tóre z nich. nie tak. jakby sobie tego życzyli bohaterowie. Lecz najważniejsze jest to. by zawsze iść za swą szczęśliwą gwiazdą. w nadziei. że nie ma przeszkody. której nie mogłaby pokonać miłość.

tóre z nich. nie tak. jakby sobie tego życzyli bohaterowie. Lecz najważniejsze jest to. by zawsze iść za swą szczęśliwą gwiazdą. w nadziei. że nie ma przeszkody. której nie mogłaby pokonać miłość. Kategoria: Autor Agnieszka Krawczyk ISBN: 978-83-8194-165-5 Cena: 9999 978-83-8194-165-5: Tryumf Pana Kleksa Kategoria: Literatura młodzieżowa Trzecia część cyklu powieściowego autorstwa Jana Brzechwy. którego bohaterem…

Published by admin in27 grudnia 2018
Tagi: , , , , ,

tóre z nich. nie tak. jakby sobie tego życzyli bohaterowie. Lecz najważniejsze jest to. by zawsze iść za swą szczęśliwą gwiazdą. w nadziei. że nie ma przeszkody. której nie mogłaby pokonać miłość.

Kategoria: Autor

Agnieszka Krawczyk

ISBN: 978-83-8194-165-5

Cena: 9999

978-83-8194-165-5:


Tryumf Pana Kleksa

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Trzecia część cyklu powieściowego autorstwa Jana Brzechwy. którego bohaterem jest utalentowany profesor Ambroży Kleks.

Tym razem genialny wynalazca udaje się w podróż do Alamakoty. W ślad za nim podąża jego ulubiony uczeń Adaś Niezgódka oraz Weronik Czyścioch. by znów ramię w ramię stawić czoła psotom Alojzego Bąbla. Na bohaterów czekają też nowe niezwykłe znajomości m.in. z rodziną hodowcy róż. pana Anemona Lewkonika. ale i ciężkie wyzwania. Przyjdzie im zmierzyć się z zagadką tajemniczej przemiany ojca Adasia w… Chcecie dowiedzieć się w co? Posłuchajcie!

Autor: Jan Brzechwa

Cena: 14.90

Jan Brzechwa: MP3


in sheep’s clothing. what truths will arise come spring?

Kategoria: Autor

Alex Bledsoe

ISBN:

Cena: 9999

:


Obiad z Bondem

Kategoria: Powieści i opowiadania

On – zabójczo przystojny i skryty.

Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem.

Nieźli z nich agenci. Czy zdążą się dogadać. zanim się pozabijają?

 

Eliza. przyjaciółka znanej czytelnikom z Kolacji z Tiffanym Natalii. zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłoby jej to na rękę. gdyby nie to. że ktoś chyba się do niej włamał…

Z pomocą śpieszy jej komisarz Jacek Granicki: zabójczo przystojny. o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Tyle że Eliza i Jacek mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię.

Teraz starannie udają. że wcale a wcale im na sobie nie zależy. Ale nagłe niebezpieczeństwo. w którym znajduje się Eliza. gwałtownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko. by ratować ukochaną.

Od śmiechu przez dreszcz napięcia po łzy wzruszenia – nowy. uzależniający rollercoaster prosto od Dilerki Emocji.

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Cena: 25.90

Agnieszka Lingas-Łoniewska: MP3


Reaper’s Property

Kategoria: Pozostałe

Pierwszy tom jednej z najbardziej znanych zagranicznych serii motocyklowych

 

Marie nie potrzebuje kłopotów. które niewątpliwie oznaczałby w jej życiu ktoś taki jak  Horse. Jednak wielki. wytatuowany. niebezpieczny członek gangu motocyklowego. który pewnego popołudnia pojawia się w domu jej brata. ma inne zdanie na ten temat. Horse chce mieć Marie w swoim łóżku i na swoim motorze… i to natychmiast.

 

Marie niedawno rozstała się z agresywnym mężem i nie planuje wchodzić w nowe relacje z facetami. Zwłaszcza nie z kimś takim jak Horse. Nawet nie zna jego prawdziwego imienia ani nie wie. gdzie mieszka. Za to jest niemal pewna. że mężczyzna jest przestępcą. a interesy które omawia z jej bratem. nie wiążą się z tworzeniem stron internetowych.

 

Kiedy jej brat okrada klub. Marie może go ocalić tylko w jeden sposób – zgadzając się na wszystko. czego chce od niej Horse i wszęd

Autor: prof. dr hab. Jerzy Bralczyk

Cena: 27.99

prof. dr hab. Jerzy Bralczyk: MP3renata kim, jak opowiadać historie, perswazje jane austen pdf, twierdza 2 krzyżowiec, wyznacz czterowyrazowy ciąg geometryczny, sebastian fitzek terapia, ac odyssey poradnik, gazety porno, kazimierz władysław wójcicki, szkoła animacji, europa rozprawa historyka z historią, daddy cool penelope ward pdf, ksiestwo piwne, sposób na elfa pdf download, stephen king to mobi, czasopismo egzorcysta, biała księżniczka odcinek 1, dukaj perfekcyjna niedoskonałość, nr junior, piotr c jak wygląda…