Tomek na tropach Yeti

Tomek na tropach Yeti Kategoria: Literatura młodzieżowa Akcja kolejnego tomu sagi o Tomku Wilmowskim toczy się w Azji. Tomek i Bosman. na wezwanie Smugi. płyną do Indii. Pierwszym etapem ich podróży jest Bombaj. gdzie nawiązują pierwsze znajomości. które będą bardzo przydatne w dalszych poszukiwaniach przyjaciela. Zgodnie ze wskazówkami udają się na północ do Alwaru. Jednak…

Published by admin in4 lutego 2019
Tagi: , , ,

Tomek na tropach Yeti

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Akcja kolejnego tomu sagi o Tomku Wilmowskim toczy się w Azji. Tomek i Bosman. na wezwanie Smugi. płyną do Indii. Pierwszym etapem ich podróży jest Bombaj. gdzie nawiązują pierwsze znajomości. które będą bardzo przydatne w dalszych poszukiwaniach przyjaciela. Zgodnie ze wskazówkami udają się na północ do Alwaru. Jednak to nie jest kres poszukiwań Smudy. autor zaprasza nas w dalszą podróż przez Tybet do rosyjskiej Azji Środkowej. W końcu. w niezwykłych okolicznościach. spotykają Smudę i już razem realizują cel jego podróży. Przed nimi jeszcze wiele przygód. czasami niebezpiecznych. ale także spotkania z historią odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.

Autor: Al

Cena:

Al:


óżka?

– Doradczyni w sprawach życiowych – poprawił go Jonathan.

– Wszystko jedno. ale dlaczego teraz ci się przypomniała?

– Przepowiedziała mi. że jeszcze w tym roku spotkam kobietę. którą może nawet poślubię.

– I ty w to na serio wierzysz? I że to była właśnie ta kobieta?

– Nie mam pojęcia. – Jonathan wzruszył ramionami. – Sam już nie wiem. w co mam wierzyć. Ale jedno jest pewne: moje życie stanęło na głowie. odkąd znalazłem ten kalendarz. – Jego twarz rozjaśniła się w jednej chwili.

– Poczekaj. mam pomysł!

– Niby jaki?

– Kalendarz! To jest to! Wszystko jest ze sobą powiązane. Kalendarz. ta kawiarnia. kobieta. którą tu zobaczyłem. to wszystko się ze sobą łączy.

– Nic z tego nie kumam.

– W porządku. no więc powoli i od początku: dlaczego tu siedzimy?

Kategoria: Autor

Charlotte Lucas

ISBN: 978-83-7943-331-5

Cena: 9999

978-83-7943-331-5:klat górska, thomas piketty kapitał, gotowi na start pat flynn, jej ostatni oddech, sekrety ojca 18, dostojewski młokos, nowe oblicze grya, igrzyska śmierci książka pdf, wojtek miłoszewski farba, skazaniec (2008), iluzja grzechu, blog niecodzienny, romanse paranormalne dla dorosłych, upiór w operze film 1990, gramatyka j polski…