puzyrkiewicz: MP3


140 sekretów Mistrza Sprzedaży

Kategoria: Poradniki

40 nowych sekretów!

Przeczytaj. zapamiętaj i stosuj!

Nie ma znaczenia. czy jesteś początkującym sprzedawcą czy doświadczonym weteranem – ta krótka. konkretna książka z pewnością Ci się przyda. Oto 140 sekretów mistrza sprzedaży. Twój niezbędnik. zbiór najlepszych wskazówek dla skutecznego handlowca. Sięgnij po nie teraz. przeczytaj szybko (są bardzo zwięźle napisane) i lepiej nikomu nie pożyczaj. ponieważ będziesz do nich często wracać. Szczególnie przed spotkaniami z ważnymi klientami! Bo choć niektóre ze spisanych tu sekretów mogą wydać Ci się znajome (to świetnie. że już je znasz!). inne okażą się odkrywcze i przeniosą Cię na wyższy poziom handlowania. Przy niektórych zatrzymasz się dłużej i pomyślisz sobie: „To jest to! Tego mi właśnie brakowało!”. To właśnie ona – wiedza dotychczas nieodkryta – pomoże Ci odnieść imponujący zawodowy sukces i dołączyć do elitarnego grona Mistrzów Sprzedaży.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 34.90

Arkadiusz Bednarski: MP3


Depresjologia

Kategoria: Poradniki

Depresjologia została napisana z myślą o wszystkich tych. którzy zmagają się z depresją. poszukują recepty na życie w harmonii. pragną dowiedzieć się kim naprawdę są i znaleźć inspirację i odwagę. by podążać własną drogą. Depresjologia to przejrzysty przewodnik w poszukiwaniu harmonii między sercem. duszą. ciałem i rozumem. To mapa w drodze przez depresję do spełnienia. która rozpoczyna się w przeszłości. wytycza cele na przyszłość i uczy żyć w teraźniejszości. To rewolucyjne podejście do pracy nad sobą. która staje się przyjemnością. a nie ciężką harówką. do której zachęca większość poradników. Książka napisana jest obrazowym językiem. pełnym miłości do człowieka i szacunku do indywidualności każdego czytelnika. Daje wiarę w siebie. nadzieję na szczęśliwe życie i miłość do siebie samego.

Autor: Agata Komorowska

Cena: 9999

Agata Komorowska: ZMIANA ID PRODUKTU PROSZE O AKCEPTACJE


Mroczni ludzie. Trylogia OXEN. Część 2

Kategoria: Pozostałe

Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena. byłego żołnierza duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę.

Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju. toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii. Niestety. nie dane mu było odpocząć – został bowiem wciągnięty w mroczną intrygę. za którą stała tajemnicza organizacja. mająca ogromny wpływ na politykę kraju. Wiedza. którą mężczyzna zyskał w wyniku śledztwa. mogła kosztować go życie. Prześladowali go ludzie bardzo potężni. zdeterminowani i bezwzględni. Nie miał innego wyjścia. musiał pozostać w ukryciu. A najlepiej zniknąć.

Sylwestrowa noc. którą spędzał w jednej z szop w pobliżu farmy rybnej. rozpoczyna kolejną serię dramatycznych wydarzeń. Właściciel gospodarstwa. samotny starszy człowiek zwany Rybakiem. wdzięczny za ocalenie życia. proponuje mu pracę i schronienie. Oxen postanawia więc zamieszkać na odludziu. Równocześnie. nie mając złudzeń co do zaciekłości i możliwości ścigających go ludzi. zabezpiecza część dowodów ich zbrodni. Tymczasem po wielomiesięcznych poszukiwaniach byłej partnerce Oxena. Margrethe Franck. udaje się go odnaleźć. Tym samym policjantka nieświadomie wskazuje trop prześladowcom. Były żołnierz ponownie traci swój azyl i znów musi stanąć do walki nie tylko o życie. ale i dobre imię.

Czy Oxen i Margrethe wymkną się ścigającym ich ludziom i rozwiążą tajemnicę okrutnych morderstw? Czy uda im się odkryć tożsamość skrytych w cieniu napastników. którzy mają wpływ na całe państwo?

Ludzie władzy. Mroczni. Zepsuci. Potężni. Czytaj i drżyj.

 

Okoń w sieci. czyli Marcin Okoniewski zastanawia się. czy kontynuacje serii są lepsze? W przypadku „Mrocznych ludzi” (OXEN #2) – tak!

 

BukBuk poleca historię Oxena – „Zanim zawisły psy” i „Mrocznych ludzi”:

 

Olga Kowalska z Wielkiego Buka o „Mrocznych ludziach”:

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3złe miejsce haner doci, w zwierciadle niejasno, nowela konopnickiej o mostowiakach, dick po polsku, odkupienie tillie cole pdf, agusiq torenty.pl, bannerlord poradnik, anioły i wampiry, sarah j maas królestwo popiołów pdf, wiedźmin zbiór opowiadań, bon czy ton audiobook, diamenty atlantydy po polsku, robert gawłowski, kongres futurologiczny pdf, pokrzyk katarzyna puzyńska, brian mcclellan, jerzy kosiński malowany ptak pdf, ja i książe, karolcia lektura pdf…