Zanim zawisły psy. Trylogia OXEN cz. 1

Zanim zawisły psy. Trylogia OXEN cz. 1 Kategoria: Pozostałe Człowiek zagadka Niels Oxen. były żołnierz duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczany za odwagę. po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego. utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies – tylko…

Published by admin in11 grudnia 2018
Tagi: , , , , , , ,

Zanim zawisły psy. Trylogia OXEN cz. 1

Kategoria: Pozostałe

Człowiek zagadka

Niels Oxen. były żołnierz duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczany za odwagę. po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego. utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies – tylko jemu ufa. tylko jego obecność toleruje. Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy. w lasach północnej Jutlandii. Niestety. szybko się okazuje. że wybrał najgorsze z możliwych miejsc.

Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk. właściciel pobliskiego zamku. Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar.

Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Wspólnie z agentką Margrethe Franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Okazuje się. że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny. niezwykle makabryczny sposób…

Czy Nielsowi i Margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? Czy Oxen oczyści się z podejrzeń? Kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw?

Pierwsza część trylogii Oxen to inteligentna. intrygująca. mroczna opowieść. która na długo zapadnie Ci w pamięć. Czytaj i… czekaj na więcej.


 

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3


Zarządzanie zmianą. czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jesteś tym. co robisz

Zmiana jest stałym elementem naszego życia. ponieważ w życiu chodzi o ruch. O podejmowanie działania. Nie ma przy tym aktywności mądrzejszych i głupszych. Jest tylko wybór i są jego konsekwencje. Wybór kierunku kształcenia i drogi zawodowej. Decyzja o podjęciu kolejnego wymagającego zadania. Dobrowolna zmiana pracy. Każda kolejna decyzja o zaangażowaniu się w zmianę stanowi konsekwencję uprzednio podjętej i równocześnie jest wstępem do przyszłej. Tej. która delikatnie zarysowuje się na horyzoncie życia. Bo człowiek jest istotą. która gnuśnieje w spokoju. Ludzki umysł wciąż i wciąż poszukuje nowych wyzwań. Zmian. które zmuszą go do intensywnej pracy. a tym samym – dostarczą przyjemnych doznań.

Skoro zmiana jest czymś. co permanentnie towarzyszy człowiekowi. staramy się nad nią zapanować. zarządzać nią. Aktua

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999wiedźmin książki, bądź paryżanką gdziekolwiek jesteś, kapuściński non fiction, jak dodać mp3 do iphone, nęcka psychologia twórczości pdf, algorytm kruskala c++, chce byc kims, metro last light solucja, michaił zoszczenko, massolit mistrz i małgorzata, żar nocy, wojciech pusz, trzy oblicza pożądania pdf za darmo, córka dymu i kości pdf, zamek strachu, duhigg charles, czlowiek ken, renault megane instrukcja, jarema psychiatria…