Nie pozwól mu odejść

Nie pozwól mu odejść Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Każda rodzina ma sekrety. Sekrety rodziny Zoe wstrząsną jej światem.   Trzy lata temu czternastoletni Ethan. syn Zoe i Jake’a. wraz z przyjacielem Joshem wymknął się w nocy z domu. Doszło do nieszczęśliwego wypadku i obaj chłopcy utonęli. Pogrążona w żałobie rodzina przeprowadziła się do Londynu…

Published by admin in16 grudnia 2018
Tagi: , , , ,

Nie pozwól mu odejść

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Każda rodzina ma sekrety. Sekrety rodziny Zoe wstrząsną jej światem.

 

Trzy lata temu czternastoletni Ethan. syn Zoe i Jake’a. wraz z przyjacielem Joshem wymknął się w nocy z domu. Doszło do nieszczęśliwego wypadku i obaj chłopcy utonęli. Pogrążona w żałobie rodzina przeprowadziła się do Londynu i próbuje zacząć życie na nowo. Czy jednak matka może się pogodzić z odejściem swojego dziecka?

 

Gdy wydaje się. że wszystko powoli się układa. Zoe zaczyna otrzymywać anonimowe wiadomości. Ich nadawca sugeruje. że Ethan nie zginął w wypadku. Czy to tylko okrutny żart? A jeśli tkwi w tym ziarno prawdy?

Wbrew radom męża i przyjaciółki kobieta podejmuje śledztwo. Jednak zamiast odpowiedzi znajduje tylko kolejne pytania. Co ukrywają rodzice Josha? Czy chłopcy mogli się pokłócić o dziewczynę? A może Ethan wcale nie jest ofiarą. tylko sprawcą…? Kim naprawdę był jej syn?

 

Wraz z upływem czasu Zoe odkrywa. że jej życie było oparte na kłamstwach. Choć śledztwo może zaprowadzić ją dalej. niżby chciała. nie cofnie się przed niczym. by poznać prawdę o śmierci Ethana.

 

Mroczny thriller o ludzkich sekretach. które nigdy nie powinny wyjść na jaw.

Autor: Kathryn Croft

Cena: 39.90

Kathryn Croft: MP3


Nieosiągalny

Kategoria: Pozostałe

William nie jest mężczyzną w typie Olimpii. Wydaje się. że ich znajomość skończy się po jednym spacerze ulicami Torunia. ale William ma wobec dziewczyny inne plany i nie spocznie. dopóki nie osiągnie celu. To opowieść o Kopciuszku. w której nie ma złej macochy. ale jest okrutny ojciec. Jest bajkowa miłość. ale są i całkiem zwyczajne problemy. Jest mnóstwo śmiałych scen. które wywołują wypieki na twarzy. ale i tak najważniejsza jest miłość. która jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu.

Autor: Ewelina Nawara. Małgorzata Falkowska

Cena: 27.90

Ewelina Nawara. Małgorzata Falkowska: MP3


Podróże Pana Kleksa

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Sławny uczony. podróżnik. uczeń doktora Paj-Chi-Wo pewnego dnia dotarł na Półwysep Bajkański i zamieszkał w Klechdawie – stolicy Bajdocji. Mieszkańcy tego niezwykłego kraju opowiadali przepiękne bajki. Niestety nie można ich było w żaden sposób utrwalić – nie było bowiem atramentu. by móc je spisać. Ginęły więc w mrokach zapomnienia.

Pan Kleks. oczarowany bajdockimi opowieściami. postanowił wyruszyć w podróż. by zdobyć atrament. Tak rozpoczęła się wielka przygoda. podczas której dzielni marynarze i kapitan Kleks przemierzali lądy i oceany. Czy Panu Kleksowi uda się zdobyć atrament?

Autor: Jan Brzechwa

Cena:

Jan Brzechwa:


o

Kategoria: Rok_wydania

2018

Oprawa:

Cena:

:javascript i jquery. interaktywne strony www dla każdego pdf, romanse pdf, przemiana franz kafka, meghan march niepokorna królowa pdf, get even poradnik, alicja w krainie czarów ebook, napisałam książkę co dalej, brown inferno, piesn o rolandzie autor, janko muzykant wolne lektury, wymarzone święta, brian tracy pewność siebie, osobliwość fenomen krzyżówka, bunch po polsku, ścigany michalak…