Hancock’s Half Hour Collectibles: Volume 3

Hancock’s Half Hour Collectibles: Volume 3 Kategoria: Pozostałe A fascinating collection of rare and remastered radio & TV material starring Tony HancockThis third treasury of rare archive material presents another four newly restored radio episodes of Hancock’s Half Hour: ‚The 13th of the Series’ (1957). ‚The Male Suffragettes’ (1958). ‚The Sleepless Night’ (1958) and ‚The…

Published by admin in20 lutego 2019
Tagi: , , , , , , ,

Hancock’s Half Hour Collectibles: Volume 3

Kategoria: Pozostałe

A fascinating collection of rare and remastered radio & TV material starring Tony HancockThis third treasury of rare archive material presents another four newly restored radio episodes of Hancock’s Half Hour: ‚The 13th of the Series’ (1957). ‚The Male Suffragettes’ (1958). ‚The Sleepless Night’ (1958) and ‚The Last Bus Home’ (1959). Starring once again alongside Tony Hancock are Sid James. Bill Kerr. Hattie Jacques and Kenneth Williams.Three further editions of the radio hit Calling All Forces. from 1952. feature Hancock as co-compere with Charlie Chester. with a bill featuring Robb Wilton and many other light entertainment stars of the day.Hancock’s Other Half’s Hour. from 1997. sets Tony’s widow Freddie Hancock centre stage. from where she invites many of his former colleagues to reminisce about the man. Among them are Harry Secombe. Peter Goodwright. Liz Fraser. Bill Kerr. Ray Galton. Alan Simpson. Stirling Moss. Sylvia Sims. La

978-87-26-28952-7: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


akie zalewają nasz rynek. traktują tę tematykę w sposób encyklopedyczny. podręcznikowy. Autorka wypełnia tę lukę. przybliża i objaśnia malarstwo. którego źródłem stała się Ewangelia. Profesor wpisuje swoją opowieść w szeroko pojęty kontekst historyczno-obyczajowy. tak w odniesieniu do samego zapisu Ewangelii i starożytnej Palestyny. jak i do konkretnego dzieła. badając czas i okoliczności jego powstania oraz cechy charakterystyczne. styl artysty i ducha epoki. nie wchodząc przy tym w zagadnienia czysto teologiczne i biblijne. To propozycja książki popularyzującej wiedzę o sztuce i pasję do sztuki.

Kategoria: Autor

Bożena Fabiani

ISBN: 978-83-01-18442-1

Cena: 9999

978-83-01-18442-1:


Podróż

Kategoria: Powieści i opowiadania

Po trudnej sesji przychodzą wakacje. Czas na spontaniczny wyjazd z ukochaną do Amsterdamu. Eksperymenty z narkotykami w stolicy Holandii kończą się najbardziej absurdalną nocą w ich życiu…

” Podróż” to jedno z krótkich. przewrotnych i niepokojących opowiadań autora powieści kryminalnych i obyczajowych z Zielonej Góry.

Marcin Radwański to pisarz urodzony w Zielonej Górze. gdzie nadal mieszka. Jest autorem zbioru opowiadań pt. „Skok w przepaść” (2015 r.) i powieści kryminalnych pt. „Nieprzypadkowa ofiara” (2015 r.). „Nie odrzucaj mnie” (2016 r.) i „Danie główne” (2017 r.).

Autor: Marcin Radwański

Cena: 4.99

Marcin Radwański: MP3


Opowieści Biblijne

Kategoria: Pozostałe

Nagranie obejmuje dziewięć najbardziej znanych opowiadań ze Starego Testamentu. Proste teksty. ciepła interpretacja aktorska Sebastiana Banaszczyka oraz wspaniałe podkłady muzyczne pozwolą najmłodszym na poznanie tych pięknych historii biblijnych.

Autor: Magdalena Kuczyńska

Cena: 10.15

Magdalena Kuczyńska: MP3


Sześć rajskich nocy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lato sprzyja gorącym romansom. Przystojny mężczyzna spotyka piękną kobietę. Rozgwieżdżone niebo. woda i piaszczysta plaża to idealne warunki do wakacyjnego flirtu. On doskonale wie. jak wykorzystać nadarzającą się okazję. by uwieść kolejną kochankę. Jednak nie będzie to zwyczajny romans. Między bohaterami pojawi się tajemnica. która spotęguje zmysłowe napięcie.

 

To lekka opowieść o tym. jak przewrotny los krzyżuje naszą przeszłość z teraźniejszością. Doskonała lektura na oderwanie się od przyziemnej rzeczywistości.

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracowała jako pilot wycieczek. mieszkała m.in. w Turcji i Egipcie. Podróże stały się dla niej inspiracją do podjęcia autorskiej pracy twórczej.

Autor: Monika Hołyk-Arora

Cena: 29.90

Monika Hołyk-Arora: MP3


Złączeni pokusą

Kategoria: Pozostałe

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz. kiedy jest już w wieku. w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub. ma nadzieję. że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.

Jednak ojciec obiecuje ją mężczyźnie. który jest od niej dwa razy starszy. Dziewczyna stara się wpłynąć na zmianę tej decyzji. lecz traci nadzieję. gdy jej błagania nie przynoszą żadnych efektów.

Romero od początku ignorował Lily. Jej wiek oraz pozycja sprawiały. że nie zwracał na nią uwagi. Jednak teraz dziewczyna nie jest już podlotkiem tylko młodą kobietą. Romero pragnie jej. choć została obiecana innemu. a to może zapoczątkować wojnę nowojorczyków z chicagow

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1wiedźmin pavetta, kto wiatr sieje pdf, carl sagan książki, opieka nad kobietą ciężarną pdf, tajemnicza historia w styles pdf, tajemnica królestwa, koza amalteja, jedzenie przyszłości, t. pilch zasady badań pedagogicznych, jądro ciemności adam ferency pdf, zarządzanie projektami dla początkujących, stasis solucja, foresta umbra, lot 202 mróz, biografia raka, tracę ciepło, kodeks rodzinny i opiekuńczy komentarz pdf, kontrakt na miłość pdf, z genealogii moralności…