Otchłań – Księga 2

Otchłań – Księga 2 Kategoria: Fantastyka i fantasy Czas na ostateczną bitwę. W tym pojedynku. przetrwa tylko jedna strona – ludzka lub demoniczna. Drużyna straceńców staje przed bramami Otchłani. Nie ma już odwrotu. nie ma miejsca na wątpliwości ani czasu na wahanie. Przeciwko sobie mają całą potęgę Nie oraz pokonanego. ale nie złamanego Alagai Ka.…

Published by admin in17 stycznia 2019
Tagi: , , , , , ,

Otchłań – Księga 2

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Czas na ostateczną bitwę. W tym pojedynku. przetrwa tylko jedna strona – ludzka lub demoniczna.

Drużyna straceńców staje przed bramami Otchłani. Nie ma już odwrotu. nie ma miejsca na wątpliwości ani czasu na wahanie. Przeciwko sobie mają całą potęgę Nie oraz pokonanego. ale nie złamanego Alagai Ka.

Jednak najcięższą walkę każdy z bohaterów stoczy sam ze sobą.

Aby zwyciężyć muszą poświęcić to co kochają najbardziej.

Jeśli zawiodą. po ludzkości nie pozostanie nawet ślad.

Rozpoczyna się bitwa o wszystko. Sharak Ka – ostatnia wojna przeciwko demonom.

To jest właśnie czas roju!

Autor: Peter V. Brett

Cena: 39.90

Peter V. Brett: MP3


gania wniosków.
 • Uzyskiwać konsensus. przydzielać zakresy odpowiedzialności i ustalać terminy.
 • Maksymalizować zwrot z zainwestowanego czasu.
 • I dużo. dużo więcej.
 • Ta książka zajmuje się dwoma rodzajami spotkań. Pierwszy z nich. z którym najczęściej masz do czynienia. to spotkania grupowe. Drugi to spotkania indywidualne. podczas których rozmawiasz z jedną osobą lub małą grupą ludzi. by negocjować. pytać. dyscyplinować. zatrudniać. zwalniać. nagradzać. delegować czynności lub wykonywać inne zadania związane z kierowaniem.

  Dzięki zapoznaniu się z ideami przedstawionymi w tej książce oraz dzięki ich przyswojeniu możesz udoskonalić umiejętność. która jest jedną z najbardziej istotnych w zawodowym życiu. i będziesz mógł wykorzystać czterdzieści procent traconego dotychczas czasu na wykonywanie efektywn

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

  • Określić agendę spotkania.
  • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
  • Panować nad dyskusją.
  • Unikać niebezpieczeństwa grupowego myślenia.
  • Doprowadzać do wycią

   Autor: Edward St. Aubyn

   Cena: 20.90

   Edward St. Aubyn: MP3


   Precedens

   Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi. że za moment popełni przestępstwo. i chce. by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się. jak zapobiec tragedii. jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę. a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

   Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu. zapewniając Chyłkę i Kordiana. że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana.

   Autor: Remigiusz Mróz

   Cena: 39.90

   Remigiusz Mróz: MP3


   Czasami warto umrzeć

   Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   Na rolniczym pustkowiu w Nebrasce pewni ludzie urządzili sobie prywatne królestwo… Ale Jack Reacher nie pozwoli im stać ponad prawem.

   Motel Apollo In w Nebrasce. Jedyne miejsce noclegowe na rolniczym obszarze pięciuset kilometrów kwadratowych. Sto kilometrów od najbliższego posterunku policji.

   Okolicą rządzi rodzina Duncanów wspomagana przez bandę wynajętych osiłków. Oficjalnie prowadzą firmę transportową. ale prawdziwe zyski przynosi im działalność w zupełnie innej branży.

   Nikt z miejscowych nie odważy im się postawić. ale Jack Reacher jest tu tylko przejazdem. w drodze do Wirginii. I chociaż Duncanowie – powiązani z kartelem o międzynarodowym zasięgu – są piekielnie niebezpieczni. nie wystraszą go. A już na pewno nie na tyle. by wyjechał z Nebraski. zanim wyjaśni. co się stało z pewną dziewczynką . która zaginęła przed dwudziestu l

   :

   Cena:

   :


   Mroczne jezioro

   Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   Położone w górach. nad brzegiem jeziora małe miasteczko ma wiele uroku. Ludzie się tu znają i wiedzą o sobie wszystko. Jest bezpiecznie i spokojnie. Tak przynajmniej było do dnia. w którym doszło do makabrycznego morderstwa. Jego ofiarą była Rosalind Ryan – młoda i piękna nauczycielka. Znaleziono ją w pobliskim jeziorze. a wokół jej ciała unosiły się czerwone róże.

   Sprawę wyjaśnienia tej przerażającej zbrodni otrzymała detektyw Gemma Woodstock. Aby poprowadzić to śledztwo. zataiła fakt. że chodziła z Rosalind do liceum. Szybko okazuje się. że nie jest to jedyna tajemnica Gemmy. Dochodzenie nieuchronnie zmierza w kierunku przeszłości ofiary. powoli wciągając młodą policjantkę w sieć oszustw i mrocznych sekretów. których miasteczko za żadną cenę nie chce ujawnić. Tajemnice ofiary stopniowo stają się obsesją pani detektyw. Aby rozwiązać sprawę śmierci dawnej znajomej. Gemma musi

   18.69: 1

   Cena:

   1:


   SBN

   Kategoria: 978-83-7561-845-7

   Ilosc_stron

   : Wydawnictwo

   Cena:

   Wydawnictwo: 14.90   adrian grzegorzewski, koko kurka, sławomir mrożek artysta książka, nalini singh łowcy gildii, rogi przednie rdzenia, lilia tatuaż znaczenie, książe xizor, napisz w imieniu rodziców wilczusia odpowiedź na jego list, czytnik, książka wielkie kłamstewka, the elder scrolls iii: przepowiednia, java podstawy wydanie xi, ryder pdf pl, komiks wiedźmin, przygody brisco county juniora…