ny Amor pudłuje. posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam. gdzie powinna trafić.

Wrocław. Miasto idealne do tego. by zacząć wszystko od nowa. Miasto. w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie.

ny Amor pudłuje. posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam. gdzie powinna trafić. Wrocław. Miasto idealne do tego. by zacząć wszystko od nowa. Miasto. w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie. Kategoria: Autor Malwina Ferenz ISBN: 978-83-8146-624-0 Cena: 9999 978-83-8146-624-0: ka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika pod tytułem „Gotowe na zmiany”. Kategoria: Autor Krystyna Śmigielska…

Published by admin in12 stycznia 2019
Tagi: , , , , , , ,

ny Amor pudłuje. posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam. gdzie powinna trafić.

Wrocław. Miasto idealne do tego. by zacząć wszystko od nowa. Miasto. w którym miłość kiełkuje na najmniej oczekiwanym gruncie.

Kategoria: Autor

Malwina Ferenz

ISBN: 978-83-8146-624-0

Cena: 9999

978-83-8146-624-0:


ka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika pod tytułem „Gotowe na zmiany”.

Kategoria: Autor

Krystyna Śmigielska

ISBN: 978-83-8194-699-5

Cena: 9999

978-83-8194-699-5:


Aorta

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir.

Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi oczami. Nowa sprawa to szansa na rehabilitację komisarza Bysia. W miarę rozwoju śledztwa okazuje się. że brutalne morderstwo to wierzchołek góry lodowej. a wszystkie tropy prowadzą do szarej eminencji Pruszkowa. Czy Byś jest na tyle zdeterminowany. by wypowiedzieć wojnę groźnemu człowiekowi?

„Mamy wreszcie naszego Marlowe’a. Dawno nie czytałam tak dobrego polskiego kryminału. Panie Szczygielski – proszę o kontynuację”. Katarzyna Bonda

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 9999

Bartosz Szczygielski:


Serce

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Były komisarz policji. Gabriel Byś. pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie. nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili. gdy sądzi. że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum handlowym. a jego kruchy świat rozpada się na kawałki. Zwłoki giną w niewyjaśnionych okolicznościach jeszcze przed identyfikacją. Gabriel staje przed dylematem – ukrywać się dalej czy podjąć niebezpieczną walkę z ludźmi. którzy pozbawili go wszystkiego.

Jaką rolę w tej ryzykownej grze odegra była prostytutka. Kaśka. kobieta. która straciła wszystko. a jedyne. co trzyma ją przy życiu. to żądza zemsty?

Witaj w świecie. gdzie nic nie jest takie. jakim się wydaje.

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 29.90

Bartosz Szczygielski: MP3


est naprawdę przyzwoitym facetem. który ma jedynie złą reputację. Na szczęście każdy zawodowy hokeista wie. że aby odnieść sukces. trzeba się wysilić.

Jess ma jednak znacznie poważniejsze problemy niż igraszki z pewnym dobrze zbudowanym facetem. Między innymi martwi się o to. czy ceremonia rozpocznie się o czasie. mimo że ktoś upił babcię. I czy zamordowanie drużby naprawdę byłoby aż takie złe?

Kategoria: Autor

Sarina Bowen. Elle Kennedy

ISBN: 978-83-272-6700-9

Cena: 9999

978-83-272-6700-9:robert van gulik, toxic girl, czapkins historia tomka mackiewicza, ferenc molnar biografia, oko diabła, sawa rzewuski, mróz wyrok pdf, księga cieni pdf, robert rybski, grzech sodomii, do justyny tęskność na wiosnę, wichrowe wzgórza pdf, anna kruszewska, inne piesni, jura południowa, virtualio, divinity 2 ego draconis poradnik, święci na każdy dzień pdf, historia afganistanu, agatha christie mobi, milburne melanie, łysina beach bar, pan samochodzik i tajemnica tajemnic pdf, duda i jego tajemnice, twój weekend pdf, sekret księcia…