Emocje ujawnione. Odkryj. co ludzie chcą przed tobą zataić. i dowiedz się czegoś więcej o sobie

Emocje ujawnione. Odkryj. co ludzie chcą przed tobą zataić. i dowiedz się czegoś więcej o sobie Kategoria: Pozostałe Zachwycająca. pewna i rozumna mapa świata emocji. doskonały przewodnik. Daniel Goleman. autor książki Inteligencja emocjonalna Nikt inny nie zbadał ekspresji mimicznych tak dogłębnie. jak Paul Ekman. W tej książce dokonuje on w jasny. obrazowy i najbardziej przystępny…

Published by admin in20 stycznia 2019
Tagi: , , ,

Emocje ujawnione. Odkryj. co ludzie chcą przed tobą zataić. i dowiedz się czegoś więcej o sobie

Kategoria: Pozostałe

Zachwycająca. pewna i rozumna mapa świata emocji. doskonały przewodnik.

Daniel Goleman. autor książki Inteligencja emocjonalna

Nikt inny nie zbadał ekspresji mimicznych tak dogłębnie. jak Paul Ekman. W tej książce dokonuje on w jasny. obrazowy i najbardziej przystępny sposób prezentacji swoich fascynujących odkryć.

Oliver Sacks

Paul Ekman to mistrz ekspresji emocjonalnej. a to jest jego mistrzowska prezentacja tej dziedziny wiedzy. Zawiera nawet podpowiedzi. w jaki sposób moglibyśmy wykorzystać odkrycia z obszaru ekspresji emocjonalnych do polepszenia naszego życia i nadania mu odpowiedniego kierunku.

Joseph Ledoux. profesor na Uniwersytecie Nowojorskim oraz autor książek Synaptic Self i Mózg emocjonalny

 

Magia emocji

  • Zdobądź kontrolę nad swoimi emocjami
  • Poznaj siłę empatii w Twoim życiu
  • Używaj emocji do realizacji swoich celów
  • Naucz się odczytywać ukryte uczucia innych

Pokaż mi swoją twarz. a powiem Ci. co czujesz

Czy odnosisz czasem wrażenie. że ludzie zachowują się niedorzecznie? Czy zdarza Ci się. że nie jesteś w stanie wytłumaczyć. dlaczego postąpiłeś tak. a nie inaczej. a potem snujesz w wyobraźni plany. co by było. gdybyś powiedział i zrobił coś innego? Szukasz winnych? To emocje! To właśnie one kierują naszymi wyborami i zachowaniem. Pozytywne potrafią nas uskrzydlić. dodać energii. uczynić bogami kreatywności. zaś negatywne wpędzają nas w otchłanie rozpaczy i sprawiają. że popełniamy niewybaczalne błędy. Jednak bez uniesień życie byłoby nudne. smutne. a nawet niebezpieczne – w końcu bez emocji żyją psychopaci…

Zamiast rozważać. jak wyglądałby świat wyprany z uczuć. czas zacząć pracować nad ich okiełznaniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się. w jaki sposób zapanować nad swoimi emocjami. a także nauczyć się odczytywać z ludzkich twarzy nawet najbardziej skrywane uczucia. ta książka będzie dla Ciebie prawdziwą podróżą w głąb ludzkiej psychiki. Poznasz mechanizmy rządzące naszym postępowaniem. poprawisz jakość komunikacji. uporządkujesz swoje życie wewnętrzne. lepiej zrozumiesz innych ludzi. ale przede wszystkim dowiesz się o sobie samym rzeczy. o których nie miałeś pojęcia.

  • Co powoduje uwolnienie konkretnych emocji?
  • Jakie korzyści przynoszą nam emocje. a jakie powodują szkody?
  • Jaką rolę odgrywają emocje w zaburzeniach umysłowych?
  • Jak można kierować swoim postępowaniem w chwili wzburzenia emocjonalnego?
  • W jaki sposób rozpoznawać prawdziwe emocje. ujawniające się w mimice?
  • Jak wykorzystać informacje na temat uczuć innych osób w związkach. pracy. rodzinie i przyjaźni?

Autor: Paul Ekman

Cena: 29.90

Paul Ekman: MP3


everything.

For Emily Tuttle. it is a chance to redeem herself after sacrificing a shipmate.

For Hiram Brill. it is nothing more than an elaborate screen to hide his real mission – seize the Dominion prison ship Tartarus and rescue the woman he loves.

For Cookie Sanchez. horribly abused and tormented by her captors. it is her only chance of freedom. But Cookie has a secret as well. learned through great hardship: The most important thing is not staying alive at any cost. but rather dying on your own terms. It is a lesson she intends to share with her captors.

And one by one they face the harsh truth: Everything you desire in this life is on the other side of fear.

Kategoria: Autor

Kennedy Hudner

ISBN: 978-83-8146-717-9

Cena: 9999

978-83-8146-717-9:


Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych serc

Kategoria: Powieści i opowiadania

Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza. na świecie wrze. a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas. gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy. szargani wyrzutami sumienia. starają się naprawić sytuację. innym los nie pozostawia wyboru. Jedynie najbliższe sercu osoby rozumieją motywy postępowania. a okoliczności często nie wydają się jednoznaczne. Mimo swoich wad i przewinień każdy z nich szuka oparcia w drugim człowieku i akceptacji. Czy uda się im wybrnąć z problemów. czy przyjdzie im za swe występki płacić przez resztę życia?

Autor: Joanna Jax

Cena: 29.95

Joanna Jax: MP3english 4 it pdf, scarlett cz 2, szeptucha pdf, wady mężczyzn, assassin’s creed origins mapa, książęcy gambit, jak naprawić uszkodzony mózg, anna zbiegień-turzańska, paweł jasienica rzeczpospolita obojga narodów, gnój wojciech kuczok, crusader king 2, ignacy krasicki zona modna, edyta hołdyńska instagram, cztery mile za warszawą wydał ojciec córkę za mąż, ebook, anna matuszyńska, anna sak, romans po brytyjsku pdf doci, znak chaosu, mikołajek pdf, projekt przekładni zębatej…