Kryminalista

Kryminalista Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Stamtąd nie wychodzi się takim. jakim się weszło.Jak wygląda życie w więzieniu? Przekonuje się o tym student skazany za nieumyślne zabójstwo. Osadzony w celi git-ludzi. styka się ze swoistą strukturą władzy. więzienną mentalnością. obyczajami i językiem – grypserką. Zetknięcie ze „światem równoległym” za kratami staje się koszmarem. Czy w…

Published by admin in9 grudnia 2018
Tagi: , , , , ,

Kryminalista

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Stamtąd nie wychodzi się takim. jakim się weszło.
Jak wygląda życie w więzieniu? Przekonuje się o tym student skazany za nieumyślne zabójstwo. Osadzony w celi git-ludzi. styka się ze swoistą strukturą władzy. więzienną mentalnością. obyczajami i językiem – grypserką. Zetknięcie ze „światem równoległym” za kratami staje się koszmarem. Czy w tej konfrontacji ma jakieś szanse?
Po nagrodzonej w konkursie wydawnictwa „Znak” „Kuracji”. w której odsłonił niszczący system szpitala psychiatrycznego. Głębski penetruje kolejną „społeczność zamkniętą”. Udowadnia w ten sposób. że literatura może jeszcze skutecznie pełnić funkcje poznawcze i publicystyczne. 

„Kryminalista” jest powieścią. która nie waha się odsłaniać najciemniejszych stron życia. jest książką odważną – może zbyt odważną. aby mógł ją przeczytać każdy. 

Ze względu na

Autor: Wojciech Chmielarz

Cena: 37.91

Wojciech Chmielarz: MP3


uratywnego. Ukończył instytut sztuki w Urbino. gdzie studiował animację rysunkową i wyspecjalizował się w narracji komiksowej. Zaczął pracować w kinematografii jako reżyser. autor i scenarzysta własnych filmów.

Kategoria: Autor

Lucas Hugo Pavetto. Giancarlo Villa

ISBN: 978-87-26-76514-4

Cena: 9999

978-87-26-76514-4:


ęść druga „Szlacheckie gniazdo. Ogień buntu”.

Kategoria: Autor

Monika Rzepiela

ISBN: 978-83-8194-105-1

Cena: 9999

978-83-8194-105-1:peter pomerantsev, dorota dobija, metzner pies, zagadka kuby rozpruwacza, zecharia sitchin pdf, francuski wymowa audio, prawo reklamy pdf, kwantowy efekt zenona, maria simma książka, gra o tron sezon 8 obsada, po drugiej stronie jeziora, masa o bossach polskiej mafii, kolejne 365 dni fragmenty, konwerter plików pdf na jpg, dan brown pdf, prezes i spółki, gdy poluje lew…