Nie mów nikomu

Nie mów nikomu Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar. który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć. ją porwano i zamordowano.Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą…

Published by admin in6 lutego 2019
Tagi: , , ,

Nie mów nikomu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar. który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć. ją porwano i zamordowano.
Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.
I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość. której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane. David zaczyna wierzyć. że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI. które podejrzewa go o zabicie żony. niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Życie. Następny poziom. Wydanie 2 rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Wyrusz w podróż do źródeł rozwoju

Wyobraź sobie. że idziesz przez las. Błądzisz. szukając najlepszej drogi. Raz za razem rozglądasz się za nową ścieżką. wracasz w to samo miejsce. znowu szukasz i znowu się orientujesz. że jednak nie idziesz w dobrą stronę. Nagle nad głową. ponad drzewami widzisz szybującego sokoła. Postanawiasz iść za nim. Ścieżki przechodzą jedne w drugie. ale za każdym razem stają się szersze i idzie Ci się łatwiej. W końcu. wciąż za krążącym po niebie sokołem. trafiasz na gościniec prowadzący do ogrodu. Na jego końcu widzisz majaczący w oddali dom. I kiedy się doń zbliżasz. spostrzegasz. że nie ma już sokoła. Zniknął dokładnie w tym momencie. w którym zobaczyłeś swój prawdziwy cel. Zniknął. bo nie był Ci już potrzebny.