Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie Kategoria: Literatura młodzieżowa Andrzejkowa wróżba sprawdza się. Emi i Flora wraz z rodzicami wyjeżdżają do Wielkiego Buta. czyli do Włoch. I to na koncert! W nowym roku szkolnym do klasy Emi dołącza Luciano z Mediolanu. a cała 2D wyjeżdża na zimowisko w góry. Dziewczyny z tajnego…

Published by admin in8 grudnia 2018
Tagi: , , , ,

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Andrzejkowa wróżba sprawdza się. Emi i Flora wraz z rodzicami wyjeżdżają do Wielkiego Buta. czyli do Włoch. I to na koncert! W nowym roku szkolnym do klasy Emi dołącza Luciano z Mediolanu. a cała 2D wyjeżdża na zimowisko w góry. Dziewczyny z tajnego klubu zapisują się do szkoły musicalu. W przeddzień wielkiego spektaklu giną teatralne rekwizyty. Nikt nie wie. co się z nimi stało. Przedstawienie wisi na włosku. Sprawą tajemniczego zniknięcia cennych przedmiotów zajmie się Tajny Klub Superdziewczyn. Czy dziewczyny odzyskają rekwizyty i uratują honor szkoły?

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3


zia

Kategoria: Autor

Beata Andrzejczuk

ISBN: 978-83-7569-550-2

Cena: 9999

978-83-7569-550-2: Czy Edytka jest bardzo brzydka Karolina i Karol Krzysiu chce psa Nikt mnie nie lubi Dzidzia


Przygody żółtego bałwanka

Kategoria: Pozostałe

Na rynku pewnego miasta spadł pierwszy śnieg. Ucieszone dzieci wyszły na ulicę i ulepiły z białego puchu bałwany. Powstał Pan Bałwan i Pani Bałwanowa. Oprócz nich na rynku pojawił się też mały Kacperek. Nie wyglądał jak inne bałwany. pomimo tego. że był okrągły. W przeciwieństwie do innych bałwanów był cały żółto-pomarańczowy!

Państwo Bałwanowie stwierdzili. że Kacperek nie może być ich synkiem i kazali mu odejść. Smutny i osierocony bałwanek toczył się po mieście aż spotkał sprytną Mysz Malwinę.

Po usłyszeniu historii bałwanka. Malwina postanowiła pomóc mu odnaleźć prawdziwą rodzinę…

Autor: Danuta Markowska-Resich

Cena: 24.95

Danuta Markowska-Resich: MP3


Współlokatorzy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!

Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.

Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.

Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany. bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą. że to szaleństwo. oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany. dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem. pracując w niszowym wydawnictwie. on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki. a każdy grosz odkłada na prawników. którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu. dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa. że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno. można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.

Autor: Beth O'Leary

Cena: 37.50

Beth O'Leary: MP3


Chorwacka przystań

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Trwa wojna bałkańska. Dziennikarka Anna wyjeżdża do Chorwacji jako korespondentka ogólnopolskiej gazety. Jest mężatką. ale nie potrafi opanować rodzącego się uczucia do Blaża – chorwackiego fotoreportera wojennego. Czeka ją trudna decyzja. Postanawia porzucić Jerzego. jednak po powrocie do Polski miłość do Blaża staje w szranki z oczekiwaniami rodziny. ze zwykłą codziennością i… niespodziewaną ciążą. Anna podejmuje trudną decyzję o pozostaniu w kraju. Dwadzieścia lat później jej córka Weronika stanie przed podobnym wyborem. Zrządzenie losu sprawi. że Anna jeszcze raz wybierze się do Chorwacji – do miejsca. z którym wiążą się najpiękniejsze wspomnienia z jej młodości…

 

Autor: Anna Karpińska

Cena: 29.95

Anna Karpińska: MP3


Alcohol Experiment: how to take control of your drinking and enjoy being sober for good

Kategoria: Pozostałe

From the bestselling author of This Naked MindIt’s YOUR body…It’s YOUR mind…It’s YOUR choice…There are a million reasons why you might drink. It tastes great. You feel more sociable. Sex is better. It helps you relax.But are you really in control?Whether you’re reading this because you know you drink too much and want to quit. or whether you just want to cut back for a while. this book is for you.The Alcohol Experiment is a 30-day programme with a difference. Each day. it will show you a new way of thinking about booze. and ask you to look a little closer at why we drink. what we get out of it. and whether it’s really the alcohol that’s giving us what we want.In the bestselling This Naked Mind. Annie Grace offered a completely revolutionary solution to dependency. and a path to sobriety. Now. let Annie give you the tools you need to understand alcohol – whether or not it’s a problem

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria: ISBN

978-83-7699-878-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 13817sławek muturi, napisał lochy watykanu, opium w rosole opracowanie, maciej sysło, romuald dębski syn, selekcja nienaturalna, idealny jak diabli pdf, mikołajek rene goscinny pdf, fassbender michael, psychologia zmiany grzesiak, panstwowy instytut wydawniczy, dzienniki gwiazdowe lem, zakazany uklad haner pdf doci, wiedźmin recenzja książki, debiutant sj hooks, historia wewnętrzna jelita pdf, arduino dla początkujących, sklep z ebookami…