Białe róże z Petersburga

Białe róże z Petersburga Kategoria: Powieści i opowiadania Schyłek carskiej Rosji. Lena i Aleksander pochodzą z różnych światów. a ich losy zdają się przesądzone. Dziewczyna. wychowywana przez ojca alkoholika i brutala. ucieka z domu i tuła się po niebezpiecznych i ubogich zakątkach Petersburga. by zapewnić byt sobie i młodszemu bratu. Aleksander pochodzi z bogatej arystokratycznej…

Published by admin in17 marca 2019
Tagi: , , , , , , ,

Białe róże z Petersburga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Schyłek carskiej Rosji. Lena i Aleksander pochodzą z różnych światów. a ich losy zdają się przesądzone. Dziewczyna. wychowywana przez ojca alkoholika i brutala. ucieka z domu i tuła się po niebezpiecznych i ubogich zakątkach Petersburga. by zapewnić byt sobie i młodszemu bratu. Aleksander pochodzi z bogatej arystokratycznej rodziny i robi karierę wojskową. Pewnego dnia drogi tych dwojga przecinają się w dramatycznych okolicznościach. a wybuch rewolucji październikowej zmienia losy nie tylko ich. ale i całego kraju.

„Białe róże z Petersburga” to opowieść o miłości. wplątanej w wielką historię i silniejszej od wyznawanych zasad. Kiedy dobro i zło zamieniają się miejscami. a człowieczeństwo wystawione jest na trudną próbę. pozostaje wiara. że jedynie miłość może ocalić prawdziwe wartości.

Autor: Joanna Jax

Cena: 9999

Joanna Jax:


By a Spider’s Thread

Kategoria: Pozostałe

Award-winning and New York Times bestselling author Laura Lippmans Tess Monaghanfirst introduced in the classic Baltimore Bluesmust track down a missing wife and unravel the secrets in her marriage that led her to flee.Mark Rubins family is missingand the police wont get involved because all the evidence indicates that his wife left willingly. So the successful Baltimore furrier turns to Tess Monaghan. hoping she can help him find his wife and three children. Tess doesnt quite know what to make of Rubin. who doles out vitally important information in grudging dribs and drabs. According to her client. he and his beautiful wife. Natalie. had a flawless. happy marriage. Yet one day. without any warning or explanation. Natalie gathered up their children and vanished.Tapping into a network of fellow investigators spread across the country. Tess is soon able to locate the runaway wife and the children who have been moving furtively from state to state. town to

Autor: J. M. Barrie

Cena: 24.90

J. M. Barrie: MP3


Power4Change. Sztuka osiągania celów

Kategoria: Poradniki

Biegun to esencja życia człowieka.

Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun. ale go nie dostrzegasz. bo patrzysz na niego tak. jak patrzą inni…

Marek Kamiński

Wyobraź sobie. że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze. prognoza pogody jest dobra. tafla wody spokojna. a wiatr powiewa w sam raz. Lecz nagle. gdy jesteś daleko od brzegu. przychodzi zmiana. Rozpętuje się straszliwy. potencjalnie zabójczy sztorm. Warunki są bardzo trudne. ale chcesz przetrwać. W tym momencie nie masz żadnego wpływu na żywioł. nie masz wpływu na jakość łódki. na to. kto jest w załodze. na to. ile masz zapasów. O to był czas zadbać wcześniej. Teraz musisz zdać się na swoje kompetencje. umiejętności i realną wiedzę na temat rzeczywistości. Musisz szybko oszacować. co masz. i zdecydować. jak najlepiej z tego skorzystać…

Morze. raz spokojne. innym razem zagniewane. to jedynie metafora. Metafora Twojego życia. które płynie w świecie będącym nieustanną zmianą. Należy ten fakt zaakceptować i przystosować się do niego po to. by wyjść zwycięsko z licznych burz. jakie szykuje dla nas los. Na każdą. nawet z pozoru najbardziej niespodziewaną burzę-zmianę można i należy się przygotować. Poznając samego siebie.

Metoda Biegun to autorskie rozwiązanie Marka Kamińskiego. oparte na przemyśleniach i doświadczeniach z jego niezwykłych wypraw. Wspiera w rozwoju osobistym – przede wszystkim budując motywację i chroniąc przed jej utratą. Biegun to inaczej konkretny. jasno zdefiniowany cel. a sama metoda pozwala przejść drogę do poznania samego siebie. by móc go realizować. Daje konkretne narzędzia pomocne w życiu codziennym. prowadzące do rozwoju osobistego. Poza sferą psyche uwzględnia elementy treningu fizycznego i survivalu. które wspomagają przełamywanie własnych barier. Teraz Marek Kamiński uczy innych. jak – korzystając z Metody Biegun – osiągać to. co z pozoru wydaje się niemożliwe.

 

Audiobook Powe4change czyta Mirosław Haniszewski

 

Marek Kamiński w Onet Rano

 

Autor: Marek Kamiński

Cena: 39.90

Marek Kamiński: MP3


Mentoring. Złote zasady

Kategoria: Poradniki

Listen to „DG29 / Mastermind to silnik Twojego solo-biznesu” on Spreaker.

Prowadź mnie!

Słowo „mentor” wywodzi się z mitologii greckiej. Ściślej pochodzi od imienia jednej z postaci mitologicznych. Mentora. któremu wyruszający pod Troję Odyseusz. król Itaki. powierzył pieczę nad swoim majątkiem. a także żoną i synem. Gdy syn Odyseusza Telemach wyruszył na poszukiwanie ojca. rolę Mentora przejęła bogini Atena – opiekun stał się przewodnikiem. Od zarania dziejów ludzie szukają mentorów. osób posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. którymi mogą zainspirować innych i które wykorzystują. by wskazać im ścieżkę rozwoju. Relację mistrz – uczeń spotkamy w mitach starożytnej Grecji i Rzymu. w taoizmie i buddyzmie. w koncepcji konfucjańskiej. w zakonach sufickich islamu. w indyjskim systemie sampradaya. a także w judeochrześcijańskiej tradycji nauczycieli.

Dzisiejsi mentorzy służą wsparciem przede wszystkim ludziom biznesu. Obficie czerpiąc z odkryć psychologii i doświadczeń coachingu. pomagają swoim klientom uzyskać natychmiastową poprawę w obszarach związanych z wynikami ilościowymi i jakościowymi. By czynić to skutecznie. powinni dobrze poznać nie tylko osobę. wobec której pełnić będą rolę mentora. lecz także siebie – przede wszystkim własne ograniczenia oraz kompetencje mentalne. które decydują o byciu mistrzem. Mentor musi również uzbroić się w wiedzę i umiejętności. z których będzie korzystał. prowadząc mentee (klienta) ku obranemu celowi. Poznawszy zaprezentowane w tej książce złote zasady mentoringu. dowiesz się. czy jesteś gotów na to. by stać się dla kogoś mentorem. lub czy mentor. którego wybrałeś. jest tym właściwym.

Autor: Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz

Cena: 29.90

Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz: MP3


dych ludzi zdoła rozkwitnąć w cieniu mrocznej przeszłości? Czy ma szanse przetrwać?

Kategoria: Autor

M.S. More

ISBN: 978-83-283-7746-2

Cena: 9999

978-83-283-7746-2: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.ten dzień blanka lipińska pdf doci, jutro będziemy szczęśliwi gdzie obejrzeć, bajki pytajki, osioł w okularach pdf pobierz, tłumacz h, przysłowia angielskie pdf, state of decay 2 pl, kuba babicki, zawisza czarny jakub ćwiek, zle miejsce haner pdf doci, szalona noc christina lauren pdf doci, kontrolka srającego faceta, eugeniusz bodo już taki jestem zimny drań, might magic x…