Metro 2033

Metro 2033 Kategoria: Powieści i opowiadania Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy. że ostatni epizod historii cywilizacji człowieka rozegra się w przejmującej atmosferze moskiewskiego metra? Czy człowiek. który w marzeniach sięgał gwiazd. godzien jest skończyć jak szczur. sto metrów pod ziemią? Mało prawdopodobne? Po wysłuchaniu Metra 2033 – rosyjskiego. kultowego już bestsellera. który zawładnął wyobraźnią…

Published by admin in18 stycznia 2019
Tagi: , , ,

Metro 2033

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy. że ostatni epizod historii cywilizacji człowieka rozegra się w przejmującej atmosferze moskiewskiego metra? Czy człowiek. który w marzeniach sięgał gwiazd. godzien jest skończyć jak szczur. sto metrów pod ziemią? Mało prawdopodobne? Po wysłuchaniu Metra 2033 – rosyjskiego. kultowego już bestsellera. który zawładnął wyobraźnią ponad dwuipółmilionowej rzeszy czytelników – na pewno zmienisz zdanie.

Ten thriller SF. którego wartka akcja i niezwykle sugestywnie przedstawiony świat nie pozwolą ci się od niego oderwać aż do ostatniej strony. to nie tylko wspaniała rozrywka i uczta dla czytelnika. To także portret człowieka u schyłku cywilizacji; przejmująca analiza jego niezmiennej natury. To obraz świata po końcu świata.

Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni. chroniący się w moskiewskim metrze. które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach. rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk. ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią. religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych… Zawierają sojusze. toczą wojny.

WOGN to wysunięta najbardziej na północ zamieszkała stacja metra. Kiedyś była jedną z najpiękniejszych. a po zagładzie przez długi czas pozostawała bezpieczna. Teraz pojawiło się na niej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Artem. młody mężczyzna z WOGN-u. otrzymuje zadanie: musi przedostać się do legendarnej stacji Polis. serca moskiewskiego metra. aby przekazać ostrzeżenie o nowym niebezpieczeństwie. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość nie tylko peryferyjnej stacji. ale być może całej ocalałej w metrze ludzkości.

Audiobook w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

 

Autor: Dmitry Glukhovsky

Cena: 39.99

Dmitry Glukhovsky: MP3


Kiedy ranne wstają zorze

Kategoria: Lektury szkolne

Z tomu: „Pieśni nabożne”

Wydany: 1792 r.

Rodzaj literacki: Liryka

Gatunek: Pieśń

Epoka literacka: Oświecenie

 

 

Autor: Franciszek Karpiński

Cena: 2.48

Franciszek Karpiński: MP3


Axel the Truck: Field Trip

Kategoria: Pozostałe

Learn to read with Axel the Truck!Axel is a little truck with big. big wheels who loves exploring and adventure. In this My First I Can Read! book. Axel finds himself stuck in the mud and learns that sometimes you have to get really messy to have a whole lot of fun! Simple. declarative sentences andbasic phonics make Axel perfect for emerging readers who love trucks and other vehicles that go.

Autor: J. D. Riley

Cena: 9.90

J. D. Riley: MP3


Rubieże Imperium. Tom 2. Żar tajemnicy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kapitan Aidan Samuels nigdy nie był i raczej nie będzie ulubieńcem możnych tego świata. O nagrodach. zaszczytach. spokojnym życiu. łasce cesarza i jego urzędników może spokojnie zapomnieć. Zamiast odpocząć. zostanie wysłany w kolejną misję. która ma pomóc wyjaśnić. czym są tajemnicze skupiska materii pojawiające się w kosmosie.

Wyprawa badawcza czterech niszczycieli przekształca się w bezpardonową łomotaninę z flotą piratów. a Aidan Samuels wraz z innymi kapitanami muszą wykazać się po raz kolejny hartem ducha i zimną krwią.

Do tego dochodzą knowania i intrygi. wojny cesarskich buldogów pod dywanem oraz zmagania wpływowych koterii. Nawet don Sebastian Lerma. wielki inkwizytor i zaufany człowiek cesarza. nie może czuć się bezpiecznie w tym wrzącym kotle. Jakby tego było mało. Samuels ma na pokładzie zepsute arystokratyczne jajo. potomka wielkiego rodu. który pała do kapitana szczerą. absolutnie niepozbawioną podstaw nienawiścią.

Czy „Sirene” i jej niepokorny oraz cokolwiek szalony dowódca poradzą sobie z nowym wyzwaniem?

Autor: Rafał Dębski

Cena: 21.29

Rafał Dębski: MP3manszard, pojednanie2, elżbieta groszek, moje serce w dwoch swiatach, dawca film tess gerritsen, postac w kapturze, to nie ja kochanie pdf, skarbiec faraona, skyward sanderson, mister el james pdf pl, wielka historia.pl, konwersja epub do mobi, zycierzeczy, niedojrzałe granulocyty ig powyżej normy w ciąży, dziewczyna którą kochałeś pdf, życzenie śmierci lektor pl, książki w pdf za darmo…