Zabójczy kusiciel. Tom 4

Zabójczy kusiciel. Tom 4 Kategoria: Powieści i opowiadania Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych. Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych…

Published by admin in22 stycznia 2019
Tagi: , , , ,

Zabójczy kusiciel. Tom 4

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie. jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy. to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka. Tym bardziej. że ją i Vance’a – w myśl powiedzenia. że przeciwieństwa się przyciągają – łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Co prawda takich jak on. którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: „zdobyć. zaliczyć. porzucić”. Jules woli trzymać na dystans. to jednak Vance przez lata przyzwyczaił się. że od życia zawsze dostaje to. czego chce. Czy tym razem będzie tak samo?

„Kristen Ashley wie. jak rozpalić zmysły czytelniczek. Fankom gorących historii zapewnia szybsze bicie serca i podwyższoną temperaturę”
Kinga Litkowiec. autorka bestsellerów „Nie mój dług” oraz „Nowy układ”

„Pasja. humor. niepokój. dramat i męscy bohaterowie. których pragniesz mieć w swoim życiu. To właśnie znak rozpoznawczy Kristen Ashley. w twórczości której jestem nieodwołalnie zakochana!”
Edyta Giersz. instagram.com/motheroftworeads

„Miłosne perypetie szalonych. pełnych pasji bohaterów. sensacja. humor i gangsterka. Tylko Kristen Ashley potrafi połączyć to wszystko w tak świetną całość!”
Wioleta Kuflewska. instagram.com/wioletreaderbooks

„Seria Rock Chick to gwarancja namiętnych scen. niebezpieczeństwa czekającego za rogiem. kilku nieporozumień oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Uwielbiam takie powieści!”
Karolina Koziar. instagram.com/piekielnie_grzeszne_ksiazki

„Kristen Ashley ma talent do wymyślania historii. które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności. działają na nasze zmysły. podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A ich charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości!”
Agnieszka Rowka. instagram.com/zlotowlosa.i.ksiazki

Autor: Kristen Ashley

Cena: 44.90

Kristen Ashley: MP3


Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


Alarm of War. Book II: The Other Side of Fear

Kategoria: Pozostałe

The Dominion’s surprise attack was almost a total success. Victoria’s home world was captured. Victoria’s vaunted Second Fleet was annihilated. its Third Fleet shattered. The Home Fleet fought a bitter and bloody rear-guard action as Queen Anne and the space station Atlas fled to Refuge. but now they are trapped there. The Dominion fleet batters at the worm hole defenses and its strength increases every day. The Victorian forces are not strong enough to fight their way out. It is a war of attrition that Victoria cannot win.

But an unexpected ally holds a millennia-old secret. a secret that offers a chance of survival… if Queen Anne and Admiral Douthat are bold enough. In order to exploit this opportunity. Admiral Douthat must divide the already weak Victorian forces and launch an audacious attack. If they succeed they could blunt the Dominion advance and buy precious time.

If they lose. they lose

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3


Fucking Bornholm

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść na motywach bestsellerowego serialu audio. Literacka historia. napisana z rozmachem przez reżyserkę Annę Kazejak.

Dwie z pozoru szczęśliwe pary: małżeństwo z kilkunastoletnim stażem oraz świeży związek z Tindera. Wspólny. rodzinny wyjazd na majówkę – brzmi jak sielanka. ale kryje się za nim pełen emocji dramat obyczajowy. To poruszająca historia o kryzysie w związku i ponadczasowej potrzebie miłości. W trakcie wyjazdu między dziećmi obu par dochodzi do szokującej. dramatycznej sytuacji. która staje się katalizatorem zmiany. Jak poradzą sobie z kryzysem ich rodzice?

Anna Kazejak – reżyserka i scenarzystka. Jest Członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz Gildii Reżyserów Polskich. Ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Skrzydlate świnie”. „Obietnica”. seriale „O mnie się nie martw” czy „Szadź”.

Autor: Anna Kazejak

Cena: 11.90

Anna Kazejak: MP3thrillery na faktach, czas wolny w prl, kuszenie losu, potulna dostojewski, tetmajer lubie kiedy kobieta, kroniki gwiezdnej klingi, john gribbin, felek alkoholik, czarna owieczka audiobook za darmo, w obronie milosci, osiecka tego o mnie nie wiecie, zbigniew tomasz nowak przepisy, kamienie na szaniec ebook, psychologia wojny, adam kay będzie bolało pdf, strachy na lachy przechodzień o wschodzie mp3, magiczne drzewo pdf, księżycowe miasto pdf…