Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!

Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej! Kategoria: Poradniki Co zrobić. gdy Twoim największym wrogiem jesteś… Ty? Zanim sięgniesz po tę książkę. zastanów się: ile razy w życiu udało Ci się storpedować własne ambitne plany? Nadal jesz za dużo słodyczy. chociaż codziennie obiecujesz sobie: „Od jutra to rzucam”? Wciąż palisz. mimo że wiesz. jakie to…

Published by admin in21 stycznia 2019
Tagi: , , , , , , ,

Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!

Kategoria: Poradniki

Co zrobić. gdy Twoim największym wrogiem jesteś… Ty?

Zanim sięgniesz po tę książkę. zastanów się: ile razy w życiu udało Ci się storpedować własne ambitne plany? Nadal jesz za dużo słodyczy. chociaż codziennie obiecujesz sobie: „Od jutra to rzucam”? Wciąż palisz. mimo że wiesz. jakie to dla Ciebie szkodliwe? Nie uczęszczasz na kurs angielskiego. choć w pełni rozumiesz. że zamykasz przed sobą drogę do awansu? Wiesz. dlaczego robisz sobie krzywdę? Brakuje Ci siły woli. prawda? Wszyscy mamy ten problem — w mniejszym bądź większym stopniu. Wiemy. że powinniśmy kontrolować w zasadzie każdą dziedzinę swojego życia: począwszy od tego. co jemy. a skończywszy na tym. co robimy. mówimy. kupujemy. A jednak poddajemy się i nie doprowadzamy spraw do takiego finału. jakiego byśmy pragnęli.

Ta książka powstała w oparciu o kurs pod tytułem The Science of Willpower. odbywający się w ramach programu kształcenia ustawicznego na Uniwersytecie Stanforda. Na ten kurs Kelly McGonigal zaprasza wszystkich chętnych i z roku na rok uczestniczy w nim coraz więcej słuchaczy. Poznają oni wyniki najnowszych badań naukowych dotyczących samokontroli w takich dziedzinach. jak psychologia. ekonomia. neurologia. medycyna. Kurs uczy. jak uwalniać się od dotychczasowych nawyków i kształtować zdrowe przyzwyczajenia. jak pokonywać skłonność do odkładania wszystkiego na później. jak rozwijać umiejętność koncentracji. jak zarządzać stresem; pozwala także zrozumieć. dlaczego ulegamy pokusom. i odkryć. jak można się im opierać. Poza treściami przekazywanymi kursantom niniejsza książka zawiera najciekawsze badania i ćwiczenia praktyczne. wykorzystywane w ramach zajęć. a także najnowsze odkrycia i mądre spostrzeżenia setek uczestników szkolenia.

Autor: Kelly McGonigal

Cena: 39.90

Kelly McGonigal: MP3


Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia. flirtu i podrywu. Wydanie 2

Kategoria: Poradniki

Prawdopodobnie przeżyłeś to już nieraz – spodobała Ci się jakaś dziewczyna. ale niestety nie udało Ci się jej poderwać. Być może dlatego. że bałeś się do niej podejść lub nie wiedziałeś. jak odpowiednio zagadać. Może nawiązałeś z nią kontakt. jednak rozmowa się nie kleiła. A może rozmawiało wam się świetnie. ale nie było między wami tego czegoś.

Przez brak odwagi. wiedzy czy umiejętności zapewne straciłeś mnóstwo okazji do poznania atrakcyjnych kobiet. Tym samym pozbawiłeś się szansy na fascynujące przygody. wspaniałe związki. a może nawet miłość swojego życia.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Tak dłużej wcale być nie musi!

Bez większych problemów możesz zmienić swoje relacje z kobietami – i to już dziś. Wystarczy. że zdobędziesz odpowiednie know-how w zakresie uwodzenia.

ISBN: 978-83-283-6278-9

Cena: 9999

978-83-283-6278-9: O autorach Podziękowania od autorów Podziękowania od wydawcy oryginału Wstęp O książce Co nowego dodano do tego wydania książki? Naiwne założenia Ikony użyte w książce Co dalej Część I No to zaczynamy! W tej części Rozdział 1 Dwie kreski na teście: chyba jestem w ciąży! W TYM ROZDZIALE: Rozpoznawanie objawów ciąży Historia Joanny Jak stwierdzić. czy jesteś w ciąży? Jak uzyskać odpowiedź w domu? Wizyta u lekarza w celu uzyskania odpowiedzi Obliczenie daty poro…


Arsene Lupin dżentelmen włamywacz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Pierwsza część przygód błyskotliwego włamywacza. Lupin to bohater wyjątkowy. Pomysłowość. spryt. bezczelność. dobry humor. to tylko niektóre z cech. decydujących o sukcesie jego złodziejskich akcji. Okrada złych i bogatych. by rozdawać biednym. Naturalny wdzięk i czar sprawiają. że rozkochuje w sobie wszystkie kobiety. Czyż potrzeba większej zachęty do poznania króla złodziei?

Autor: Maurice LeBlanc

Cena: 18.74

Maurice LeBlanc: MP3


Demony wojny. Część 2

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Festung Breslau. Druga część doskonałej kontynuacji Demonów Leningradu

Trwa jedna z ostatnich bitew II wojny światowej w Europie. Festung Breslau  spływa krwią w kleszczach najpotężniejszej armii świata. Pułkownik Razumowski przybywa do miasta w poszukiwaniu dokumentów o niezwyklej wadze. ukrytych na rozkaz samego Himmlera.

Stalin – kolejny raz – stawia na rywalizację między wywiadem wojskowym a NKWD. tyle. że Beria nie przywykł grać uczciwie. tym bardziej. że stawka jest wysoka: III Rzesza dogorywa. lada moment dotychczasowi sojusznicy zetrą się w bezwzględnej walce o panowanie nad światem. O wyniku tego starcia może zadecydować archiwum Himmlera. dlatego nikt nie ma zamiaru przestrzegać zasad. ani okazywać litości przegranym…

Autor: Adam Przechrzta

Cena: 34.90

Adam Przechrzta: MP3


rzadkie w polskiej humanistyce połączenie głębokiego namysłu nad kulturą i literaturą z trzeźwą analizą kwestii politycznych i ekonomicznych – mocna lektura. która każe na nowo przemyśleć „polską duszę”. Andrzej Leder wyjaśnia. dlaczego polska klasa średnia po 1989 roku tak polubiła sushi i jaki to ma związek z Zagładą i komunizmem.

Agnieszka Graff

 

Andrzej Leder (1960) – filozof kultury. Studiował medycynę i filozofię. Kieruje Zespołem Filozofii Kultury w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Autor książek.: Przemiana mitów. czyli życie w epoce schyłku. Zbiór esejów (1997); Nieświadomość jako pustka (2001); Nauka Freuda w epoce Sein und Zeit (2007).

Kategoria: Autor

Prof. Andrzej Leder

ISBN: 978-83-272-6981-2

Cena: 9999

978-83-272-6981-2:


Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych

Kategoria: Powieści i opowiadania

Historia o zwykłych ludziach. których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut…

Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka. żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem. zawadiacki lekkoduch grający na saksofonie. siostry bliźniaczki. których ojciec znika bez śladu. chłopiec opiekujący się niewidomym dziadkiem i młoda mężatka wychowująca córeczkę – tych wszystkich ludzi pewnego dnia połączyło jedno zdarzenie… Wywózka w nieznane. do świata. w którym jedynie śmierci jest pod dostatkiem. a życie staje się już tylko walką o przetrwanie. Czy poradzą sobie na tej nieludzkiej ziemi. nie tracąc swojego człowieczeństwa? A może w staraniach. by dotrwać do następnego dnia. wygrają zwierzęce instynkty?

Autor: Joanna Jax

Cena: 54.99

Joanna Jax: MP3


iebie. może poza nielicznymi kobietami. które potem giną bez wieści. Mężczyzna może zrobić wszystko. bo nigdy nie spotkał się nawet z cieniem oporu. Kontrolował Nowy Orlean w pełnym tego słowa znaczeniu. a jego żądania zawsze były spełniane. Tak miało być i tym razem.

W zamian za odstąpienie od zniszczenia dziedzictwa Keiry zażądał jej samej…

To emocjonująca. pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie. nienawiść i nieugięta wola. katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie. słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz. jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być w

Kategoria: Pozostałe

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię. która należy do jej rodziny od czterech pokoleń. i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz. gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett. jej małżonek. regularnie ją zdradzał. podkradał pieniądze z firmowego konta. a gdy zginął. okazało się. że… pozostawił ją z ogromnym długiem. którego w żaden sposób nie mogłaby spłacić. Najgorsze jednak. że zadłużył Keirę u człowieka. który rządzi Nowym Orleanem żelazną pięścią.

Lachlan Mount nie ma żadnych zahamowań ani słabości. a o jego bezwzględności krążą legendy. Nikt nie odważy się kwestionować jego życzeń czy łamać ustalonych przez niego zasad – ani policja. ani żadna z mafii działających w tym mieście. Mount trzyma się w cieniu. Nikomu nie pozwala zbliżyć się do s

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena: 14.90

Magdalena Witkiewicz: MP3


Jeszcze więcej nieboszczyków. czyli śledztwo z pazurem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Kot Belzebub – czarny jak noc charakter znany z „Nieboszczyka wędrownego” – powraca w wielkim stylu!

Kiedy w Kraśniku ginie w tragicznych okolicznościach Bożena Szklarska. nikt nie ma pojęcia. że jej śmierć uruchomi lawinę kolejnych zgonów. Policja miota się bezradnie. próbując odnaleźć jakiekolwiek powiązania między masowo produkowanymi nieboszczkami. ale najlepiej zorientowany w temacie jest czarny kot o wdzięcznym imieniu Belzebub. To on odkrywa kolejne zwłoki i to dzięki niemu tępi dwunożni będą wreszcie mogli rozwiązać zagadkę kraśnickiej hekatomby. Trochę to potrwa. bo czy ludzie mają dość inteligencji. żeby zrozumieć kota?

***

„Spomiędzy pokrzyw wystawała dłoń z pomalowanymi na wściekły róż paznokciami. Przez chwilę Marylka patrzyła na nią bezmyślnie. aż wreszcie w jej umyśle pojawił

ISBN: 978-83-66517-15-8

Cena: 9999

978-83-66517-15-8:historia polskiej policji, beta 2 mikroglobulina wikipedia, afery polityczne, melania1987 doci, blanka lipińska ten dzień pdf doci, martin caparros hunger, głód martin, łuszczyca drobnogrudkowa, kajko i kokosz szkoła latania audiobook za darmo, pamiętam po angielsku, pancernik king george v, osiedle marzeń chmielarz, jak sprzedawać ebooki, katarzyna czerwińska, wampir z zagłębia książka, magia zlota, mroczni władcy nocy pdf, język angielski repetytorium gramatyki z ćwiczeniami, wielki testament…