Komunikacja naprawdę skuteczna. Niezawodny sposób dotarcia do klientów. pracowników i znajomych

Komunikacja naprawdę skuteczna. Niezawodny sposób dotarcia do klientów. pracowników i znajomych Kategoria: Pozostałe Naturalna komunikacja. daleka od sztuczności i nieumiejętnej perswazji Łatwe odnajdowanie się w otoczeniu społecznym Kształtowanie relacji. w których się znajdujemy Dopasowanie stylu komunikacyjnego do rozmówcy Praktyczne klucze do obiecującego świata networkingu Od chwili swych narodzin człowiek staje się częścią społeczeństwa – i…

Published by admin in24 stycznia 2019
Tagi: , , , , ,

Komunikacja naprawdę skuteczna. Niezawodny sposób dotarcia do klientów. pracowników i znajomych

Kategoria: Pozostałe

 • Naturalna komunikacja. daleka od sztuczności i nieumiejętnej perswazji
 • Łatwe odnajdowanie się w otoczeniu społecznym
 • Kształtowanie relacji. w których się znajdujemy
 • Dopasowanie stylu komunikacyjnego do rozmówcy
 • Praktyczne klucze do obiecującego świata networkingu

Od chwili swych narodzin człowiek staje się częścią społeczeństwa – i to nie tylko w sensie formalnym. Jesteśmy istotami stadnymi. potrzebujemy kontaktu z przedstawicielami naszego gatunku. Możemy normalnie funkcjonować głównie dzięki pozytywnym relacjom i współpracy z innymi ludźmi.

Pewnie także Twoja babcia od małego mówiła Ci. że kto z kim przestaje. takim się staje. Miała rację. A chodziło jej o umiejętności społeczne. komunikacyjne i wzajemny wpływ. jaki ludzie wywierają na siebie. Myślała o tych umiejętnościach. które możesz teraz szlifować dzięki metodzie DSR. czyli Dynamic Social Relations (Dynamiczne Relacje Społeczne). Jest to autorski model. zapewniający naturalny sposób prowadzenia rozmowy oraz charakteryzujący się elastycznością w zmienianiu stylów komunikacyjnych i rozwojem inteligencji społecznej w oparciu o większą świadomość działania sieci społecznych.

Przekonaj się. że praktyczne zastosowanie wiedzy zawartej w tej książce przełoży się na Twoje lepsze wyniki w:

 • sprzedaży.
 • promowaniu marki. produktu lub firmy.
 • relacjach towarzyskich.
 • relacjach rodzinnych.
 • coachingu. doradztwie czy terapii.
 • wychowywaniu oraz socjalizacji.

Maciej Czekaj – nim osiągnął wiek trzydziestu lat. pracował na kontrakcie menedżerskim. był członkiem rady nadzorczej oraz założył własną firmę szkoleniową. Kolejne lata przyniosły dalsze sukcesy: dwie książki. własny model komunikacyjny i jeszcze więcej zadowolonych klientów. zarówno prywatnych. jak i biznesowych. DSR powstało jako efekt współpracy z klientami w ciągu pięciu lat. Sytuacje życiowe wymagają sprawnego reagowania i skutecznego rozwiązywania problemów komunikacyjnych. Klienci z jednej strony potrzebują szybkiego udzielenia pomocy. a z drugiej wyposażenia ich w narzędzia zapobiegające przyszłym konfliktom w relacjach. Sama nauka zaś ma przebiegać jak najbardziej naturalnie odnosić się do tego. co klienci już potrafią i czego używają. Lata eksperymentów i stosowania pozornie sprzecznych systemów komunikacji zaowocowały syntezą – spójnym i skutecznym modelem komunikacji oraz doskonałą metodą jego przekazu.

Książka napisana niezwykle potocznym i luźnym językiem. Maciek nie tylko zadbał o fenomenalny przekaz merytoryczny. a także daje nam proste wyjaśnienia rzeczy. które wydają się trudne. Jestem pod wrażeniem i dziękuję za wiele nowości – nie miałem pojęcia. że istnieją!

Mariusz Szuba. mówca motywacyjny i trener NLP

W jaki sposób zrobić korzystne pierwsze wrażenie? O czym i jak rozmawiać z dopiero co poznaną osobą? Jak przekształcić przygodną znajomość w głęboką więź emocjonalną? Jak odnaleźć się w grupie ludzi i sprawić. by wszyscy cię lubili oraz cenili? Książka Maćka nie tylko udziela odpowiedzi na te pytania. ale daje gotowe rozwiązania. które można od razu stosować wszędzie tam. gdzie kontaktujesz się z innymi ludźmi. Korzystając z odkryć NLP. prowokatywnych stylów komunikacji. metaforycznych metod porozumiewania. behawioralnych sposobów modyfikacji zachowań. a nawet zasad pracy agentów wywiadu. Maciej stworzył całościowy model skutecznej komunikacji. Całościowy – czyli opisujący wszystko. zaczynając od pierwszego uśmiechu. a kończąc na czterech stylach komunikacji. a także obejmujący zarówno drobne szczegóły techniczne. jak i ogólne strategie komunikacyjne. I. co dla mnie najważniejsze. od razu dający się zastosować w praktyce. Niezależnie od tego. czy jesteś pewnym siebie ekstrawertykiem. czy zupełnie nie radzisz sobie w kontaktach społecznych. książka Maćka otworzy przed Tobą nowe możliwości. Przede mną otworzyła.

Lech Dębski. lekarz medycyny i trener NLP

Autor: Maciej Czekaj

Cena: 35.90

Maciej Czekaj: MP3


ady lęku. oraz te. które obnażają jego najgłębiej skrywane pragnienia. „Pięknych dwudziestoletnich” czyta Borys Szyc. jeden z najlepszych współczesnych polskich aktorów.

Kategoria: Autor

Marek Hłasko

ISBN: 978-831-112-471-4

Cena: 9999

978-831-112-471-4:


a historycznych szczegółów. To czołg. który wedrze się w wasze serca i zostawi po sobie zgliszcza. na których zakwitną maki”.

Suanne Laqueur. autorka An Exaltation of Larks

Kategoria: Autor

Amy Harmon

ISBN: 978-83-272-6735-1

Cena: 9999

978-83-272-6735-1:


adowolenie. staje się niepodatny na manipulacje specjalistów od marketingu i wciąż ma to. czego potrzebuje: czas i miejsce. aby skupić się na tym. co naprawdę kocha. Ta książka pokaże Ci. jak do tego dojść. Dowiesz się. jak i gdzie kupować. jakie zmiany wprowadzić w swojej kuchni. które kosmetyki i środki czystości można bez trudu zrobić samodzielnie. jak poradzić sobie z kompostowaniem oraz jak postępować zgodnie z ideą zero waste w różnych okolicznościach. Nagrodą za wprowadzenie zmian będzie lepsze samopoczucie. zdrowsze odżywianie się i… sporo zaoszczędzonych pieniędzy!

W tej książce między innymi:

 • dlaczego ruch zero waste może uratować świat
 • jak kupować mniej i ograniczyć wytwarzanie śmieci
 • które produkty można zrobić samodzielnie
 • jak stopniowo podążać w kierunku mądrego minimalizmu
 • czy można opiekować się psem i kotem w duchu zero waste

Jedyna mądr

Kategoria: Poradniki

Przeciętny mieszkaniec Polski produkuje ponad 350 kilogramów śmieci rocznie. Niestety. nie znikają one po opróżnieniu kosza. Część odpadów zostanie odzyskana. jednak wciąż zbyt wiele śmieci ląduje na składowiskach. Efektem tego jest nie tylko rosnące zanieczyszczenie powietrza. wody i gleby. ale także zbyt szybkie zużywanie zasobów Ziemi. Z powodu wiecznie niezaspokojonej potrzeby kupowania zbędnych rzeczy oraz korzystania z wielu produktów jednorazowych – opakowań. naczyń czy ręczników papierowych – uniemożliwiamy naszej planecie zregenerowanie się. Jedynym racjonalnym sposobem. by przerwać to błędne koło. jest realizacja celu: zero waste!

Dzięki tej książce poznasz praktyczną stronę koncepcji zero waste – filozofii. która łączy się z ideą minimalizmu i życia w zgodzie z naturą. Osiągnięcie równowagi w minimalizmie sprawia. że człowiek zyskuje z

Autor: Ewa Wilmanowicz

Cena: 23.90

Ewa Wilmanowicz: MP3


Bez skrupułów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Clark i jego prywatne porachunki oraz kulisy tajnej operacji CIA!

Czasy wojny wietnamskiej. Po tragicznej śmierci żony. John Kelly izoluje się od świata. spędzając większość czasu na swoim jachcie „Springer”. Pewnego dnia. podczas podróży na ląd. poznaje Pam. piękną nieznajomą. którą zabiera na swoją wyspę. Tam dowiaduje się o koszmarnej przeszłości dziewczyny. którą więził gang sutenerów i handlarzy narkotyków pod wodzą niejakiego Henry’ego Tuckera. Próbując pomóc nadal więzionym przyjaciołom Pam. wpada w pułapkę. w wyniku której dziewczyna ginie. a on trafia do szpitala. Po odzyskaniu zdrowia rozpoczyna prywatną krucjatę przeciwko jej mordercom.

Autor: Tom Clancy

Cena: 9999

Tom Clancy:


Zombie Fest

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wakacje. upał i rock’n’roll.

 

Festiwal muzyczny w małym miasteczku gdzieś w Polsce i młodzi ludzie cieszący się swobodą. bez nadzoru ze strony szkoły i bez kontroli rodzicielskiej. Pierwsze nastoletnie miłości i muzyczne fascynacje… Czy to nie brzmi jak świetny przepis na wakacyjne dni?

Niekoniecznie.

Nie w późnym PRL-u. w Polsce. kraju permanentnych niedoróbek i niedoborów.

Nie z hordą wygłodniałych zombie na karku. zagrożeniem. na które ani rząd. ani obywatele absolutnie nie są gotowi. Przez dłuższy czas nikt nawet nie wie. czym są te dziwne stwory z apetytem na ludzkie mięso. Tymczasem wśród chaosu. krwi i zniszczenia Anka. Janek i grupa ich przyjaciół próbują… cóż. po prostu nie dać się zjeść. Jak im idzie i czy wyjdą cało z apokalipsy zombie. dowiecie się z tej książki. Trochę strasznej – w końcu opowiada o żywych trupach. Ale też trochę śmiesznej – bo napisał ją Dariusz Dusza. mistrz groteski. znany z autorstwa takich piosenek jak Au sza la la la czy Och. Ziuta.

Gotowi na podróż w czasie? Prosimy o zapięcie pasów. bo tempo tej opowieści nie zwalnia od pierwszej do ostatniej strony!

„Zombie Fest” w mediach:

Radio Katowice: „Zombie Fest” – debiut powieściopisarski Dariusza Duszy

Polskie Radio | Jedynka: 40-lecie pracy artystycznej Dariusza Duszy i prezentacja „Zombie Fest”

Interia: Darek Dusza zaprasza na apokalipsę

Helikopter: „Zombie Fest” – rozdział V

Ultramaryna: Dariusz Dusza: Muszę robić coś nowego

Iminfected.pl: „Tak naprawdę to chciałem napisać kryminał”

Hammerzeit.pl: Zombie Fest (feat. Dariusz Dusza)

Autor: Dariusz Dusza

Cena: 22.90

Dariusz Dusza: MP3


a droga prowadzi do zero waste!

Kategoria: Autor

Kathryn Kellogg

ISBN: 978-83-283-7194-1

Cena: 9999

978-83-283-7194-1: Wprowadzenie: Ruch zero waste 7 Rozdział pierwszy. Pierwsze kroki do wprowadzenia zmian 15Rozdział drugi. Kuchnia i gotowanie 35Rozdział trzeci. Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała 77Rozdział czwarty. Sprzątanie 115Rozdział piąty. Jak zostać świadomym konsumentem? 131Rozdział szósty. Praca. szkoła i jedzenie poza domem 149Rozdział siódmy. Podróżowanie i transport 161Rozdział ósmy. Szczególne okazje 175Rozdział dziewiąty. Zero waste – i co dalej? 203Rozdział dziesiąty. Szersza perspektywa …hannah arendt korzenie totalitaryzmu pdf, powieść żeromskiego z cedrą, gliniarze 294, oszczerca, wojciech dutka pisarz, piętno książka, zanim pozwole ci wejsc, mit charyzmy, książka o rzucaniu palenia pdf, angelfall pdf, kokainowy kowboj, nieśmiertelni severski, krabojad foczy, tomek w krainie kangurów audiobook, pościg elle kennedy doci, bez słów mia sheridan pdf, k.n. haner na szczycie chomikuj, alexa riley tłumaczenie, dega ortopedia, poldark ksiazka, czarne słonce, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj…